Windows XP Mode nonācis līdz RC versijai

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows XP Mode nonācis līdz RC versijai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149280
    ehex
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_xpm_1.png[/imgl]Dārgāko Windows 7 versiju papildinājums, proti “Windows XP Mode” un Virtual PC nu jau ir iesoļojis Release Candidate stadijā.

    Atgādinu, ka šī papildiespēja tika izveidota, jo Microsoft vienkārši fiziski nespēj nodrošināt, ka visas programmas, kas normāli darbojās uz vecākām operētājsistēmām, varētu palaist arī uz Windows 7. Tieši tāpēc to tagad iespējams izdarīt uz iemontētā virtuālā Windows XP. Ja lietojat vai lietosiet kādu no dārgajām Windows 7 versijām (Professional, Ultimate vai Enterprise) pastāv liela iespēja, ka ar to var nepietikt, jo, lai palaistu XPM, kā obligāta prasība ir nepieciešams procesors ar virtualizācijas tehnoloģijas atbalstu.

    “XP Mode” satur pilnībā licenzētu, bezmaksas Windows XP ar trešo servisa paku. Tas nodrošina 100% saderību ar visām Windows XP programmām, ko neizdosies palaist uz Windows 7. Servisu var palaist kā parasto Virtual PC ar visu lietotāja darbvirsmu, vai arī integrēt palaižamo programmu uz Windows 7 darbvirsmas.

    Bet nu par izmaiņām jaunākajā – RC versijā:

    • Tagad iespējams palaižamajām Windows XP aplikācijām pievienot USB ierīces (printerus, flash atmiņas utt.) „pa taisno” no Windows 7 uzdevumjoslas un nav vairs nepieciešams doties iekšā virtuālajā sistēmā, pilnekrāna režīmā.

    • Tagad XP Mode aplikācijām var piekļūt caur Windows 7 „jumplisti”. Tikai jānospiež labais peles taustiņš uz XPM ikonas uzdevumjoslā un jāizvēlas aplikācija pie „nesen lietotajiem failiem.”

    • Iespēja pielāgot vietu, kurā tiek turēti virtuālie disku faili.

    • Tagad iespējams atslēgt disku koplietošanas funkciju starp XPM un Windows 7, ja tā nav vajadzīga.

    • Uzstādīšanas vednī nu ir iekļauta pamācība, kā lietot XPM.

    Lai palaistu XPM jūsu datoram nepieciešams kā minimums: 1GB RAM, 15 GB brīvā vieta uz cietā diska un procesors, kas atbalsta virtualizācijas tehnoloģiju (šai funkcijai jābūt arī aktivizētai BIOS’ā), kā arī Windows 7 Professional, Ultimate vai Enterprise – RC vai RTM.

    Lejupielādēt un atrast vairāk informācijas var Virtual PC mājaslapā.

    [img]https://windows7center.com/wp-content/uploads/2009/05/xpmcomparison.jpg[/img]

    Attēlā: IE6 un IE8 palaisti blakus izmantojot XPM.

    Avots:1;2

    #206904
    feiks
    Participant

    ehex wrote:


    Lai palaistu XPM jūsu datoram nepieciešams kā minimums: 1GB RAM, 15 GB brīvā vieta uz cietā diska un procesors, kas atbalsta virtualizācijas tehnoloģiju (šai funkcijai jābūt arī aktivizētai BIOS’ā), kā arī Windows 7 Professional, Ultimate vai Enterprise – RC vai RTM.

    ar tādām prasībām es labāk samierinos ar dual boot. Nez cik ofisa PC ir tā virtualizācijas tehnoloģija? Piemēram, man nav, kaut gan man šķiet, ka man relatīvi jauns procesors ( E4400 )

    #206905
    Gonzoo
    Participant

    Cerams ka shitas bus labaks vecais XP mode ritkiigi lagoja!

    #206906
    Genādijs
    Participant

    Ideja jau neslikta tomēr tagad jau vairums softu normāli strādā uz win7 tā tāda specifiska vajadzība drīzāk kādam.

    #206907
    sharpy
    Participant

    Genādij: Nu man vairākas spēles neiet uz win 7 tā kā šī ir laba lietiņa 🙂

    #206908
    Stat1CX
    Participant

    Spēles tāpat tu uz viņa nepaspēlēsi, tas ir virtual PC, uz kura lai spēles paspēlētu vajag 2x jaudīgāku PC nekā tas būtu nepieciešams ja spēlētu uz host sistēmas. Š is rīks ir paredzēts tikai lai palaistu kādu specifisku un vecu aplikāciju, spēles tāpat visas uz win 7 strādā, pat 5 gadus vecas iet bez nekādām problēmām, ja nu vienīgi jāizmanto compatibility mode. Turklāt ja nekļūdos tam virtual PC nemaz nav 3D acceleretion atbalsts, tā kā par 3D spēlēm vispār vari nesapņot.

    #206909
    aoma
    Participant

    Lieta būtu laba, ja ne tas muļķīgais procesora atbalsts. Man nespīd 😀

    #206910
    ehex
    Participant

    Man ar liekas, ka MS ir pamatīgi nošāvuši greizi ar to procesoru atbalstu. Neko daudz daudz pa to virtualizācijas platformu nezinu, bet cik esmu lasījis forumos, tad tādu cilvēku, kam procesors to neatbalsta netrūkst… Man arī diemžēl nav paveicies.

    #206911
    edgarsiu2
    Participant

    Man vēl nav gadījusies tāda spēle, kas neietu uz Windows 7

    #206912
    Jaunzems
    Participant

    edgarsiu2, kā būtu ar Space Invaders? 😀

    #206913
    Mateus
    Participant

    Prieksh kam geimerim Win7? 😉

    #206914
    Jaunzems
    Participant

    Mateus, DX11! (paldies par labojumu)

    #206915
    ob1
    Participant

    Mateus wrote:

    Prieksh kam geimerim Win7? 😉


    Par w7 nezinu, bet uz Vistas lielāko daļu spēļu var palaist logā – tā ir galvena priekšrocība. Reizēm tas noder kad tu spēlē, bet boss skaipo. 🙂

    #206916
    feiks
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Mateus, DX10!

    Vispār jau DX11. Piedevām vismaz un manas kastes ir +10 FPS gandrīz jebkurai jaunajai relīzei ( izņēmums GTA, kur ir -10 )

    #206917
    daGrevis
    Participant

    Jauki, ieliekam W7 XP, un pārdodam. 😀

    #206918
    aoma
    Participant

    daGrevis wrote:

    Jauki, ieliekam W7 XP, un pārdodam. 😀

    Es ar par to aizdomājos, gan jau ka klonu uztaisīt var un mēs iegūstam pilnībā legālu xp. Ja nu ne gluži mesties pārdot, bet aprīkot kādu no saviem kompjiem varētu. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā