Windows Vista SP1 – jau sākas problēmas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows Vista SP1 – jau sākas problēmas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #177029
    QueenZ
    Participant

    Nu jau gan..

    Man uz sava lapsha vista arii tiiri normaali iet un tas, ka tu uzliec uz Pentium II Vistu ar 250mb RAM neskaitaas 😀

    Ja vistai atsleedz visus tos pričendaaļus tad sanāk XP kopija. :win:

    #177030
    memorex
    Participant

    1.Vista business ir par kādiem 60Ls dārgāka par XP Pro (Tas varbūt mazāk attiecas uz home useriem)

    2.Daudzām vecām ierīcem nav driveru

    3.Game sliktāk iet (nerunāsim par tweakošanu, tad vista vispār nobālēs satvīkota xp priekšā)

    Esmu testējis Vista Ultimate, ir bijuši pāris errori, bet tas bija kādu laiku atpakaļ varbūt ir izlaboti.

    #177031
    QueenZ
    Participant

    Geimi iet kaa gaajushi, ja tev kompis nevelk pats esi vainiigs :hmz:

    #177032
    rajah
    Participant

    Nu ko jūs ta ka tādi ietiepīgi ēzeļi to vistu aizstāvat, nu štrunts par veciem kompjiem.

    Nu ir pie manis bijuši kapitāli un jauni kompji, VIENALGA xp lido ātrāk par to vistu. Tas jau ir sen pārbaudīts simtām reižu i pie mums, i ārzemēs, i Krievijā.

    XP LIDO Ä€TRÄ€K!!!!!! – kurli esat vai?

    Testi tak to sen ir pierādījuši. Jums tikai tās vistas smukums ir iepaticies, bet kā darba OS tā ir tomēr daudz sūdīgāka veiktspējas ziņā.

    https://www.tomshardware.com/2007/01/29/xp-vs-vista/

    https://www.panvasoft.com/rus/blog/189/ – izskatās ka tas pats, tikai tulkojums krievu valodā

    #177033
    memorex
    Participant

    QueenZ drizāk tev mute nevelk. Mana kaste Q6600,2Gb ram,8800gts

    #177034
    usins
    Participant

    Par draiveriem tika brīdināta, RAM rīšana tīrie meli, sistēmas nestabiilitāte, nav nekas mainījies, man kā nekārās, tā nekaras, tikai savietojamība uzlabojās dažai labai progai, kaut kā nevelkas, bet varbūt tikai manas iedomas. Sistēmu negrauj.. laikam reti.. tikai neoficiālās versijas 😀

    #177035
    Jazz
    Participant

    Nu man šķiet, ka šī tēma nekad nebūs izsmelta, jau tikko kā parādījās vista tā sākās “laužņu” dalīšanās divās frontēs… vieni kas saka, ka pis* un slavēt veco labo Xp, bet otri, ka šim “putnam”, putnu gripa nav lipīga, bla, bla, bla 😀

    “Vienam, māte, otram meita, trešam xp un vistas “kleita”.”

    Tas ir tas pats jautājums, kurš ir labāks mājdzīvnieks, suns vai kašķis (kaķis).

    Suns sargā māju, kaķis nerej un nemaisa gulēt… got it?

    #177036
    memorex
    Participant

    ja jau tā salidzina, tad teiktu ka viens ir parastais latvijas kaķis, bet otrs ir persijas kaķis, kas maksā vairāk, uzturēšanas izdevumi lielāki. Lielie vistas aizstāvētāji jūs esat pirkuši Vistu (neskaitam oem)?

    #177037
    osh
    Participant

    Es esmu pircis. Kādā rakā OEM neskaitam?

    #177038
    karnaiss
    Participant

    esu padzirdejis ka comi ir sedejusi ar ieslegtiem kompjiem un tad kkur aizgajusu un atnakusi atpakal un abi kompji ir nograuti del vistas updeitiem

    #177039
    Jazz
    Participant

    Kārnais mazāk lasi visādas herņas un neklausi/netici visam ko saka…

    es dzirdēju, ka latu devalvēs! 🙂

    #177040
    memorex
    Participant

    osh wrote:

    Es esmu pircis. Kādā rakā OEM neskaitam?


    Tapēc ka Vista OEM liela daļa nāk līdzi notebook (piespiedu kārtā)

    Bet ja tu pērc bez OS, bet gribi licenzeties, ko tad jūs izvēlētos XP/Vista OEM?

    Es nesaku ka vista ir pilnīga izgāšanās, bet nekā revolucionāra tur nav un lekt jaunakaijai modei līdzi man arī nepatīk, un lieku naudu izdot arī nē 😎

    #177041
    Sid
    Participant

    memorex wrote:

    osh wrote:

    Es esmu pircis. Kādā rakā OEM neskaitam?


    Tapēc ka Vista OEM liela daļa nāk līdzi notebook (piespiedu kārtā)

    Bet ja tu pērc bez OS, bet gribi licenzeties, ko tad jūs izvēlētos XP/Vista OEM?

    Es nesaku ka vista ir pilnīga izgāšanās, bet nekā revolucionāra tur nav un lekt jaunakaijai modei līdzi man arī nepatīk, un lieku naudu izdot arī nē 😎

    A kurš tad izdod lieku naudu? :giggle:

    #177042
    rajah
    Participant

    Manas kaimiņienes dēla brūtes māte (o johaidī…) jau izdeva lieku naudu – nopirka meitiņai kompīti – portatīvo – a tur Vistiņa, bet kas runā svešā mēlītē – poliski bļin.

    Sazvaniju Microsoft Latvija – (stulbu blondīņu midzeni – baigais tehniskais atbalsts – joptvaju maķ) – mēs tur neko nevaram līdzēt, varam pierakstīt tikai pretenziju – jums ir jāpērk atjaunooanas disks – a cik maksā – to prasiet veikalos. Prasu veikalā – cena tikpat liela cik jaunai Vistiņai.

    Nu i ko domājat ko es darīju?

    #177043
    QueenZ
    Participant

    Nu ar 4GB ramu toch vista lido un vispaar aatrdarbiiba nav faktors lai ieniistu vistu! Uz Pentium I arii XP neiet!

    Vieniigais par ko es vel vareetu suudzeeties ir tas, ka neiet dos programmas t.s. Pascal, QBASIC, ko skolaa vajag.. 🙁

    #177044
    rajah
    Participant

    QueenZ wrote:

    Nu ar 4GB ramu toch vista lido(


    nu XP laikam râpotu?

    #177045
    QueenZ
    Participant

    rajah wrote:

    QueenZ wrote:

    Nu ar 4GB ramu toch vista lido(


    nu XP laikam r�potu?

    Nu priesh XP jau vairs tas neko neizsaka ja jau ir virs 2GB.. kur tad vel aatraak.. bet runa jau iet par Vistu! ;.

    #177046
    samurajs
    Participant

    rajah wrote:

    Nu i ko domājat ko es darīju?

    Cik tevi pazīstu: nonesi to maitasputnu mērkaķa ātrumā un uzmeti veco labo XP? Nu cerams ar draiveriem probzas nebija? :party:

    #177047
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    rajah wrote:

    Nu i ko domājat ko es darīju?

    Cik tevi pazīstu: nonesi to maitasputnu mērkaķa ātrumā un uzmeti veco labo XP? Nu cerams ar draiveriem probzas nebija? :party:


    nu viņa man tāds nesaprotams cilvēks, uzkrāmēju to anglisko vistu – nez laikam, viņai viss vienalga (pēdējo reizi zvanīja sakot ka liela problēma – prasīja kā draugos bildi var ielikt – knapi noturējos nepasakot vārdu par stulbām blondīnēm). žēl vienkārši ka lieki to naudu izmeta – teicu kad apniks tas ārprāts, uzlikšu par freiju to XP. Lai gan vajadzēja uzreiz.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā