Windows tny vai kkā tā!

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows tny vai kkā tā!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214409
    richX
    Participant

    viņam skaņa ir? – Jap, bez skaņas nebūtu tas…

    citu kompju šārēm ir iespēja piekļūt? – grūti teikt, itkā visi servisi, kas par to atbild ir ieslēgti, bet dators nav pieslēgts tīklam, tāpēc praktiski par to nevaru pārliecināties….

    ar mstsc var autentificēties uz serveri? – par šo gan nemācēšu teikt…

    vairless iet? – serviss ir ieslēgts, bet arī praktiski par to nevaru pārliecināties, kā strādā

    Word var atvērt? – tieši uz šī windows nav uzinstalēts, iepriekš uz šīs pašas versijas words strādāja gludi un smuki

    veblapā ar ActiveX Object ( Word.application) nostrādā? – nemācēšu teikt

    klipbords darbojas? – ja domā copy/cut/paste, tad jā…

    sorry, tiek testēts tikai ikdienišķos mājas apstākļos…

    #214410
    usver
    Participant

    richX: paldies, tātad lietojams graizījums 🙂

    #214411
    ob1
    Participant

    Tā, paskatījos to TinyXP (Rev 5), paldies foxsk8, pielaida klāt caur TeamViever.

    Visumā tas windows ir ok. Piefīčots tīri labi, bet viss nav izdarīts. Var lietot, lai gan, manuprāt, apcirpts mazliet par daudz.

    #214412
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā, kā jau es teicu, viss iet kā vajag. LV valoda ir, team view ir, un var teikt, visu ko darījām, varējām izdarīt, pat web serveri izdevās palaist, kas gan jāatdzīst iepriekšējās versijās nebija izdarāms.

    #214413
    dzhonsons
    Participant

    msh wrote:


    asdfgfh wrote:

    eriksu2 wrote:

    tad te jautājums vēl viens nepatēmu mazliet.. Windows 7 ir man jēga likt ja 1,256 GB RAm! un 2,4 GHZ procesors!


    Liec.

    Pats uz vārgas sistēmas darbinu septīto. Darbojas labi, bez problemām, ātri.


    Tikai nevajag. ÄŒomam ir par kapeiku vājāka kaste kā man, tikai šis ir sasitis galvu un uzlicis tur win7. Starpība diezgan manāma.


    Tiaki nevajaga. Pašam w7 sēž uz AMD Athlon 3000+ @1.8 GHz, 1GB rāmja, iebūvētā skaņa, video, utt. Īsāk sakot – nemūsdienīga kārba. Par ātrdarbību nesūdzos. Daru visu to pašu un ērtāk kā darīju uz wxp.

    #214414
    richX
    Participant

    negribējās sākt jaunu tēmu…

    Nevarētu man lūdzu kāds pastāstīt, kā cd diskā var iedabūt datus apjomā 3,18 GB?

    bilde piemēram…

    [img]https://www.bildites.lv/images/9whwfouificbs2flwcqc.jpg[/img]

    #214415
    eriksu2
    Participant

    richX wrote:

    negribējās sākt jaunu tēmu…

    Nevarētu man lūdzu kāds pastāstīt, kā cd diskā var iedabūt datus apjomā 3,18 GB?

    bilde piemēram…

    https://www.bildites.lv/images/lm0wpxluno9tj2v30kss.jpg]

    :d Vai arī es kko nesapratu ko tu gribēji teikt .. vai ar

    i tu esi appīpējies…

    Kā tu domā 3Gb iebāzt CD?? 😀

    #214416
    ob1
    Participant

    hmm, varbūt sameklē kādu krutu kompresoru… a kāda tipa faili? Labi spiežās?

    #214417
    msh
    Participant

    Saderam ka viņš izspieda kādu “super duper visi jebkad bijušie windblouzi vienā diskā” diska saturu uz cietuča un brīnās kāpēc tik daudz 😀 Ja tā, tad cik saprotu, uz diska var noadresēt vienādus failus ka fiziski ir viens fails, bet izskatās ka vairāki vienādi faili.

    #214418
    richX
    Participant

    nea, pīpējis neko neesmu, vismaz pēdējā laikā…

    msh… izskatās ka tavs skaidrojums būs īstais…

    runa neiet ne par kādu “super duper visi jebkad bijušie windblouzi vienā diskā”, bet par pašu vienkāršāko TinyXP, nekas nav izspiests, vienkārši uzspiests, lai parāda diska satura lielumu… (atvērts disks -> ctrl+A -> right-mouse click -> properties…)

    reiz to nejauši izdarīju un brīnījos par redzēto, tāpēc nolēmu uzprasīt šeit Gudrajiem Prātiem, lai mani – tumsoni – apgaismo… 🙂

    #214419
    Foxsk8
    Participant

    Kaut gan pasen rokās nonāca tāds disks, kurā bija 9XP, ja nemaldos saucās 9in1 XP, tur bija sākot no Home, beidzot ar Media center versijām. Tas viss bija salikts uz 700 MB diska, vidēji no vienas mapes iznāca laukā ap 4 GB info, tāpēc liekas domāt msh virzienā.

    #214420
    nezinitis
    Participant

    samurajs wrote:

    Tas tik piemēram minēts. Patiesībā tie rev visi ir sūdi. Ir praksē bijis tikai viens vienīgs izdevies Win XP graizījums, kurā nekas būtisks netrūkst, startējas 10 sekundēs, instalējas 5 minūtēs, un pat LV valodu var pievienot. Tas ir te (diemžēl tikai krieviski):

    https://micro-win.com/index.php?newsid=45529

    varbūt varētu sīkāk par to (pievienot LV valodu) [pēc instalēcija vai pirms ar nlite vai kā citādi?]

    varbūt var pievienot [WindowsXP-KB926139-x86-ENU] lai būtu eng

    #214421
    Nettwerk
    Participant

    richX wrote:

    emm… nu nesaprotu, vai tiešām tinyXP ir krieviem? es savulaik diskā biju iecepis tinyXP Rev09, man piem ļoti patika. un man vispār tur nekas nebija krievu valodā, only English…


    Krievs paliek krievs, shajaa gadiijumaa, kaa ir tups taa paliks tups. Jo krieviem ir mode, ja nav programma krievu valodaa pieejama, tad taa nav programma, tad tas ir mesls. Taa nu tas ir. Man piemeeram kretinee ja man kaads datorservisaa uzliktu Tidy vai kaa saucs to Windows XP un krievu valodaa. Tad peec pilnas programmas atrautos saakot ar licences parkapumiem, liidz vispaar izeediis servisu no turienes.

    #214422
    samurajs
    Participant

    Š ai gadījumā krievus nav ko vainot, nu ko darīt, ka tiem pieņemts ka visi softi jābūt krieviski? Vāciešiem taču tieši tas pats!

    Kā jau augstāk postēju, savulaik salīdzināju uz PII 266 MHz sprāgoņas to TinyXP (Rev.5) un krievu F-class 1.9, un izjutu atšķirību.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā