Windows pro Ad-hoc setup.

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows pro Ad-hoc setup.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154645
    Daivana
    Participant

    Iztēlojies:

    Ir Dlink rūteris, pieslēgums iet pie viena stacionārā datora, tam ir iesprausta TP-LINK USB wireless antena (Fully compatible with 802.11b/g products ).

    Ko gribu panākt:

    Gribu lai mans desktop PC ņemtu internetu no vada kas nāk no rūtera un dotu to wireless antenai un dalītos ar citiem wirelles devicēm.

    Rūters automātiski dot mana desktop PC IP 192.168.2.100, windows Local Area Connection opcijās TCP/IP properties ir auto obtain IP.

    Esmu zagūglojies tik daudz, ka vēršos šeit, lūdzu palīdzēt step by step nokonfigurēt mana bezvada antenu lai citas bezvada ierīces varētu pieslēgties pie interneta.

    Esmu tik tālu ticis, ka blakus esošas portatīvais pieslēdzas pie izveidotā tīkla, bet internets nedarbojas, skatos, ka paketes tas saņem un nosūta, bet to es panācu kad ievadīju abām wireless kartēm IP ar vienādu segmentu, tomēr es par tām IP neko daudz nesaprotu.

    Gribēju arī lai mans PSP1000 varētu lietot netu, bet tas vispār neredz manu izveidoto tīklu kautgan portatīvais redz, PSP parasti rāda ja atrod vienalga vai compatible vai nē.

    #273767
    Andron MacBeton
    Participant

    https://lmgtfy.com/?q=Windows+7+software+access+point

    Viena no tiem resultiem ir ērta proga, Win7 only. Ad-hoc risinājumus ignorē, ja nu tur pa to baru kāds izlec.

    #273768
    samurajs
    Participant

    Connectify?

    #273769
    darklight
    Participant

    Emm… a es tā arī nesapratu, kāda autoram OS? Kur jūs rāvāt, ka W7?

    #273770
    Daivana
    Participant

    Man ir Windows XP professional.

    #273771
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad būs pagrūtāk.

    Ja jau routeris ir un iekšējā adreses izdala tad ICS nemaz nevajag, vari “sabridžot” vadu ar bezvadu. Bet Ad-hoc visdrīzāk jātaisa būs. Tā k`a neredzu linku uz to USB produktu tad grūti pateikt, bet dažām bezvadu kartelēm ir softs ar kuru viņu ērti iedarbināt kā AP. Ja nevarēs tad varbūt būs teu mācība – pajautāt PIRMS pērc.

    Routera modeli ar neesi norādijis. DI-604 vai? Ja routerim nau wireless tad loģiskāk ir nopirkt jaunu routeri, nevis sapirkties kaudzi ar USB adapteriem.

    #273772
    jurgenz
    Participant

    palasītu samuraja dotajā linkā komentārus, atrastu, ka es esmu iemetis uz xp step-by-step https://www.online-tech-tips.com/cool-websites/home-computer-router/

    tik neatceros, vai strādāja 😀 man liekas, ka jā

    #273773
    Andron MacBeton
    Participant

    Lieks tavs koments. Daudzas ierīces neiet ad-hocā. ad-hoc vispār ir domāts point-to-point.

    #273774
    Daivana
    Participant

    TL-WN322G, piekrītu, ka vajadzēja painteresēties vai ierīce ļaus darīt vēlamo.

    #273775
    Andron MacBeton
    Participant

    RTFM!!!!

    #273776
    Daivana
    Participant

    Dabūju gatavu ko gribēju.

    Tākā macbetons pieminēja vārdu bridge, tad ko darīju ir iezīmēju Local area connection un wireless network connection, izvēlējos bridge, uztaisīju wireless opcijas prefered network un ar to arī viss aizgāja.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā