XP to Win Vista

Sākumlapa Forumi Software Windows XP to Win Vista

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155769
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki visi. Ir radusies problēma kad no Win XP pārinstalēju uz Win Vista. Kad man bija XP klausiijos muziku bez nekadam problēmām līdzko pārinstalēju uz Vistu man dziesmas visu laiku raustās bez apstājas. Testa Pēc pamēģināju uzlikt Win 7 ar to atkal viss strādāja normāli. Kads neziin kas pa vainu? Ir kādi ieteikumi ko darit?

    #281212
    Anonīms
    Neaktīvs

    vienkārši atstāt to windows 7 daudz labāks par to vistu, manuprāt.

    #281213
    shady
    Participant

    Iespējams, ka problēma draiveros vai ko sainstalēji šķērsām ar kodekiem. Iemesli var būt dažādi…

    Bet ieteiktu palikt pie XP vai Win7 – vista nav tas veiksmīgākais produkts.

    #281214
    Aldis
    Participant

    Kam Tev to Vistu?

    P.S – nesapratu problēmu kur Tev tieši ir problēma? Tu migrēji no XP uz putnu.. putns tev nestrādāja, tad tu uzliki Windows sīven-u, problēma pazuda… Ko vēl Tu gribi panākt?? O.O

    #281215
    itspec
    Participant

    Vajadzētu pārbaudīt, kas notiek draiveros, vari paņemt šo progu AIDA64 un paskaties, kādi nepieciešami…

    Man kādreiz bija līdzīga problēma, taču es pārliku pa jaunu draiverus un viss atkal gāja, tikai man bija tā problēma uz W7 🙂

    Vista ir tikai problēma tavam datoram, jo bieži vien tieši vista ir problēmas cēlonis, kas var dažādi izpausties, mans draugs pārgāja uz XP no vistas un jau 8 gadus nav nekādas problēmas ar pc bijušas..

    #281216
    usins
    Participant

    hdd ram nevelk. tapēc raustās. vai arī draiveri nav pareizi. Vista daudz vairāk slogo pc. XP un Win7 prasības pret dzelžiem plus mīnus līdzīgas. vista daudz vairāk patērē.

    Iesaku, ja nav nekādas licenzes, lietot Win7 un miers.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā