WinXP startējas apmēram 2,1min

Sākumlapa Forumi Software Windows WinXP startējas apmēram 2,1min

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149270
    krisis111
    Participant

    Man ir tāda problēma. Es šodien norm. sēdēju pie pc viss strādāja. Tad izslēdzu, iztīriju no putekļiem un slēdzu iekšā. Tieku līdz start up logam [img]https://support.microsoft.com/library/images/support/kbgraphics/Public/JA/WINXPSP2_Logo.gif[/img]un tik tā svītra lādējas… tālāk nekas… Kā jums liekas kas par vainu varētu būt?

    #206762
    ob1
    Participant

    Saber atpakaļ putekļus un pamēģini tad. 😀

    Ja nopietni – pārbaudi vai kāds vads nav atvienojies tajā tīrīšanas procesā.

    #206763
    krisis111
    Participant

    jau parbaudiju 🙁 viss vietā….

    EDIT: ā un safe mod strādā es iazmirsu piebilst.. tgd sēžu safe mod viss iet

    #206764
    Genādijs
    Participant

    Parasti ļaudis lieto F8 pie startēšanas.

    #206765
    krisis111
    Participant

    vaitad F8 nav pie safe mod startēšanas?

    #206766
    WerNeo
    Participant

    krisis111. Nu tad saber putekļus atpakaļ un lieto F8 (“safe mod” kā pats saki) 😉 Neskopojies nu ar latiņiem dažiem un iedod datoriņu labās rokās. Pašam redz kā sanāk, bet nebūt, gan jau ka kaimiņam par datormeistaru uzdodies. 🙂

    #206767
    samurajs
    Participant

    Viņš būs kopā ar putekļiem izsūknējis arī draiverus! 😀

    #206768
    krisis111
    Participant

    doh nu kads jums F8….

    Spiežot F8 varu izveleties safe mod, Normally utt….

    Š…emu Normally lai palaistu normali win. un tad man lādējas un lādējas startup logs, ņemot safemod ar netu utt palaižas.

    P.S. Paldies tam kas editēja nosaukumu.

    #206769
    ob1
    Participant

    1) Pārbaudi vadus vēlreiz.

    2) Ja nepalīdz – go to 1

    Ar ko tīrīji?

    #206770
    krisis111
    Participant

    puteklju sucēju.

    Īstenībā šoreiz tik tā neko valjā neskrūvēju apsūcu ventilatoru un lejā uz tas grīdinjas…

    #206771
    ob1
    Participant

    Tā būs grūti pateikt kas vainas. Jāskatās. Vēl joprojām lieku uz vadiem.

    #206772
    normis_161
    Participant

    Varbūt cietais disks pie vainas?

    #206773
    WerNeo
    Participant

    Pamēģini nu caur F8 “Last Known Good Configuration”, ja tas nelīdz, tad skaties manu pirmo padomu vai piesakies na haļavu pie Ob1, tikai uzraksti notepadā par viņa garo krānu. 🙂

    #206774
    krisis111
    Participant

    “pamēģināju Last Known Good Configuration” nelīdz…

    neizlasiju tavu postu ieprieksh nen euzdodos par mesitaru mans pc 😛

    ob1 doma vaina tikai vados… doma kko nesmu parsitis, sasitis ar putekljusuceja katu?

    Un ja jaa irkada cita iespeja ka blenzt bezjega uz dzelziem un meklet vainu? es domaju bez mesitara..

    Ja nu nekas neizdosies kadu 2 dienu laika tad nu bus vien javed kkur..

    #206775
    m_janis
    Participant

    krisis111 wrote:

    jau parbaudiju 🙁 viss vietā….ā un safe mod strādā es iazmirsu piebilst…

    Hmmm un kas notiek, jau izveido jaunu jūzeri un startējoties izvēlies to? Kaut kā neticas, ka te varētu būt vadu vai kontaktu vaina.

    #206776
    Foxsk8
    Participant

    Tiko pašam bija variants, ar kulaku tā specīgi uzsitu pāris reizes pa PC korpusu, rezutāts, atvienojās SATA vads un domāju, kur palicis otrs HDD 😀 😀

    Arī lieku uz vadiem.

    Ir bijis pat tā, iekšas pārmetot tikai uz citu korpusu, PC atsakās normāli strādāt, vārdu sakot mistika 🙂 un tādas lietas bez rūpīgas testēšanas neviens “Bitva ekstrasenca” nepateiks 😀

    P.S. Pamēģini operatīvo atmiņu paraut uz āru, ielikt pa jaunu.

    #206777
    krisis111
    Participant

    ziniet esjusmazliet maldinaju, bet man startupojas kkur 3min man zb es restart un safe mod eju jo parasti vajadzeja kkur nu 15sec taa kkur es isti nezinu bet daudz daudz mazak..

    Shorit iesledzu eju pastities tv atnaku pec 5min normali iesledzies restarteju un palaizzas kkur pec 4min… bet tomer kada vaina it.. 🙁 domaju ka ne vados jo viss strada ka vienmer varteikt ideali.

    EDIT: vispar mūzika ļoti karās. Viss ir ok tikai mūzika dažbrīž skan tākā palēnināti un čerkst bišķīt.

    Un pirms es izslēdzu pc lai tīrītu man jau kādas 2 dienas mūzika ik pa bridim kautvai nesezot pie pc taka paleninati ska un atkal norm paleninati norm utt…

    #206778
    samurajs
    Participant

    Nu tad ej un skaties kurš process tev karina kompi…. kādus zvērus esi saķēris…

    #206779
    Wuu
    Participant

    ob1 wrote:

    1) Pārbaudi vadus vēlreiz.

    2) Ja nepalīdz – go to 1

    😀


    Ak mans dievs!

    krisis111 Es neesmu nekāds profesionālis ,bet varbūt tev datoram nosēdusies BIOSA baterija ,kamēr sūci būs iestatījumi nobiruši, maybe 😀

    #206780
    ob1
    Participant

    Sāc ar to, ka pārbaudi uz vīrusiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā