WTF par darba sludinājumiem.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība WTF par darba sludinājumiem.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #279246
    Andron MacBeton
    Participant

    Quote:

    Visi šitie: ”pilnīgi piekrītu betonam”….Padomājat tak kā darba dēvēji.Ja jums ir pilna valsts ar bezdarbniekiem(kas ir slinki pēc velna),kas ir ar mieru strādāt par labākajā gadījumā 300ls,tad kāpēc neizvēlēties? Kāpēc neuzlikt prasības nedaudz augstāk?Un neticēsiet atrodas cilvēki,kas atbilst šīm prasībām un iegūst darbu.


    Drīzāk lai tie “darba devēji” PADOMÄ€! Nevis tikai dirš ka domājot. Nebāz visus bezdarbniekus 1 maisā! Slinki ir tie kas piesākās uz bezmaksas (budžeta!) kartupeļiem, taču paši nebrauc viņus ne iestādīt ne novākt!

    Alga IR motivācija! Ja tu maksāsi cilvēkam adekvātu summu, tad viņš strādās! Ja firmele ir jauna un ienākumu nav daudz, tad paskaidro to darbiniekam! Un viņš sapratīs, pat neesot doļā!

    Quote:

    Un metinātājam jau sen vajadzēja zināt angļu valodu(un p[ar sliktu arī augstākā kāda nenāks),jo dotajā brīdī Latvijā ir ļoti daudz ārvalstu mazie uzņēmumi,un pirmais atbilde,kāpēc metinātājam jāzin angļu valoda,lai vienkārši sazinātos ar savu priekšnieku(kaut vai tajā pašā darba intervijā…)


    Gandriz taisnība, bet tu atkal iegrūdi pa vidu to savu darba interviju. Tā dara tie visi perdelatori un direktoreļi, nevis reālas darbojošas firmas. Kā tu metinātāju taisies testēt ofisā pie galda? Teoriju viņam prasīsi?

    Quote:

    Sūdzās tie,kas redz neatbilst šīm prasībām(visu laiku taču varēju ar arodenes izglītību kalnus gāzt,a te pēkšņi no manis gaida 3 valodu zināšanas un vēl kaut kādu augstskolu,kas vispār tikai priekš idiotiem domātas,jo tur jau neko neiemāca,mana arodene vislabākā,tāpat kā mans 55 cilvēku ciems)…


    Kārtējais ar savu sūda izglītību! Kāda izglītība??? Kur ko iemāca? Dažās arodenēs tiktiešām kautko derīgu iemāca, bet tu pirms pļūti savu tuftu – izpēti ko māca LU un RTU! 1kārši izpēti, uzzini!

    Nu tiktāl apnikuši šitie izglītības daudzinātāji, ka gribas tiešām attīrīt! Jūs esat tie kas kaitē Latvijai, uzturot parazītus!

    Quote:

    JA neatbilsti prasībām,tad atradīsies kāds kurš atbildīs,un kurš nestrādās macbetona darbu no 08-00 līdz 17-00(nu man jau liekas,ka līdz kādiem 19-00)..Vienmēr būs vajadzīgi melnstrādnieki …Ja negribi būt melnstrādnieks,papildini savu CV…


    Ko tu te atkal sapļūtiji? Taviem tekstiem jēgas nav! Vai nu raksti sakarīgi vai tinies nafig un nepiesārņo forumu! Ei raksti ziņu portālu komentāros!

    #279247
    Aldis
    Participant

    Piekrītu ka pa šerpu dažviet tās prasības. 🙂

    Kaut gan, normālā darba vietā ar savu mērķi ejot uz pārrunām, var iekārtoties, nav tik traki! 🙂 Ja esi zinošs konkrētā nozarē. 🙂

    #279248
    piwchix
    Participant

    Piekrītu par kosmosu prasībās. Tas CV piemērs 😀 Tur kāda nulle galā būtu jāpieliek tam ciparam, ja vispār tāds cilvēks eksistē.

    Daļēji arī piekrītu Shadowmenam. Augstskola dod daudz, mazāk tehniskajās zināšanās(lai gan pamatus ieliek labus), kā dzīves skolā, laika plānošanā, interešu un virzienu atrašanā + papīrs, ko reizēm paprasa.

    Un beton, ar Cisco ir iespējams spēlēties cik uziet RTU,LU,LLU.

    #279249
    shadowmen
    Participant

    Macbeton,tiešam neuzskatu vajadzību tev te tagad gari skaidrot par tekstu jēgu.Jo tu jau nu esi īstais kura teksti ir ”visskaidrākie”…

    Un jā,es nedaudz pārspīlēju,lai pat tādam kā tev kļūtu skaidrs,ko es vēlējos pateikt,jo esmu pamanījis,ka varbūt izglītības trūkums vai arī kas cits, traucē cilvēkiem uztvert teikumus virs 8 vārdiem.

    Un tici man atradīsies cilvēki,kas šo amatu ieņems un strādās,bet tu turpini čīkstēt cik kosmiski ir Latvijas darba sludinājumi.

    Un neaizmirsti,ka Latvijā ir arī citas augstskolas bez LU un RTU.Neticēsi citur ir labāk 🙂

    #279250
    Andron MacBeton
    Participant

    Š ī tukšā muldējuma vietā būtu labāk pateicis kautko pa tēmu.

    Kārtējo reizi pierādiji ka nau ar ko domāt.

    #279251
    Imhoteps
    Participant

    “Ieņemt” var bērnu, amatā “stājas” 😀 Kas jums, latvieši, kaiš, ka pašu valodiņa šitā klibo… 😀 Pilnīgi acis griež laukā šitie kasjaki.

    #279252
    shadowmen
    Participant

    No praktiskās puses arī amatu var ”ieņemt”…(ar viltu,ar spēku…) 😀

    Man diemžēl vairāk par visu netīk,ka NAV raksta ”NAU”…liekas,ka lauku Vasja atbraucis patērzēt…tas pats,kas augstskola un aukstskola 😀

    Un milzīgs prieks pie Macbeton nika ieraudzīt uzrakstu banots 😀

    Uzreiz diena izdevusies 🙂 (macbeton fani tikai nevajag liet asaras,pietiks ar rožu pušķi vietā kur izvadījāt silti savus oligarhus…) 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā