WinXP startējas apmēram 2,1min

Sākumlapa Forumi Software Windows WinXP startējas apmēram 2,1min

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206781
    samurajs
    Participant

    Task manager datus studijā!

    #206782
    krisis111
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/jqkyb92q2287ouficz23.jpg[/img] Tas kamaners…

    A ko tad man ar to biosa barereju darit? via ari var kka uzinat vai tiesham vinja nosedusies?

    #206783
    samurajs
    Participant

    Ar BIOSa bateriju nekas nav jādara. Ja PC ir pie strāvas (kaut arī stand-by) – tā ir atslēgta. Vari izmērīt ar voltmetru: ja spriegums 2-3 V robežās, tad laba. Ja mazāk – tad jāmaina.

    Kriminālu procesu itkā tev tur nav….

    #206784
    ob1
    Participant

    iepostē Performance tabu tajā task managerī.

    #206785
    Stat1CX
    Participant

    Kautkas tur ar to bildi nav kārtībā, cpu usage rāda 67% bet system idle process ir 73. Ja cpu usage ir 67% tad idle procesam būtu jābūt 33 nevis 73. Gan jau kāds rootkits tev tur ieperinājies.

    #206786
    krisis111
    Participant

    man usage 67% jo kasperskijs daudz ēd.. Skanēju full scan..

    [img]https://bildites.lv/images/jabdofqaeriiytwcw98y.jpg[/img] Performance

    #206787
    Genādijs
    Participant

    Cilvāk, a tev gadienā antivīruss nav sācis skenēšanu? Ir arī tādi redzēti, cietnis pied… līdz malām un kā antivira ķerās klāt tā brīnās kas par bremzi.

    #206788
    Genādijs
    Participant

    B;āc nu a ko es teic 😀

    #206789
    krisis111
    Participant

    njaa ir tada problema ar cieto, bet tur nekas nevajadzigs ipashi nav… lkm bus jasak atinstalet vissko bet man loti daudz muzikas un filmu kuras es uzliku lai antivirus skane visu iznjemot tos… tas loti daudz laika prasitu un tur jau nebus nekadi dranki..

    EDIT: “brīnās kas par bremzi.” tu doma par antivirusu vai par pashu win palaishanu?

    #206790
    ob1
    Participant

    Tā, problēmas tajā kompī ir daudz. (Viena no problēmām ir tas Kaspersky.) Tādā kaut ko ķīlēt ir grūti, vienu lietu sataisi, otra nomirst. Lai izvarītos no lēnā būta, iesaku izmantot sleep modi. Un sāc krāt naudiņas, ko samaksāt meistaram.

    #206791
    Genādijs
    Participant

    gan gan. nahrenizēju jebkāda veida antivīrusus ibo pat ļoti jaudīgu pc tie spēj pamatīgi nobremzēt. vienkāršāk ir ievērot pāris lietas par drošību.

    #206792
    Stat1CX
    Participant

    Kaspersky pats ir kā vīrus, kas smuki bremzē PC. Nes to kaspersky nah** nost un liec piemēram avira, ļoti labs bezmaksas antivīrus un PC ar nebremzē.

    #206793
    krisis111
    Participant

    man ir 1 jaut.. nav jau tik traki bet var kka redzet izdzestos failus? ari no miskastes izdzesti.

    Vnk izdzesu dziesmas un tikai tad sapratu ka tas bija vajadzigas… nav kada programma?

    es varu iztikt kaut bez failu atgūšanas tikai nosaukumus failu.

    EDIT: itka ar kkadu smartundelete vinsh kko atrod… tgd tik skane bet nu ja folderus jau kkadus atrada vel nevar pasitites kas vinjos ieksha. nu nekas pierakstat ko jus rekomendetu…

    #206794
    drunk_lizard
    Participant

    vai Lita ir tava mamma?

    #206795
    Mr.Death
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tiko pašam bija variants, ar kulaku tā specīgi uzsitu pāris reizes pa PC korpusu, rezutāts, atvienojās SATA vads un domāju, kur palicis otrs HDD 😀 😀

    jepal, paartrauc to dzersjanu, vai arii laacjukam buus miiljaakais :> 😀

    #206796
    Stat1CX
    Participant

    Kāda jēga vispār bija kaut ko dzēst, tas ka HDD ir piepildīts neietekmē sistēmas ātrdarbību, galvenais lai windows particijā būtu nedaudz brīvas vietas, kādi daži simti MB un viss, tas ka tu tagad izdzēsīsi tukšu HDD pilnīgi neko nedos.

    #206797
    normis_161
    Participant

    Nu ja jau vēl neesi atradis atrisinājumu, tad formatē ciedo disku un uzliec pa jaunam Windows. Pēc tam būs miers un dievs! 😀

    #206798
    andz4
    Participant

    Novelc so ccleaner.com iekekse visus iznemot wipe free space,tad noskane un iztiri!Un pasaki cik daudz bija lieko failu,mb,gb…

    Varbut nomaini boot.ini startesanas atrumu,ieraxti start–>run–>msconfig boot.ini kur timeout 30 sec ieliec kadas 3 vai 10,vajadzetu atrak starteties,tad vel sturtup atkekse nevajdzigos procesus,kas startejas kad iesleds win!

    Ceru nodereja,vismaz kautcik! 🙂

    #206799
    Stat1CX
    Participant

    andz4 wrote:

    nomaini boot.ini startesanas atrumu,ieraxti start–>run–>msconfig boot.ini kur timeout 30 sec ieliec kadas 3 vai 10,vajadzetu atrak starteties


    Tu maz zini ko tas time out dod? Ar startup laiku tur nav pilnīgi nekāda sakara, liec kaut vai 100 vai 1, startup laiks būs identisks.

    #206800
    Genādijs
    Participant

    Ou mai gāš. Diev dēļ pie procesiem neķerties un neaiztikt msconfig pirms kārtīgas informācijas devas uzņemšanas. teorētiski sajāt neko briesmīgu nevar, bet, paša spēkiem jau diezvai apakaļ tiksi 🙂

    tev tiešām andz4 arī startējas ātrāk nomainot tās sekundes????? 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā