Windows tny vai kkā tā!

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows tny vai kkā tā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149761
    eriksu2
    Participant

    Sveiki! šodien skolā taisot referātu par windows Vista izlasīju ka ir kkāda Windows tny edition un ka tas domāts mazāk jaudīgiem pc.. Bet tagad vairs nevaru atrast neko par tādu Os.. Varbūts kāds zina par ko es runāju 😀

    un kas tur ir apgriezts?

    #214370
    samurajs
    Participant

    Ir tāda fīča, ko sauc par Google. Tur šito graizījumu pārpārēm. Jā, uz vārgiem PC ies daudz ātrāk. Tikai daļa servisu var būt izravēti. Geimeriem jau gan tas nav svarīgi.

    Te viens labi apgraizīts variants:

    https://www.torrentz.com/f39f7229c25e663d2f448a3124177e5917d2c4bc

    Ak jā – tādās vietās var arī labus vīrusus saķert 🙂

    #214371
    WerNeo
    Participant

    Viss līdz kliņķim tur ir apgriezts. Tiny būs pareizais nosauciens šim Vistas izgriezumam.

    “Pie mums uz googli nesūta!” 😀

    #214372
    samurajs
    Participant

    WerNeo: kāda vēl Vista vārgam PC? 😀 Tiny XP – to vajag!

    #214373
    WerNeo
    Participant

    DOSu

    #214374
    eriksu2
    Participant

    neiet tas torrents! a kāds nezin kas iekšā tur paliek??!

    #214375
    msh
    Participant

    Nekas tur nepaliek 😀

    Vari nemaz nevilkt, nekā īpaša tur nav. Fufelis drīzāk. Piedevām krieviem paredzēts.

    #214376
    eriksu2
    Participant

    tad te jautājums vēl viens nepatēmu mazliet.. Windows 7 ir man jēga likt ja 1,256 GB RAm! un 2,4 GHZ procesors!

    #214377
    WerNeo
    Participant

    Ir. Bet vai vajag? Liec nu to pašu XP.

    #214378
    eriksu2
    Participant

    man xp jau ir kadus gadus 6 apnicis.. gribas kko jaunaku.. bet pc tads pasvaku

    #214379
    dzhonsons
    Participant

    eriksu2 wrote:

    tad te jautājums vēl viens nepatēmu mazliet.. Windows 7 ir man jēga likt ja 1,256 GB RAm! un 2,4 GHZ procesors!


    Liec.

    Pats uz vārgas sistēmas darbinu septīto. Darbojas labi, bez problemām, ātri.

    #214380
    Foxsk8
    Participant

    Jāņem Tinyxp rev 5 vai arī augstāki, jāskatās aprakstā, kas pielikts, kas nogriests, cik sver utt…, tur būs klāt arī printeru un digitālo kameru supports, pirmām versijām printeri piedabot bija hujova.

    #214381
    Professor35
    Participant

    labāk tiny win7

    #214382
    samurajs
    Participant
    #214383
    Foxsk8
    Participant

    Samurajs: Tavā linkā, kurš tas no reviem? ja nav rev 5, tad neieteiktu ņemt.

    #214384
    samurajs
    Participant

    Tas tik piemēram minēts. Patiesībā tie rev visi ir sūdi. Ir praksē bijis tikai viens vienīgs izdevies Win XP graizījums, kurā nekas būtisks netrūkst, startējas 10 sekundēs, instalējas 5 minūtēs, un pat LV valodu var pievienot. Tas ir te (diemžēl tikai krieviski):

    https://micro-win.com/index.php?newsid=45529

    #214385
    WerNeo
    Participant

    Labāk optimizēt pašam pēc oriģinālās instalēšanas. Protams, ja ar HDD ietilpību nav problēmu.

    Iemesli:

    1) Nav jāmeklē installa disks, ja kaut kas konfigā jāmaina.

    2) Nav apgrieztas daudzas lietas, kas bieži vien ir noderīgas (bet ieslēgt nevar, jo viņas ir reāli izgrieztas ar visām saknēm).

    3) Daudzi ir pārliecinājušies, ka tas ir “Grābeklis”, ņemt kaut ko tik apgrieztu, ko pēc tam uzcelt ir grūti.

    #214386
    msh
    Participant

    Es nesaprotu ko fokss un samurajs var par to mēslu fanot. Kas jūs nezināt kas ir nLite? Man liekas ka tas “tinyxp” pat bija taisīts ar nlite. Savulaik saklausījies jūsu slavas dziesmas par fantastisko tinyxp, novilku, izrādījās sūds uz puļķīša – darbojas labi ja tikpat labi kā manas vismaz pāris gadus izmantotās ar nLite graizītās instalācijas, toties ir krievisks un apgraizīts par parodiju. Kas tur ir labs?!

    eriksu2 wrote:

    man xp jau ir kadus gadus 6 apnicis.. gribas kko jaunaku.. bet pc tads pasvaku


    Tu lieto ko – os vai programmas? Kā var apnikt tas, ko nelieto? 😀 Ja tās nedaudzās os veiktās funkcijas apnikušas, uzliec linuksi, a tā win7 = winxp, tāpat exe faili, windblouza exploreris utt utjpr 😀 😀

    asdfgfh wrote:

    eriksu2 wrote:

    tad te jautājums vēl viens nepatēmu mazliet.. Windows 7 ir man jēga likt ja 1,256 GB RAm! un 2,4 GHZ procesors!


    Liec.

    Pats uz vārgas sistēmas darbinu septīto. Darbojas labi, bez problemām, ātri.


    Tikai nevajag. ÄŒomam ir par kapeiku vājāka kaste kā man, tikai šis ir sasitis galvu un uzlicis tur win7. Starpība diezgan manāma.

    #214387
    Foxsk8
    Participant

    msh: Nah man priekš parastām operācijām tērēt 1 H laika, graizīt, čakarēties, ja jau to kāds ir izdarījis manā vietā. Ja tu apgalvo, ka kaut kas ir sūds, pamato. Man priekš darba ģēlām, dažādām PC instalācijas mahinācijām tīri labi noder, kā arī uz kādu vecāku PC mierīgi varu uzmest. Par lv valodu, valodu man liekas, ka varēja gan uzlikt, skatoties kāds revs.

    msh tu domā, ka mēs esam stūlbi, un nezinam nLite? 😀 😀 😀

    samuraj: Kas tev skaitās būtisks?

    Pāris ned back, uzmetu uz vecas kastes to tiny, tieši kā radīts, 10 GB HDD, tīri pietiek, spēles uzkabināt, salikt pāris softus un iegrūst kādus geimus, piem veco labo NFSU, viss iet kā nākas, pastrādāt ja vajag, arī var, parakstīt dokumentu, izprintēt, netā iemaukt, filmu paskatīt, disku ierakstīt. Strartējās visa kaste priekš mājas apstākļiem arī okey. Ja jau šis lietas visas varu izpildīt, kas tad man tāds būtisks tur trūkst, vai ir spec vajadzīgs? Esmu šo jautājis jau iepriekš, tā arī neviens nav atbildējis sakarīgi.

    #214388
    Professor35
    Participant

    https://159.148.226.201/D%3A/Windows.Tiny7.Unattended.Activated.CD.eXPerience.iso

    tātad tiny win7

    https://159.148.226.201/D%3A/Win_x64_1-9_eng.iso

    mikro xp tāpaša autora kura mikro xp piedāvā Samurajs jaunais ražojums

    linki darbosies tikai šodien

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā