Windows Vista: uzgrūž vainu nVidia

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows Vista: uzgrūž vainu nVidia

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146756
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/2008033119435759.jpg[/imgl]Ap 30% no visiem gadījumiem, kad “nobrukusi” Windows Vista – esot kompānijas nVidia nekvalitatīvo draiveru dēļ. 18% problēmu izraisījuši paša Microsoft programmētie draiveri. “Draiveru rakstīšana esot grūts un atbildīgs process, nepieciešams ievērojams laiks to testēšanai un pieslīpēšanai”, tā attaisnojas viņi paši.

    Viskvalitatīvākie Vistas draiveri izrādījušies Intel’am, tad nāk ATI (AMD) – 8 un 9% problēmu attiecīgi.

    Pavisam 2007. gadā Windows Vista “nobrukusi” 1.644.000 reižu, iemesli – zemāk redzamajā grafikā:

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080331194841695.jpg[/img]

    Avots: https://cnews.ru/news/top/index.shtml?2008/03/31/294569

    #177779
    QueenZ
    Participant

    Pasham ir AMD Radeon karte, bet vispaar pagaidaam sisteema nekad nav nobrukusi un arii negribeetu domaat ka ja man buutu kaada no nVidia karteem kaut kas nobruktu.. ;.

    #177780
    Foxsk8
    Participant

    Nevis nvidia būtu vistai jāpielien, bet otrādi. Atraduši, kam vainu uzgrūst.

    #177781
    WerNeo
    Participant

    foxsk8… Taa nu gluzhi nav… Njemot veeraa to, ka biznesaa “izdziivo tie, kas turas kopaa ar speeciigaakajiem”, tad Nvidia ir jaaveido kvalitatiivaaki draiveri… Nvidia (no pasha pieredzes) patiesi ir visnestabilaakie draiveri… Un ne jau MS te buutu jaauznjemas vaina..

    #177782
    Mr.Death
    Participant

    Zajebal ko tas Bils var dirst :punch: :punch: Tagad viņam vēl citi vainīgi, interesanti kā tad uz iepriekšējām os nvidias draiveri vienmēr ir gājuši :punch: un vai tas attaisno arī vistas wireless gļukus un tos explorera masveidīgos errorus? :punch: ko var pļūtīt, ja ir vainīgs ta ir, kā būtu ja es pēkšņi uzkodētu kaut kādu sistēmu un pēc tam visas vainas noveltu uz to ka ārā lietus lija vai pat vēl bezkaunīgāk uz pašu pasūtītāju :punch: :duno: :grr:

    Atvainojiet, neņemiet mani galvā, bet mani tiešām noveda šitais raksts.

    P.s. Strādāt Microsoftā vai sadarboties ar viņiem būtu pēdējais ko es darītu, manās acīs viņi cieņu ir pazaudējuši.

    #177783
    WerNeo
    Participant

    Edgars.. Es tomeer nepiekriitu, ka OS ir jaapielaago draiveriem… Uzkatu, ka tomeer draiverus jataisa mazaak gljukainus… Par to, ka Nvidia ir stabili, arii ne tuvu nepiekriitu… tie vienmeer bijushi vieni no nestabilaakajiem…

    #177784
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vistai vieta fermā :win: 😀 biju uzlicis vakar bet noinstaleju nah jo tik glukainu os vel nebiju redzejis :wtf: tad jau labak ar DOS :hmz: Nakamais Microbusoft izspļaus MS Windows G.A.I.L.I.S un tad jau noteikti bus gaidami C.Ä€.L.Ē.N.I 😀 :win: 😀 😀 😀

    #177785
    Sid
    Participant

    WarNeo, tas par to nVidia draiveru gļukainumu gan ir pilnīgs bullshits, bet vienam gan jāpiekrīt – kamēr viņi izlaiž sakarīgu draiveri attiecīgajam dzelzim, kāds laiks paiet, par ATI draiveriem nemaz nerunāsim…

    #177786
    WerNeo
    Participant

    Sid… Biezhi vien nvidia jaunie draiveri “sachakaree” vecos un dazhiem pat lieklas, ka OS nobrukusi…

    #177787
    rajah
    Participant

    Jaunus draiverus labāk uz veciem nelikt virsū. Vismaz es tā vairs nedaru.

    Par NVidia draiveru gļukainumu ir pārāk skaļi teikts. Tiešām par skaļu. Vienu reizi esmu pieķēris, kad filmas palikās blāvas tikai dēļ kādas draiveru versijas.

    #177788
    aidskillz
    Participant

    Nu i namurgojuši… Nu jā, ir bijušas problēmas ar video, bet ka no viņiem Os kristu…

    Pluss, kapēc visiem Vista liekas tik šķība un līka? Man strādā labi…

    #177789
    usins
    Participant

    nu ja kas, man te mazinjsh errorinjsh izmetas. Man Vista parada pazinjojumu, ka delj tiklenes draivera kljuda. Iedod linku kur novilkt caur apdeitiem. uzlieku, jauna versija un vis kartiba 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā