XFX grasās veikt sānsoli kopā ar ATI/AMD

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas XFX grasās veikt sānsoli kopā ar ATI/AMD

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147720
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/55_untitled1_8.jpg[/imgl]Pēc interneta resursa Hexus informācijas viens no Nvidia atslēgas partneriem, kompānija XFX, tuvākajā laikā var paziņot par sadarbības uzsākšanu ar ATI/AMD. Skaidru atbildi par šo jautājumu cerams, ka uzzināsim rīt, tā apgalvo Hexus.

    Kas stimulējis XFX uz šādu soli? Pagaidām kompānija nesniedz atbildi, bet iespējas, ka tas notiek dēļ pasaules ekonomiskās krīzes. Š ī krīze var būt par iemeslu kādēļ kompānija ir atkāpusies no savas politikas – atbalstīt tikai vienu kompāniju. Vēl par iemeslu tiek minēti pēdējā laika ATI/AMD prezentētie produkti, kas sniedz ļoti labu cenas/veiktspējas attiecību. Informācijas avots baumo, ka XFX grasās dot dzīvību Radeon HD 2000, HD 3000 un HD 4000 modeļu saimei, ja viss notiks kā plānots, tad jau jaunajā gadā kompānija mūs iepriecinās ar Radeon HD 4870 ar XFX zīmolu uz tās.

    Tiek uzsvērts, ka kompānija negrsās atteikties no Nvidia produkcijas, bet plāno pārdot abu kompāniju videokartes vienlaicīgi.

    Avots: 1

    #186914
    Wuu
    Participant

    Protams ,ko viņiem darīt kad Ati iespārda nvidia visos caurumos ,un pašai nvidia nemaz tik labi neveicas brāķu kalni visu laiku 🙂

    #186915
    Sid
    Participant

    Khem, izlasot Wuu komentāru man turpmākajai diskusijai neliels aizrādījums: Lūdzu nesalīdzināsim ATI vs nVidia vs … kā šajā, tā citos topikos [win vs linux utt]. Lai nu kā – domāju, ka šāds solis būs labs gala lietotājam, bet, tā kā esmu nvidia atbalstītājs, tomēr šo rīcību neatbalstu. ;> Wuu, kas attiecas uz brāķu kalniem – vismaz cik es esmu dzirdējis, tad 8600 ir tas neveiksmīgais karšu metiens? Nu, man tāda ir un sūdzēties nevaru.

    #186916
    deivs001
    Participant

    Kā tad tevi kā Nvidia atbalstītāju ietekmēs šāds solis? Man jau liekas, ka atkal pircējam (ne Latvijas) rada labu konkurenci un pats XFX vēlēsies pārdot gan ATI, gan Nvidia kartes, tādēļ pazeminās cenu.

    #186917
    Sid
    Participant

    Nu neietekmē jau, bet man ticība neatļauj atbalstīt ATI. 😀 (protams, labi vien ir, ka tāds brends ar pastāv)

    #186918
    Wuu
    Participant

    Visu izsaka 4850 ,4870…

    #186919
    Loading
    Participant

    Mana integrētā ir foršāka.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā