WLAN WPA aizsardzība uzlauzta minūtes laikā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas WLAN WPA aizsardzība uzlauzta minūtes laikā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149440
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_6bcmp7n_1.jpg[/imgl]Japāņu IT speciālistiem minūtes laikā izdevās tikt galā ar WLAN tīklā plaši lietoto WPA (Wi-Fi Protected Access) aizsardzību un piekļūt tīklam. Inženieri Toshihiro Ohigashi no Hirosimas universitātes und Masakatu Morii no Kobes universitātes apgalvo, ka nedroša gan esot tikai tā WPA versija, kas balstās uz Temporal Key Integrity Protocol (TKIP) algoritmu. Tā skaitās novecojusi, bet joprojām tiek plaši lietota.

    Jaunākie WPA algoritmi, balstīti uz Advanced Encryption Standard (AES), kā arī WPA 2 pagaidām vēl esot droši. Atceramies, ka vēl pirms pāris gadiem visizplatītākais bija WEP aizsardzības algoritms, kuru nedrošības dēļ tagad praktiski vairs nelieto.

    Avots

    #209981
    Evers
    Participant

    par WPA runājot, nezinu kāpēc, bet manu Edimax rūteri viņš mēdz nokārt, bez aizsardzības nekādu problēmu.

    #209982
    izredzētais
    Participant

    evers. visai dīvaini, nesen ar manu d-link dir-300 bija līdzīgas problēmas.. pāršujot firmwāri problēmas pazuda.

    #209983
    usins
    Participant

    Interesanti. Diez kā viņi to panāca? Un kāds būs jaunais standarts, ja izdosies paņemt priekšā WPA 2?

    #209984
    WerNeo
    Participant

    usins. Pieņemu, ka ar WPA2 tik raiti neies vis. Pagaidām, tikai pārtverot signālu.

    #209985
    daGrevis
    Participant

    Psc, minūte! 😀

    #209986
    nevertell
    Participant

    Samuraj, neesi naivs. Vēl aizvien daudzi izmanto wep aizsardzību, jo nav pietiekami izglītoti vai arī viņu rūteris nevelk wpa2.

    Un tas ar nemaz nav tik slikti, ja gribam iet apzagt bankas vai vnk padirsties netā.

    #209987
    drunk_lizard
    Participant

    ohhh….

    cik katram kaiminjos daudz hujakeru!!!!

    ~

    iedodu sava wep tiikla fiziskaas koordinates!

    ble, lauziet, pukskji!

    aa… neaizmirstiet mac sasnifot”’

    suudakakeriteoreetiskieibio!

    #209988
    samurajs
    Participant

    d_l: neesi tik pašpārliecināts – на хитрую жопу есть Ñ…*й с винтом! 😀

    #209989
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs, buusju gan :>

    ja lokaalajaa tiiklaa NAV neviena datora, tad lauziet uz veseliibu :>

    #209990
    Janhouse
    Participant

    d_l taisnība. Līdz šim, lai atlauztu WPA, tīklā vajadzēja kādu aktīvu wireless klientu. Bet parasti, kur access point, tur klienti.

    WEP gan bez problēmām var dabūt vaļā arī tad, ja to neviens nelieto.

    Interesanti kā šie tik ātri WPA dabūja vaļā.

    Man apkārtnē kādi 20 AP ar WPA bez problēmām noķerami. WPA 2 nav tik populārs, jo dažiem ar to problēmas. ^^

    #209991
    Mr.Death
    Participant

    mac adresju filtrs forever. neuzticos vairs nu nekaadaam wpa tiiklu aizsardziibaam jau labu laiku. :> vinjas visas ir viegli at*ujaariit. man veel pasjam kaut kur disks meetaajaas ar bootable linuxu kuram ieksjaa viss pavaarkomplekts bezvadnieku apstraadaasjanai. :>

    #209992
    spriizha
    Participant

    Mr.Death wrote:

    mac adresju filtrs forever. neuzticos vairs nu nekaadaam wpa tiiklu aizsardziibaam jau labu laiku. :> vinjas visas ir viegli at*ujaariit. man veel pasjam kaut kur disks meetaajaas ar bootable linuxu kuram ieksjaa viss pavaarkomplekts bezvadnieku apstraadaasjanai. :>

    ja vien tu pats saprastu, kas tas par disku un ko ar vinu var izdarit 😀 varu deret kada versija no backtrack, kuru palaizhot tu neko nesaprati. Un itka gruti to tavu macadresi nokopeet. 🙁 wpa2 vari lietot uz veselibu, netiks tev tur klat neviens.

    #209993
    Mr.Death
    Participant

    muahhhh. un interesanti zinaat kaapeec tu domaa, ka es nesaprotu? :> tas nav backtrack.

    #209994
    vitaalijs
    Participant

    Tad nu jautājums… par to pashu backtrack… kaadam ir izdevies wpa uzlauzt???

    #209995
    spriizha
    Participant

    vitaalijs wrote:

    Tad nu jautājums… par to pashu backtrack… kaadam ir izdevies wpa uzlauzt???

    lol jaa. japaanju IT speciaalistiem. muhaha.

    mister naave – ja tu saprastu, tad tu nerakstiitu to taadaa stilaa, it kaa buutu padzirdeejis no drauga ka kaut kas ir, pats kaut ko meegjinaajis, kaut kaadu linux, tikai nezinu neko vairak. nu taa.

    #209996
    Mr.Death
    Participant

    izlasi veelreiz. man vnk tas dzilji neinteresee, taapeec es necensjos iesliigt detaljaas. ja kaut kur pateiksju ka man aizgaldaa meetaajaas ar putekljiem apaudzis uz veikalaa pirktas matricas iecepts windows devinjsastonji, tu man arii dir*iisi, ka es no taa neko nejeedzu? es agraak to apspeeleeju un izkodu tikpat ljoti cik windows xp, tikai tagad, kad taa vecaa os 1) man vairs nav aktuaala, 2) jau pati par sevi nav aktuaala man vinja neinteresee, taapat, kaa tas disks. jaa tajaa ir daudz riiku, kurus pat neesmu atveeris – bet arii taapeec, ka tie mani neinteresee. es lietoju un apguustu tikai to, kas mani interesee, un kas man reaali ir vajadziigs. 100 gadus man neinteresee taadas lietas, kaa kaut kaada bluetooth vai modeemu lausjana.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā