Windows tny vai kkā tā!

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows tny vai kkā tā!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214389
    msh
    Participant

    foxsk8 wrote:

    msh: Nah man priekš parastām operācijām tērēt 1 H laika, graizīt, čakarēties, ja jau to kāds ir izdarījis manā vietā. Ja tu apgalvo, ka kaut kas ir sūds, pamato. Man priekš darba ģēlām, dažādām PC instalācijas mahinācijām tīri labi noder, kā arī uz kādu vecāku PC mierīgi varu uzmest. Par lv valodu, valodu man liekas, ka varēja gan uzlikt, skatoties kāds revs.


    Spriežot pēc tevis nosauktajiem dažādiem pielietojumiem tā viena ieseksotā stunda laika tev smagi sit atpakaļ 😀

    Kāpēc sūds – kaut vai tāpēc, ka tas veidojums domāts lāmiskiem krieviem. Vēl arī tāpēc ka jūs ar samuraju cītīgi skandināt, cik pasakaini ātrs utt urjpr – manas apgraizītās instalācijas griežas ne sliktāk un es nesaskatu tur ko īpašu. Tavas parasti izmantotās instalācijas griežas lēnāk? Ja jā, tad kā tu tādas spēj izmantot? 😀 Tajā pašā laikā manas instalācijas nav tik brutāli izvarotas, jo domātas lietošanai, nevis bērnu spēlēm ar dzelžiem un tāpēc es nevaru bīdīt kaut kādus tekstus par piecām instalācijas minūtēm un pārsimt megiem uz diska – priekš kam tas vispār vajadzīgs? Un cik draņķīgas winxp instalācijas tu izmanto parasti, ja tās uz “vecākām kastēm uzlikt nevar”? Jeb vai tas vienkārsi ir veco dzelžu nespējas mīts, kas te vienu laiku panesās, kur visādi jocīgi cilvēki atklāja, ka, lūk, kastes, kuru procesoru taktsfrekvence ir zem gigaherca, tomēr var izmantot? 😀

    foxsk8 wrote:


    msh tu domā, ka mēs esam stūlbi, un nezinam nLite? 😀 😀 😀


    Nu tāds iespaids sāk rasties 😀

    #214390
    richX
    Participant

    emm… nu nesaprotu, vai tiešām tinyXP ir krieviem? es savulaik diskā biju iecepis tinyXP Rev09, man piem ļoti patika. un man vispār tur nekas nebija krievu valodā, only English… turklāt (nezinu kā citām versijām) bet Rev09 līdzi nāca arī mapīte ar ļotidaudziem noderīgiem utilītiem dažādu XP funkciju atslēgšanai-pieslēgšanai… protams, to visu var izdarīt ar roku, tomēr šajā gadījumā manuprāt bija ērtāk to izdarīt ar double-click nevis rakņāties pa reģistru… protams, mierīgāka sirds ir tad, kad to visu izdara caur reģistru, tomēr šādi tomēr ir diezgan jūtams laika ietaupījums…

    #214391
    samurajs
    Participant

    Cien. kritiķi! Man tādus graizījumus nakui nevajag, es par WerNeo metodi. Bet ja tēmas autors pat nezin, kas ir Google, un taisās Vista vārgam kompim likt – ko man viņam vēl skaidrot?

    Kāpēc lielākoties krieviski? Tāpē, ka Krievija jau ir pirātisma bastions #1 un tur tās lietiņas notiek 🙂

    Vārdu sakot –

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_stamp_lajil_xyi_1.gif[/img]

    #214392
    Wuu
    Participant

    Nafig visus izravētos XP un kur nu vel W7…

    Š…emam parasto xp un tjūnējam 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/n4e0jpquw0nfn5xf5rrs.png[/img]

    #214393
    RicoPico
    Participant

    ~ par cik % ātrdarbībā atšķiras parasta (Retail, OEM…) XP no apgraizīta XP? Varbūt kāds ir veicis benčmarkus?

    #214394
    ob1
    Participant

    Benchmarku nav, jo nav tāda testa.

    Ja ņemam vidēju brand notebook tādu kāds tas nāk no rūpnīcas, tad pareizi uzliekot win, kompis strādās 10-20x ātrāk (uz aci). (tiesa es runāju par nLite+tweaking, nevis tiny).

    Te bija mēģinājums šādu testu radīt, bet aptrūkās laiks. Varbūt kāds vēlas pārņemt stafeti?

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=3774

    #214395
    RicoPico
    Participant

    ob1 wrote:


    Benchmarku nav, jo nav tāda testa.

    Viens no mums kaut ko pīpē.

    Kas ir šis?

    https://www.passmark.com/products/pt.htm

    un šie visi?

    https://homepage.virgin.net/roy.longbottom/index.htm

    Iespējams, mums ir dažādas izpratnes par PC performance testiem. 🙂

    #214396
    ob1
    Participant

    Š āda veida testi mēra dzelžus nevis sistēmu.

    #214397
    RicoPico
    Participant

    ob1 wrote:

    Š āda veida testi mēra dzelžus nevis sistēmu.

    Bet vai tad sistēmas ātrdarbība nav vistiešākajā veidā atkarīga no dzelžiem? Es domāju uz vienas sistēmas uzlikt dažādas OS (apgraizītu VS neapgraizītu), un tad palaist kādu no šiem testiem. Domāju, ka rezultāti būs atšķirīgi.

    #214398
    ob1
    Participant

    Tādā gadījumā testu rezultātos izmaiņas būs minimālas un bieži vien šādi testi ātrāku sistēmu novērtē kā lēnāku. Piemēram, es bieži vien lietoju underklokingu, lai samazinātu patēriņu un ar visu to kompis strādā daudz ātrāk nekā rūpnīcas defaultā instalācija. Bet testi manis likto sistēmu tad novērtētu kā lēnāku.

    #214399
    RicoPico
    Participant

    Labi, sūds ar benčmarkiem. Man situācija sekojoša- mājās ir vecs kompis (P3 800 MhZ, 256 MB), kuram uzliku win2K pro sp4, jo XP nebija lietojams. To viņš itkā velk, bet arī ik pa brīdim iefrīzojas. Līdz ar šo topiku ienāca prātā ideja šim uzmānīt kādu no Tiny sērijas XP. To taču šis kompis vilks labāk nekā standarta XP, un pat win2k?

    #214400
    ob1
    Participant

    #214401
    RicoPico
    Participant

    Lieliski. Paldies par uzmanību. 🙂

    #214402
    samurajs
    Participant

    Bez pūlēm palaidu graizījumu F-class 1.9 uz 2. peņa (266 Mhz) ar 64 MB RAM. Sistēma rij 41 MB RAM. Video, vairākas progas vienlaikus – viss iet. Bet kā vairāk kā 1 tabu jāver pārlūkā – nokarina netu… tas par smagu 😀

    #214403
    richX
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/vrpdcrxq1xtxc8cxug.jpg[/img]

    wuu, šādi izskatās vēl pat īsti netūnēts (vienīgi classic tēma uzlikta) tinyXP rev09 2. pilnākā versija, tukšākās versijas netūnētas rij vēl mazāk rama, tomēr tur jau zūd dažas man noderīgas iespējas, būtībā varētu vēl rama patēriņu samazināt, ja atslēgtu vēl dažas liekas funkcijas…

    protams, vislabākais to ir darīt neapgraizītam xp pašrocīgi atslēdzot visu lieko, bet tas jau aizņem kādu laiciņu… ja laika gana, graizītu pilno versiju, ja trūktu, mierīgu sirdi liktu kko līdzīgu šim…

    ja godīgi, ja pareizi nostrādā, xp apgraizīšanu, tad PC strādā pat biedējoši ātri… kkā neomulīgi paliek… 😀

    #214404
    usver
    Participant

    Lūdzu sīkākas atsauksmes par tinyXP:

    viņam skaņa ir?

    citu kompju šārēm ir iespēja piekļūt?

    ar mstsc var autentificēties uz serveri?

    vairless iet?

    Word var atvērt?

    veblapā ar ActiveX Object ( Word.application) nostrādā?

    klipbords darbojas?

    man uz portābļa darbojas XP ar 80MB RAM patēriņu, kuram tas viss strādā. Kur vēl paliek 13MB?

    #214405
    ob1
    Participant

    Skatos, ka vairāki autori šeit “spiež” uz to, lai samazinātu izmantotās atmiņas apjomu. Mana filozofija ir šāda – ja reiz esmu nopircis atmiņu, tad prātīgi būtu to izmantot. Te būs bilde no mana kompja:

    [img]https://notepad.lv/userpix/1679_tm_1.png[/img]

    #214406
    usver
    Participant

    ob1:

    1) nafik uz 3GB atmiņas liec XP, nevis 64-bit Vistu/Win7? tas dēļ SSD? man tā liekas perversija. Nelīmējas kopā naudas izgrūšana par kaudzi atmiņas un knapināšanās ar vecu OS / vecu datoru.

    2) ja kompis ir mazjaudīgs ( 3. pentiums ), tad liekā nostopēšana rezultātā nez kāpēc uzlabo veiktspēju.

    Btw, par apgraizīšanu – uz 1 kompja darbā nekādi neizdevās piedabūt smārtkarti pie paša veidotās lietotnes. Atklājās, ka kompis ir über LastXP, kuram Smartcard servisa nav principā, un kurš mājas datoram arī nav savu mūžu vajadzīgs. Lai gan par regsvr32 un servisu instalāciju zinu, tomēr pusstunda ņemtnes neatsver pirkstu plēšanu, instalējot ūberkūlās XP modifikācijas. Ja reiz var mierīgi pielāgot defaulto kā vien vajag.

    #214407
    RicoPico
    Participant

    Piekrītu ob1 ideoloģijai JA kompis ir jaudīgs. Mans WIN 7 RTM ēd vidēji 1,5 Gb RAM no iespējamajiem 3,5 (4). Un es ne nieka nesatraukājos, jo sistēma darbojas tieši tik ātri, lai kļūtu mazliet neomulīgi. 😀

    ja kompim ir ierobežoti resursi, tad gan VAJAG spiest uz izmantotās atmiņas apjoma samazināšanu, lai ne tikai sistēmas darbināšanai pietiktu.

    #214408
    ob1
    Participant

    ->usver

    1) XP uz tā kompja ir uzlikts, jo nepieciešama stabilitāte. Nu un ātrums arī lielāks par Vista. W7 – betas nelietoju principiāli, kad iznāks relīze, tad paskatīšos.

    2) Pārāk vienkāršota pieeja. Protams, ja kompim ir kādi 128MB RAM, tad ir jāmet ārā viss bez kā var iztikt. Uz 256MB jau ir manevra iespējas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā