Windows-only web lapas

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Windows-only web lapas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146417
    Janchux
    Participant

    Ko domājat par tādām, vārdu sakot, stulbām mājas lapām, kuras iespējams apskatīt tikai ar MS IE?

    Piem: https://krp.riga.vzd.gov.lv/krp2/default.htm un kaut kas līdzīgs bija arī CSDD lapā. Stulbums kautkāds. Un oma te bļauj, ka kāda jēga no datora, ja netiek tur iekšā 😀

    Nu ko.. Palīdzat 😀 Nezinu ko omai teikt 😀

    #174289
    samurajs
    Participant

    Kas tā par tizlu lapu, un kas tas par KRP pārlūku ko tur grib ieglaust? Kad vēru ar IE tabu no FF – Windows atteicās ņemt pretī kā kaitīgo programmatūru 😀

    Defaultā var uzlikt Lapsai ekstensiju IE Tab un mierīgi skatīties tās tizlās IE lapas.

    #174290
    memorex
    Participant

    IT speci :duno: :party: :rofl:

    Diez šos varētu piemēram Apple iesūdzēt tiesā? :money:

    #174291
    Tvinky
    Participant

    Uzliec uz Linux, IE6 un, lai OMA ieiet tajā šķībo roku koderu lapā.

    Lūdzu: https://www.tatanka.com.br/ies4linux/page/Installation

    #174292
    usins
    Participant

    Nu nez, itkā tā jau skaitās diskriminacija. Tā kā, kam nebūtu slinkums varētu iesūdzēt tiesā.. advikātu pa blatu varu sarunāt :D:D ienīgi nav ieguvis savu advokāta diplomu 😀

    #174293
    Janchux
    Participant

    Quote:

    IE Tab is not available for Linux.


    Stulbums. Un ar IE4Linux negāja 🙁

    #174294
    aega
    Participant

    starpcitu, kā novērst to ka uz windows ie un ff mājaslapu atver normāli, bet uz linux browseriem (arī uz ff) savādāk?

    #174295
    Tvinky
    Participant

    Nu tad vari OMA’I pateikt, ka tur strādā izcilie cilvēki un tajā mājaslapā ir laipni gaidīti tikai tie, kuri maksā un to ne visi – piemēram tāds kā Apple arī netiks iekšā (bet to jau minēja iepriekš).

    Veru vaļā ar IE7, nu lādēja jau gana ilgi. Rezultāts:

    Quote:

    Uz Jūsu datora ir jāuzstāda KRPārlūks programmas komponente. Instrukcija atrodama Š EIT. Ja tas sagādā grūtības, lūdzam vērsties pie datorspeciālistiem.

    Joka pēc novilku instrukciju, kura bija .doc formātā 🙂 Laikam čaļiem grūti bija ievietot vnk HTML lapā ar visām tām pašām bildēm. Instrukcijā apstāstīts kā piedabūt gaisā to visu padarīšanu instalējot vēl kaut kādu win mazu softiņu no viņu lapas kurš tiek padots pa IE 🙂

    Joka pēc vajag viņiem aizsūtīt e-mailu 🙂

    #174296
    Sid
    Participant

    Imho, neko tur nevar sūdzēt. Labas ownerim ir tiesības liegt pieeju savai lapai ar kādiem browseriem vien viņš vēlas, ja kādam tas nepatīk – neapmeklē to. 🙂

    #174297
    rikis15
    Participant

    man parādījās šitāts tekstiņš

    Code:

    KRPārlūks darbojas tikai ar Internet Explorer (ne zemāku, kā 5.5 versiju) pārlūkprogrammu!

    :win:

    tie .doc formāti ļoti izplatīti valsts iestāžu lapās nezinu kāpēc. Ja sekretārīte būtu izmantojusi kaut vai openoffice varētu saglabāt pdf formātā

    #174298
    Tvinky
    Participant

    Es ieguvu atbildi, no e-maila. Vari OMAI pateikt, ka viņi saka šādi:

    Quote:

    KRPārlūks ir izstrādāts 2000 gadu sākumā un ir novecojis, pašlaik notiek darbs pie jaunas sistēmas izstrādes. Pēc gada pusotra tā varētu būt pieejama.

    #174299
    Janchux
    Participant

    Tvinky, es ar` aizsūtīju, ka tā ir diskriminācija, man atbilde bija tieši tāda pati :rofl:

    #174300
    Mr.Death
    Participant

    Vot tas ir reāli stulbi, paņemt un aizgriezt lapu ciet tikai dēļ tā ka nemāk paši pielāgot to attiecīgajām pārlūkprogrammām. Es piemēram lapas cenšos taisīt tā: tur kur neiet PNG atbalsts, attēliem ir mākslīgi js filtri, vai arī piem. caurspīdīgums lapā tiek aizvietots ar krāsu; tur kur neiet flash rādās bilde. Tās ir pilnīgās muļķības, ka lapu nevar pielāgot priekš visām pārlūkprogrammām, tas vienkārši ir web izstrādātāju idiotiskais slinkums, piestrādāt pie tā lai tā vērtos pat uz 3 explorera.

    Kas attiecas uz šo gadījumu, uzliec savai omei šo pakotni. Es viņu lietoju lai testētu weblapas uz visām IE versijām. Tur varēsi izvēlēties kaut uzlikt visas IE versijas.

    Riebjas šitais nekompetentums, lai gan arī savā ziņā es jau pats agrāk lāmjojos 😀

    Savā ziņā esmu to pusē, kas taisa lapas pēc WEB standartiem un sūkstās par explorera gļukiem, jo pareizi ir – nafig man būtu jālabo citu programmētāju pieļautās kļūdas un nepilnības?

    Prieks ka vismaz Bils beidzot to ir sapratis un ar savām cāļa smadzenēm izpīpējis ka laiks arī exploreri pielāgot standartiem. Žēl ka tas būs tikai ar 8 explorera versiju, taču maz ticams, ka 7-tais iznīks ātrāk nekā pēc 10 gadiem.

    Dēļ tādiem lēnplākšņiem kā Geitss bremzējās visa Web industrija. :grr:

    #174301
    preddetor
    Participant

    Viņam taču ir Linux, vai ne? :hmz: Tas viņam nederēs, bet man gan derēs… Paldies, nebiju iedomājies pat meklēt…

    #174302
    Mr.Death
    Participant

    Uj, vispār nu jā 😀 Es šodien tāds miegains – nepiefiksēju ka šis Linuxietis. 😀 Man jau jaunības maksimālisms – šķiet ka visi lieto Windows :D:D:D

    #174303
    shady
    Participant

    Nelasīju visus komentārus, bet:

    * IE tabs priekš FF

    * Ar “wine” vari emulēt IE uz sava linuxa..un tad tev viss būs kārtībā

    #174304
    Mad182
    Participant

    Kādreiz biju uzlicis IE uz linux. Strādā.

    Es personīgi ignorēju IE lietotājus, tur kur to var atļauties, t.i. savās privātajās lapās. Ja viņam nerāda png caurspīdīgumu – tā ir viņa, ne mana problēma.

    #174305
    preddetor
    Participant

    Vot ja visi dariitu, kaa mad182, tad iespeejams mees izskaustu riebiigo IE… :hmz:

    #174306
    Mr.Death
    Participant

    Diez vai tas ko ietekmetu, ja visi saktu taisit lapas tikai pec jaunakajiem web standartiem. Visticamak ka tas tomer pieverstu, kadu dalu sabiedribas lietot citas parlukprogrammas, ja, protams, konkretajaa lapaa atverot to caur IE paraditos “Ludzu uzstadiet jaunaku parlukprogrammu (vai firefox)”, bet visticamakais ka tie kas to lapu apmekletu (ja vel itseviski parasti datorlietotaji, vai nedod dievs vel pat iesaceji, kas vispar drosi vien tikai ar internet explorer 6 pazistami) uztvertu to ka web veidotaja vainu un ar jautajumu “Kapec man citas lapas veras un sita ne?” ari izietu no lapas. Tas atsijatu vienu dalu apmekletaju.

    P.s. Protams ja tagad draugiem.lv izdomatu “nogriezt” iespeju lapu vert caur exploreri visi parietu uz Firefox, Opera, u.t.t. :D:D:D

    Eu.. laba doma! shitais jaierosina Libertam :rofl: !

    #174307
    samurajs
    Participant

    Edgars: +1 :rofl:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Tēma ‘Windows-only web lapas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā