windows xp pārinstalēšanas problēma.

Sākumlapa Forumi Software Windows windows xp pārinstalēšanas problēma.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150512
    Saldums2
    Participant

    sveiki.tātad mani piemeklējusi problēma sakarā ar win xp pārinstalēšanu.agrāk jau to biju darījis un viss sanāca bet tagad laikam kautko es daru nepareizi,bet nezinu ko.tātad sāku ar to ka uzrakstīju windowsu uz CD-RW diska.pārbaudīju,ieliku disku,izmeta ķipa to windows installeri,tātad uz diska uzrakstīts bija pareizi.biosā pilnībā visur saliku kā pirmo bootu CD roomu viss ok.restartēju datoru,viņš lādē,lādē,apakšā izmet “boot from your CD,please wait”,sāk rūcēt cdrooms es spiežu eneter,bet viņš padomā un vienkārši sāk startēt windowsu.es nesaprotu,kas notiek.mēģināju arī pie drauga.viņam pilnībā tieši tas pats.padomā,padomā un sāk startēt parasto windu.palīdzat lūdzu.

    #226883
    Crow
    Participant

    Kā uzrakstīji to Windows uz diska? ISO (burn image to disk, iekš nero) vai vienkārši baigo čupu ar failiem? Pagaidām ož pēc otrā varianta, t.i., disks nav bootojams.

    Un vispār… Windows uz CD-RW raksta tikai vārnas. Don’t do that :>

    #226884
    m_janis
    Participant

    Quote:

    …izmeta ķipa to windows installeri…

    Nejauc autorun ar bootošanos no CD. Disks nav bootabls, vai arī nevari atrast “Any key”.

    #226885
    Saldums2
    Participant

    Crow wrote:

    Kā uzrakstīji to Windows uz diska? ISO (burn image to disk, iekš nero) vai vienkārši baigo čupu ar failiem? Pagaidām ož pēc otrā varianta, t.i., disks nav bootojams.

    Un vispār… Windows uz CD-RW raksta tikai vārnas. Don’t do that :>

    uzrakstīju baigo čupu ar failiem.

    kā tad pareizi ir jāraksta? un uz kādiem diskiem būtu vēlams rakstīt?

    #226886
    Jaunzems
    Participant

    Dvd

    #226887
    Saldums2
    Participant

    un jābūto ir iso fails vienkārši? tad viņš nobootos?

    #226888
    Crow
    Participant

    Nu pamatā nepieciešams image fails, parasti ISO. Tas ir viens liels klucis fails, kurā ir viss diska saturs.

    Image var izveidot no oriģinālā diska (create image, backup disk, …) vai novilt torrentos, khmm khmm

    Pēc tam to visu var iekurināt diskā (burn image; nekādā gadījumā neraksti visu lielo kluci tāpat kā failus – nesanāks)

    Vai… ar programmu UltraISO (piemēram) var tai čupai failu pievienot boot image, bet tas nav vienkārši un enīvej vajag disku, kuram tas boot image jau ir.

    Kas attiecas uz disku cepināšanu – pareizā varianta nav, bet RW diski fiziski nolietojas, kas var radīt kļūdas. Tādas lietas, kā Windows, raksti iekš CD-R un izvēlies ātrumu 4x. 100% garantijai meklē tādu iespēju kā Verify Disk (pārbaudīt saturu).

    P.S. Precīzi termini atkarīgi no tā, kādu rakstīšanas programmu tu lieto.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā