Xbox 360 pārdots jau 30 miljonos eksemplāru

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Xbox 360 pārdots jau 30 miljonos eksemplāru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148800
    ehex
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_xbox_1.jpg[/imgl]Lai gan spēļu konsoļu karā starp Wii, PS3 un Xbox 360 pašlaik pēc vispasaules datiem dominē Wii, tomēr Xbox 360 jau ir paspēts pārdot 30 miljonos eksemplāru. Kā ziņo konsoles ražotāji Microsoft, tad pārdošanas rezultāti kopš pagājušā gada ir pieauguši par 28 procentiem. Š ādu pieaugumu tomēr finanšu krīzes laikā neviens nebija gaidījis, it īpaši jau spēļu konsolei, kas nav pirmās nepieciešamības prece.

    Kā informē Microsoft, tad viņi ir pārliecināti, ka tieši kompānijas ražotais Xbox 360 lietotājam spēj piedāvāt visvairāk no visām konsolēm un cer, ka konsoles pārdošanas rezultāti turpinās augt. Arī Xbox Live lietotāju skaits jau sasniedzis 20 miljonu robežu kopā jau 26 valstīs. Pavisam droši var arī secināt, ka par šādiem pārdošanas rezultātiem lielā mērā var arī pateikties arī pašu spēļu ražotājiem. Tie pēdējā gada laikā ir izdevuši spēles, kas mudināja nopirkt konsoli.

    Avots

    #199569
    nevertell
    Participant

    Xbox live sūkā. Bet, vissliktākā lieta ir tā, ka šitas pavelk visu mikromīksto uz augšu.

    #199570
    Evers
    Participant

    Microsofts kļūdījas ka X-Box 360 ir tikai ar HD-DVD (formātu kara bojāgājušo) , ja būtu ar Blue Ray, kā tas ir Sony, tad manuprāt būtu daudz populārāks un pelnošāks

    #199571
    deivs001
    Participant

    Man jau liekas, ka daudzi vēl pagaidām iztiek ar BlueRay spēļu disku iegādāšanos. Tā vietā noziedo pussimts latu, atkodē savu x-kasti un spēlē ko vēlas. Daudziem Latvijā dzīvojošiem ir savrīgāk iegūt spēles par matrics cenu, nekā mēģināt spēlēt ultra krutā izšķirtspējā un TV, kas nemaz neatbalsta FullHD. Pašam ir bijusi x-kastem, neko tik ļoti sliktu, lai neieteiktu iegādāties, nevaru teikt. Spēļu klāsts plašs, pultis ērtas, mazliet paskaļš, bet tas atrisināts ar iespēju uzinstalēt spēli uz HDD.

    #199572
    nevertell
    Participant

    deivs001 wrote:

    Man jau liekas, ka daudzi vēl pagaidām iztiek ar BlueRay spēļu disku iegādāšanos. Tā vietā noziedo pussimts latu, atkodē savu x-kasti un spēlē ko vēlas. Daudziem Latvijā dzīvojošiem ir savrīgāk iegūt spēles par matrics cenu, nekā mēģināt spēlēt ultra krutā izšķirtspējā un TV, kas nemaz neatbalsta FullHD. Pašam ir bijusi x-kastem, neko tik ļoti sliktu, lai neieteiktu iegādāties, nevaru teikt. Spēļu klāsts plašs, pultis ērtas, mazliet paskaļš, bet tas atrisināts ar iespēju uzinstalēt spēli uz HDD.

    No apaļās xkastes jau nav jēgas, ja nav hd televizors. Un, ja ir atkosta apaļā kaste, to var uzķert un nobanot.

    #199573
    deivs001
    Participant

    Par uzķeršanu, par laimi, nav nācies dzirdēt vēl. Zināmi 4 cilvēki, kas atkoduši savas konsoles un bez problēmā, pagaidām, zāģē tīklā. Protams, ka tas ir tikai laika jautājums, bet….

    #199574
    Mateus
    Participant

    Es ilgu laiku praatoju, ka man vajag pie viena no TV speeļu konsoli. Tieši par Xbox bija doma… guli guļamistaba un geimo 😀 Bet beidzās viss ar Geiminga piisli. Un labi vien ir… Bet visā visumā piekrītu, ka ja būtu BlueRay atbalsts, būtu krietni pirktāks verķis, jo filmas uz HD-DVD neesmu manijis tur kur pērku BlueRay

    #199575
    Wuu
    Participant

    Man vel pat DVD nav ,un kaut ka nepietrukst 😀

    #199576
    rihardsss
    Participant

    BluRay ēra vēl nav nopietni sākusies. “Lēta” lasītāja cenas grozas ap 60-100 Ls (protams, datoram), bet ja grib kko ierakstīt,tad vispār vāks. Š itā tehnoloģija vēl nav nekādos ziedu laikos. Vēl pat aktīvi izmanto CD.

    #199577
    linx
    Participant

    Man kkā Xbox vairāk par PlayStation piesaista 🙂

    #199578
    Jaunzems
    Participant

    Es kā ilglaicējs PS fans pirkšu PS3 tad, kad gali būs savilkti 🙂

    #199579
    Mateus
    Participant

    rihardss: LG BlueRay ralstītājs kompim 147Ls Pagaidaam straadaa lieliski. Un neteiktu, ka uz kopējās datora cenas fona, tas ir kaut kas astronomisks

    #199580
    yasman
    Participant

    Pats atkodeeju savu Xbox360 un vēl 5 paziņām – nekādu problēmu ar Live. Spēļu arī daudz plus var ielādēt demo p ataisno no neta lai nau jābojā DVD DL .

    Ļoti patīk multimediju atskaņošana no lokālā tīkla. Pieliku savai linux kastei cieto + TwonkyMedia serverīti un nekādu mazo monitoru. Tikai viens mīnuss: nelasa .mkv un video lielāki par 1.5 Gb ik pa laikam raustās skaņa :lala:

    #199581
    rihardsss
    Participant

    Mateus wrote:

    rihardss: LG BlueRay ralstītājs kompim 147Ls Pagaidaam straadaa lieliski. Un neteiktu, ka uz kopējās datora cenas fona, tas ir kaut kas astronomisks

    Nu jā, ja tev kompis piķo 1000+ tad jau nav. Bet šobrīd kompi var pirkt pa 300-400ls, tātad pieskaitot tādu rakstītāju ir lielas izmaiņas cenā. Nevajag uzskatīt, ka visiem tie 147ls neko nemaina.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā