WinXP startējas apmēram 2,1min

Sākumlapa Forumi Software Windows WinXP startējas apmēram 2,1min

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206801
    Snorx
    Participant

    Es būtu pārgājis ar HijackThis un ielicis te forumā logu, lai var apskatīties, kas viņam startējas par procesiem, lai pieredzējušākie palīdz atlasīt lieko.

    #206802
    aoma
    Participant

    Sekundēm nozīme varētu būt tikai tādā gadījumā, ja ir vairākas sistēmas un negribas vai nav laika vaktēt, lai nospiestu enter. Es parasti uzlieku 5 sekundes – atliektiem galiem pietiek, lai izvēlētos, kuru OS startēt.

    #206803
    Andress
    Participant

    krisis111 uztaisi sava desktopa skreenšotu, skrīnšotu no (Visiem diskiem)->Rekvizīti->Rīki->Defragmentācija . Uz visiem nospied analyze un kad analize pabeigts, iemet skrīnus šeit. 🙂

    EDIT: Tiem, kuriem galva aug no padusēm (Gena?), paskaidroju, ka ir kāds vecs teiciens…

    Paskaties uz lietotāja darbvirsmu un cieto disku stāvokli, pirms iesaki debīlus risinājumus un drukā nekam nederīgus komentārus!

    Nebrīnīšos, ja autora desktopam būs 2 saidbari, HWZ cik doki, gadžeti, nedod dies 3D desktops un 10 darbvirsmas…. Gena, Gena, tavs zināšanu līmenis ir zems… Lai neteiktu vairāk…

    Pie tam kāds sakars boot time ar vadiem un hardu? Neesmu vēl savā praksē piedzīvojis gadijumu, kad sistēma startētos lēnāk tādēļ, ka atvienojies, piemēram, flopša vads… Parasti bremzē boot-time items, jeb, antiviruss startējas boot-time režīmā (Avira, cik atceros tā mēdza darīt, par Kasperu nezinu, nav lietots ārpus Simbian), startējas dažādas GUI noformējuma utilītas, piemēram, kautkāds ne visai saderīgs login-logs, boot-time logs ir piebāzts līdz malām cietā diska vietas trūkuma dēļ (Log array, tb mēģina, return false, mēģina while izdodas), pārlieku liela fragmentācija (nezinam taču kādu FS cilvēks izmanto), varbūt vēl bonusā palaižas kautkāds HD-Theme enablera serviss, kas nesaderīga msstyles dēļ vienkārši nohango, miljons iemeslu tam visam var būt… Bet nu nekādīgi Harda vaina… Īstenība pat env-vars var visu sačakarēt, bet cik sapratu, safe mode darbojas, tātad paliek vien daži iemesli- nestandarta servisi, env-vars, startup-itemi, boot-time itemi un GUI modifikācijas…

    Autoram ieteikums, ja nekādā jēgā netiec, iebūto safe-mode, pārnes settingus uz disku, uzinstalē uz tās pašas partīcijas vēl vienu win, iebūto, saliec savus conf ar files and settings transfer wizard un veco vienkārši Shift+ Del…

    #206804
    krisis111
    Participant

    Andress man uz desktopa ir 27 ikonas 😉 nesmu ka dazi visu nosejis ar vinjam… es jau vakar domaju defragmet ja man tur daudz sarkana ir 😛 bet baigi ilgu laiku panjem lkm shonakt atstashu. kas tu vell ja no startup msconfiga jau sen viss norm iztirits jap tas sekundes neko nedod jo man ir 1 win un viss nekadi 3d desktopi nav. ar ccleaner jau vakar palaidu ja godigi ccleaneru nebiju laidis kkur hmmm pus gadu iztirijas kadi 3gb :D:D:D domaju ka kaspersijs nav pie vainas jo man viss gaja normali spedzas atri izsledzu pc iesledzu un pekshni startejas kadas 2min….. es saprastu laika gaita lenam bet ta pekshni… muzika velprojam raustas bet sledzas nedaudz atrak bet nu ja ir ka ir..

    – nestandarta servisi, env-vars, startup-itemi, boot-time itemi un GUI modifikācijas kas ar tiem butu.. nesmu parak advancets… taka par shiem ipashi neko nezinu.. varetu apgaismot ko darit vell lietas laba?

    un ja godigi es nebrinos vai kas ar vinju notiek 😀 vinsh jau man ir kadus hmm 6 gadus ^^ tik esmu nomainijis dazus sikumus lai nav ka rakstamashina ram videoakrti hdd(nobruka) un varbut vell kko..

    #206805
    Andress
    Participant

    Nav tev nekādi Login screeni, nedod dievs , Tune up utilities un Stardocki instalēti? Ja nav tad labi.

    Enyway, palieku pie tā, ka vislabāk visus settingus ieraksti diskā ar settings transfer wizard un pārinstale XP 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā