Xperia x10

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152554
    natolv
    Participant

    Kādš šajā forumā lieto Xperia x10, x10 mini vai x10 mini pro?

    #251850
    Jaunzems
    Participant

    Labi vien, ka nē…kādēļ tāds jautājums? shady jau ierīci ir apskatījis https://notepad.lv/7473/tests-sonyericsson-xperia-x10/

    #251851
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    ÄŒoms nopirka sievai. Pāris nedēļas viss ok. Te pēkši sāka tas mēsls tā gļukot ka lietot vienkārši nav iespējams. Nekāda draza netika instalēta.

    #251852
    natolv
    Participant

    Nu vnk jautājums radās tāds, ka esmu uzinstalējis katiko 2.1 atjauninājumu, un gribētos lai kāds padalās pirmajos iespaidos. Man piemēram pirmie vislabākie iespaidi ir tas, ka beidzot viņi ir uztaisījuši sakarīgu zvanu saņemšanas un noraidīšanas f-ciju, kā arī patīkami, ka ir pilns latviešu tastatūras atbalsts+latviešu valoda, kura ir sakarīgi iztulkota. Protams, nevar minēt HD 720p video ierakstīšanu, varētu saņemties un uztaisīt kādu testiņu vai apskatu…

    #251853
    samurajs
    Participant

    Tu dabūji 2.1 jauninājumu? Tad drīz jāgaida man uz X8!

    #251854
    _Mo3_
    Participant

    ak jūs nabadziņi, jūs gan ilgi apdalīja, ša jau 2.3 iznāks, a jūs tikai pie 2.1 tikāt 🙂

    #251855
    RicoPico
    Participant

    He… Es savam Galaxy S arī gaidu 2.2 oficiālo relīzi. Dažās valstīs jau ir pieejama, bet iekš LV nē.

    #251856
    Evers
    Participant

    Veikalā aptaustīju to Galaxy S, iekšā ta varbūt labs, bet no ārpuses jebkādas domas par iespējamo iegādi aizdzen prom, korpuss no lētas spīdīgas plastmasas (speķu un skrāpējumu paradīze), turklāt salīdzinot ar HTC Desire, jūtami lielāks klucis. Par HTC Desire vēl nekā perfektāka nava. :} Gaidam kāds īsti būs Desire HD

    #251857
    RicoPico
    Participant

    Piekrītu, ka Desire korpuss vieš lielāku uzticību, nekā Galaxy S. Taču es Samsungu izvēlējos tieši “iekšu” dēļ. Mani patīkami silda 16 GB iekšējā atmiņa, 2 GB, kuri atvēlēti trešajām programmām un iespēja *.avi failus atskaņot bez konvertēšanas (iemet un skaties). Kā arī lielāks un krāsaināks displejs (nekā Desire) un maz fizisko pogu (tieši 3). Iegādājos aparātam no ībeja smuku maciņu, un nekas nekur neskrāpējas. 🙂

    #251858
    natolv
    Participant

    samurajs wrote:

    Tu dabūji 2.1 jauninājumu? Tad drīz jāgaida man uz X8!

    Jā, bet tikai pārflašojot uz Nordic generic, jo apnika gaidīt, kad latvijā būs pieejams

    _Mo3_ wrote:

    ak jūs nabadziņi, jūs gan ilgi apdalīja, ša jau 2.3 iznāks, a jūs tikai pie 2.1 tikāt 🙂

    Neuztraucies, gan jau visam pienāks savs laiks… 🙂

    Un par Galaxy S, man tur tīk tikai viena lieta – Smukais AMOLED displejs… skauž, ka mana SE Xperia x10 nav tāda.

    #251859
    eelektro
    Participant

    nu man bija x10 .. nu tā vidēji nevisai dēl androida pārgāju uz HD2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā