xHTML/CSS Darbs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi xHTML/CSS Darbs

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149613
    yozhis
    Participant

    KO ES DARU?

    Es varu ļoti īsā laikā pārvērst Jūsu veidoto dizainu izcili kvalitatīvā XHTML/ CSS griezumā.

    “Griezums” nozīmē to, ka Jūsu lapai nebūs jau piešķirtas funkcijas, bet gan tiks izveidots strādājoš skelets, jeb izskats uz kura turpināt veidot lapu būs tīrais nieks!

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

    ES GARANTĒJU, KA LAPA%;”>[/size]

    · Tiks izveidota 3 darba dienu laikā;

    · Būs precīzi tāda kā zīmējumā, un uz visiem pārlūkiem attēlosies vienādi;

    · Būs valīda;

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

    APTUVENÄ€S CENAS%;”>[/size]

    Sākot no 10 Ls – 20 Ls*

    * Precīzāk – novērtējot aptuveno darbu (dizainu)

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

    KONTAKTINFORMÄ€CIJA

    skype: yozhis

    e-mail: [email protected]

    #212242
    Foxsk8
    Participant

    Jā, taisa tā neko. Pats jau kādu gadu ar yozhi sadarbojos. 🙂

    #212243
    daGrevis
    Participant

    10 – 20 Ls? Par lētu… Manas domas! 🙂

    #212244
    samurajs
    Participant

    Foxi, re – yozhis var uzcept Notepad V3 trīs dienu laikā, kamēr tu jau pusgadu+ muļļājies 😀

    #212245
    Foxsk8
    Participant

    samurajs: Tu te man ne**** 😀 Sagriest jā, bet ne jau php daļu, javascript un visus sīkumus. P.S. Ja kas, viņš jau man viņu griež, taka, nav ko te sprēgāt 😀 😀 😀

    Plus protams, arī kaut ko jau vajag maksāt ar 🙂

    Man nav tik daudz laika kā viņam, viņš vēl skolnieks, taka salīdzināt viņu ar mani te nevarētu 🙂

    Pats jau itkā sagriest varētu, bet ne man tīk, ne man diža laika uz to veltīt. Lai jau kāds cits ņemās. 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā