Windows-only web lapas

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Windows-only web lapas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #174308
    shady
    Participant

    +1 arī no manis!

    #174309
    preddetor
    Participant

    Ideja ljoti laba! Padomaa: 1 miljards mazaak IE lietotaaju… 😳 A Libertu nevar M$ iesuudzeet? 😀 Bet ja taa paadomaaa- mana lapa- ko gribu, to daru…

    #174310
    shady
    Participant

    preddetor wrote:

    Ideja ljoti laba! Padomaa: 1 miljards mazaak IE lietotaaju… 😳 A Libertu nevar M$ iesuudzeet? 😀 Bet ja taa paadomaaa- mana lapa- ko gribu, to daru…


    Mjā….ja vien Latvijā būtu viens miljards iedzīvotāji…..

    #174311
    preddetor
    Participant

    Ooops! Aiz miegainiibas paarteicos… 😀

    #174312
    Mr.Death
    Participant

    Miljards jau laikam tikai Ķīnā iespējams 😀 Latvijā jau drīz būs knapi miljons palicis (un tie paši – īgni pensionāri), visi būs emigrējuši 😀

    #174313
    remarco
    Participant

    Tas ir pareizi NOST AR IE :)))

    vissiem kas man lūdz palīdzību pārinstalēt datni iesaku lietot vismaz ff vai operu .

    pats sēžu uz ff . Opera tā arī nav iemīļota dēl iebūvētā torrenta,

    jo patīk utorrent. tas protams ir gaumes jautājums un pieradms , bet tā nu tas ir.

    #174314
    rajah
    Participant

    remarco wrote:

    Opera tā arī nav iemīļota dēl iebūvētā torrenta,

    jo patīk utorrent.


    Atvaino, bet tas ir viens no stulbākiem aizbildinājumiem, ko esmu dzirdējis no tiem, kas neizmanto Operu savas nemākulības dēļ.

    Nav jau to torrentu neviens piespiedis tev izmantot – atslēdz konfigurācijā un miers.

    [img]https://img134.imageshack.us/img134/2739/69105783er7.png[/img]

    #174315
    zihers
    Participant

    Par to, ja negribu, tad neatļauju piekļuvi savai lapai – vai kāds ievēroja to gov.lv ?! Tā liekas valsts politika informātikas jomā, vai nespēja sagatavot/noalgot normālus speciālistus. Ar šāda rakstura ierobežojumiem (tikai IE) var sastapties arī citos gov risinājumos. Kā pēdējais uzpeldēja, piekļuve PVD datu bāzei tikai ar IE.

    #174316
    remarco
    Participant

    Rajah , klau nav te sakara ar nemākulību. es nemaz ij nemēģināju viņu atslēgt. man neiepatikās un viss.

    neuzskatu ka man katrs softs tagad ir jāapšņikā un jāpielāgo.

    ja es ceru saņemt brauzeri nevis torrentu klientu tad es ceru saņemt brauzeri.

    respektīvi softu ar kura palīdzību es varu pārskatīt html php utt online dokumentus.

    nevis universālu softu visiem dzīves gadijumiem.

    sorry man patīk mazi softiņi kas dara tikai un vienīgi viņiem paredzēto darbiņu.

    #174317
    marr
    Participant

    gadus divus atpakaļ bija darīšana ar šo kadastra reģistru. zinot to, ko šajā reģistrā var atrast, nebrīnos ne mazākajā mērā par to, ka tur var piekļūt tikai ar IE. adaptēt šo sistēmu tā, lai tikpat droši tai var piekļūt no visiem pārlūkiem, domāju, ka tas tiešām nav viegli.

    Kā jau izskanēja, šajā gadījumā izstrādātāji šo datubāzes pieeju bija veidojuši sen, tāpēc tikai IE atbalsts, zinot to, ko tur var atrast/dabūt, drošībai attiecībā uz šiem datiem IR JÄ€BŠªT pirmajā vietā.

    Tā kā pieeja tam resursam ir TIKAI par maksu, tad ja attiecīgajam kantorim/omei tiešām vajag pieeju, tad viņi atradīs veidu, kā to IE atļaut šai lapai. Citādi, kad kāds ir redzējis, ka valsts iestādes kaut ko izstrādā tikai tāpēc, ka dažiem cilvēkiem rodas neērtības?

    #174318
    msh
    Participant

    remarco wrote:

    Rajah , klau nav te sakara ar nemākulību. es nemaz ij nemēģināju viņu atslēgt. man neiepatikās un viss.

    neuzskatu ka man katrs softs tagad ir jāapšņikā un jāpielāgo.

    ja es ceru saņemt brauzeri nevis torrentu klientu tad es ceru saņemt brauzeri.

    respektīvi softu ar kura palīdzību es varu pārskatīt html php utt online dokumentus.

    nevis universālu softu visiem dzīves gadijumiem.

    sorry man patīk mazi softiņi kas dara tikai un vienīgi viņiem paredzēto darbiņu.


    Iemesls, kāpēc man nepatīk ff – tas brauzeris ir līks, jaunākā versija gan palikusi bik labāka, pavairāk fīču no operas sašpikotas 😀 Uz operas pietrūkst vienīgi pāris ff sīkumu – piemēram tā, ka uzbraucot uz linka, apakšā rīkjoslā parādās adrese :hmz: Labi, es uz win bittorrent nelietoju 😀

    marr – IE būtu tā drošība? 😀 Man ļoooti nepatīk Unibankas ibanku browsot ar IE, bet nekas cits uz win neatliek – ff man stāv uz linux [neies vienas reti izmantojamas lapas dēļ to mest virsū], bet tā lapa ir mazliet līki uztaisīta attiecībā pret operu – paraugi nedarbojas 🙁

    #174319
    azazul
    Participant

    msh wrote:

    (..) piemēram tā, ka uzbraucot uz linka, apakšā rīkjoslā parādās adrese


    Viev > Toolbars > Status Bar

    Bet var ideju ‘aizņ emšanos’ gan taisnība. Es neesmu no FF puses vēl redzējis innovāciju .. nekādu.

    Un kas attiecas uz firefox3 un ātrdarbību : vai tik tas nav tādēļ ka uz v3 vēl nav pieejami visi paplašinājumi (extentions).

    #174320
    shady
    Participant

    Man jautājums operas lietotājiem – 1) vai opera aug tāpat kā firefox?

    Respektīvi, es mēdzu turēt FireFox ieslēgtu dienām (bez FF restarta), līdz ar to viņš katru dienu aizņem aizvien vairāk vietas.

    RegulaŠ—i man ir 25++ tabi vaļā.

    Kad man bija 512MB RAM, tad nebija nekas pārāk traks – aizņēma parasti līdz 200MB, bet kopš es ieliku sev 1,5GB RAM, tad tagad jau 3 dienu laikā aizņem virs 600MB RAM…

    2) Varbūt ir iespēja kaut kā izolēt, tas ir, ierobežot konkrētai programmai RAM lietojumu, lai nepatērē vairāk par manis norādīto?

    Programmu vajadzētu priekš linux sistēmas, būtu vēlams arī ieteikt priekš win un bsd.

    #174321
    azazul
    Participant

    Nuu , esmu pārgājis jau uz 9.5beta un pašlaik uzskatu ka šai versijai ir (relatīvi) nopietns memory-leak. Lielākoties turās ap 200MB, bet mēdz uzkāpt līdz 300MB , galvenokārt dēļ online video un web2.0 programām.

    No ~10 tabiem kas man ir patstāvīgi vaļā, 2 ir google.video, tad pilnīgi noteikti ir gmail, netvibes un deviantart + tekošā projekta skati un tav vēl kaut kas no youtube un TED.

    Kas attiecas par atmiņ as limitēšanu , uz BSD pagaidām ir iespējams limitēt tikai lietotājam pieejamos resursus, nevis norādīt limitus uz procesiem (tas ir os izcelsmes rezultāts , aka. by design)

    https://www.freebsd.org/handbook/users-limiting.html

    #174322
    shady
    Participant

    Hms…slikti, ka nevar limitēt procesus, bet ok, kad būs laiks – būs jāpapēta par limitētiem resursiem konkrētajam lietotājam.

    #174323
    Creep
    Participant

    vot ja es taisiitu lapu tad jau driizaak IE nogriezt nevis FF un citus. IE jau ir tas kas greizi visu raada ne FF. lai uztaisiitu lapu ko normaali uzraada ar to stulbo M$ izstraadaajumu chakars ir nenormaals…

    #174324
    samurajs
    Participant

    Shady tev vajag šito: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1249 un uzmet restart ikonu uz rīkjoslas. Viņš restartēs FF un atjaunos visus tabus kā bija. Vari laiku pa laikam restartēt bez nekāda zaudējuma.

    #174325
    shady
    Participant

    Samurajs – nu īpaši jau daudz ko nedod, jo man visi tabi atjaunojas tāpat, ja arī izslēdz FF ar “X” podziņu..vai brutāli izrubī pc.

    Edit => Preferences => Main => When Firefox starts: Show my windows and tabs from last time.

    #174326
    Janchux
    Participant

    Kas tas par stulbumu, ka man visi flash parādās ar tādu pelēku play zīmi? ja nenospiež, flash netiek palaists.. Un piemēram myspace video viņš vispār neielādē. Draugos, no mūzikas sadaļas pleijeris ielādējas, bet nekas neskan.

    Man ir Firefox beta 3, nevar kaut kā uz Bubuntu 8.04 dabūt normālu nevis beta versiju?

    #174327
    Mad182
    Participant

    Janchux wrote:

    Man ir Firefox beta 3, nevar kaut kā uz Bubuntu 8.04 dabūt normālu nevis beta versiju?


    Novilkt un uzinstalēt nav ienācis prātā? 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Tēma ‘Windows-only web lapas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā