windows xp instaliacija

Sākumlapa Forumi Software Windows windows xp instaliacija

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150203
    web33
    Participant

    Sveiki .

    Nezinu kaa pareizi rakstiit lai saprastu domu , bet vai ir kaads softs , programma ar kuras paliidzibu var uzinstilet windows xp uz otra HDD ,no windows xp vides, taa lai es vareetu darboties ar esosho windows + paralēli rakstas uz cita atsevishka HDD windows . Paldies cerams saprataat 🙂

    #221835
    ob1
    Participant

    nea, laikam nesapratu…

    #221836
    WerNeo
    Participant

    ieliec installa disku datorā… un instalē 🙂 Kad jāizvēlas, kur liksi windu, izvēlies >:( disku… viss.. 🙂 Windows vidē izdarāms.

    #221837
    Crow
    Participant

    iespee jamskadar wmwarevar uzinstilletuz virtualaasmas jinasunta parkopetvisus fai lusus otracietaa nesmu dross vaitocno ta ira:)

    #221838
    web33
    Participant

    WerNeo wrote:

    ieliec installa disku datorā… un instalē 🙂 Kad jāizvēlas, kur liksi windu, izvēlies >:( disku… viss.. 🙂 Windows vidē izdarāms.

    Nu to es zinu 🙂 ,bet es gribu lasiit notepad.lv forumu + lai man uz otra hdd jau rakstas jauns windows xp .

    #221839
    ob1
    Participant

    Notepad.lv rullē – no tā nevar atrauties pat instalējot kompi!

    Nē, tā neiznāks, ja vien tu neinstalē to uz virtuālās mašīnas.

    Hmm, sameklē citu kompi priekš notepad.lv. 🙂

    #221840
    Evers
    Participant

    Crow, kas šovakar pa svētkiem? 😀

    #221841
    Aldis
    Participant

    Crow wrote:

    iespee jamskadar wmwarevar uzinstilletuz virtualaasmas jinasunta parkopetvisus fai lusus otracietaa nesmu dross vaitocno ta ira:)

    šis gan tekstu teksts cilvēku valodā!

    Man skiet topika autors bij domajis virtualu mašinu.. Tad megini sjo… https://tinyurl.com/ye5o5ej

    #221842
    web33
    Participant

    Aldis wrote:

    Crow wrote:

    iespee jamskadar wmwarevar uzinstilletuz virtualaasmas jinasunta parkopetvisus fai lusus otracietaa nesmu dross vaitocno ta ira:)

    šis gan tekstu teksts cilvēku valodā!

    Man skiet topika autors bij domajis virtualu mašinu.. Tad megini sjo… https://tinyurl.com/ye5o5ej

    Paldies tev .Tiessi tas ko man vaidzeeja !

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā