Windows XP explorer error’s

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows XP explorer error’s

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151798
    kadrs
    Participant

    Sveiki.

    Sanāca ziepes ar windows exploreru. Vēlējos uzinstalēt kaut kāda win xp tēmas, bet norestartējot pc pēc tam verot vaļā my computer izmet win explorer erroru. Tas ir saistībā ar uxtheme.dll

    Netieku gudrs kā tikt galā.

    #243205
    reGative
    Participant

    viens variants-patcho uxtheme.dll, vai pilnīgs xp reinstall.

    #243206
    kadrs
    Participant

    Lieta ir tāda ka visi tie patcheri nāk arhivēti, bet man dēl tā explorer errora nevar attarhivēt nevienu no tiem. Kāds varbūt var iemest kād download linku uz jau atarhivētu exe failu?

    #243207
    reGative
    Participant

    nez, pameklē google.lv

    #243208
    Wuu
    Participant

    Uzinstalē total commander https://www.ghisler.com/download.htm, ja protams vari uzinstalēt un lieto explorera vietā lai salabotu.

    #243209
    kadrs
    Participant

    nevar uzinstalēt.

    Edit: Ja neko nevar uzinstalēt vai vispār varu ko izdarīt lietas labā?

    Edit: Uztaisīju system restore un viss funkcionē.

    #243210
    Crow
    Participant

    Ta kādu tur Total Commander. Safe Mode with Command Prompt + Replacer un lieta būtu darīta. Eh jūs…

    #243211
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Eh jūs…


    Ir ir… Jūties kā vecis tagad? Ja cilvēks zinātu safe modi un komandrindu komandas, viņš neuzdotu šādus jautājumus vispār.

    #243212
    root
    Participant

    Kas tie par murgiem vispār? Ko jūa tur gvelžat abi šoreiz? Par Wuu es nebrīnos vairs, bet Crow?

    TG/AM un nepareizu Uxtheme Patcher uzmeta, vajadzēja to pašu pačeru atvert un revertot. Nekādus comanderus, nekādus safe modus, nekādas komandrindas.

    #243213
    m_janis
    Participant

    TG/AM viennozīmīgi un ne jau tikai šīs problēmas dēļ. Interesanti, ko tie āksti, kuri sainstalē visādas tēmas, saliek desktop bildes vai skrīnsaverus ar datoru dara? Ieslēdz un visu dienu brīnās par smukām bildītēm un ikonām? Vai tomēr strādā (nu kaut vai spēlē}?

    Vienīgais normālais variants – Windows Classic tēma un neitrāli pelēka darbavirsma, ar pašām nepieciešamākajām ikonām – nekam vairāk tur nav jābūt.

    #243214
    root
    Participant

    m_jani dažiem, piemēram, man tas ir sava veida sports. Tā pat kā citi mīl moddot kompi no ārpuses, citi to dara ar “interjeru”. Nekas slikts tas nav 🙂

    #243215
    drunk_lizard
    Participant

    tad lai sporto savaa nodabaa, uzklausot taadu dizjenu trenneri kaa tu….

    #243216
    kadrs
    Participant

    m_janis wrote:

    TG/AM viennozīmīgi un ne jau tikai šīs problēmas dēļ. Interesanti, ko tie āksti, kuri sainstalē visādas tēmas, saliek desktop bildes vai skrīnsaverus ar datoru dara? Ieslēdz un visu dienu brīnās par smukām bildītēm un ikonām? Vai tomēr strādā (nu kaut vai spēlē}?

    Vienīgais normālais variants – Windows Classic tēma un neitrāli pelēka darbavirsma, ar pašām nepieciešamākajām ikonām – nekam vairāk tur nav jābūt.

    Nevaig uzreiz ar smago braukt virsū. Kļūdījos kaut kādu draņķi liekot un viss.

    #243217
    root
    Participant

    [spoil]

    drunk_lizard wrote:

    tad lai sporto savaa nodabaa, uzklausot taadu dizjenu trenneri kaa tu….


    Diez vai Tava māte ir lepna par Tavu rakstību. Un ja tu strādā tā pat kā raksti, arī tur nekas labs nav gaidāms. 🙂 Protams tu varētu beidzot ņemt un aizvākties no interneta.[/spoil]

    #243218
    drunk_lizard
    Participant

    kas tad nu, matiisinj? es tev trauceeju? O_O

    es – tada nieciiba, trauceeju tik varenam musju eerglim, kaa tu? O_O

    kaa tad taa, matiis?!… tikai nesaac pinnjaat…

    #243219
    root
    Participant

    [spoil]Tu? Man? Guntariņ? Bērziņ? Nekad mūžā! 🙂 Es tikai izdaru civilizācijai pakalpojumu.[/spoil]

    #243220
    drunk_lizard
    Participant

    tu izdariitu civilizaacijai pakalpojumu aizejot un sterilizeejoties, lai nesarazjotu sev liidziigos, kad pubertaate paaries…

    #243221
    root
    Participant

    [spoil]Ja pašam ar potenci probas nevajag srazu visus “pēc sava ģīmja un līdzības” veidot ;)[/spoil]

    #243222
    shady
    Participant

    Kungi, atslābstiet, iedzeriet labāk kādu aliņu;)

    #243223
    Wuu
    Participant

    Video motivācijai, kā rīkoties lasot interneta komentārus :]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6wS5xOZ7Rq8[/youtube]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā