Xubuntu x64 "auto-login" nogļukoja.

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Xubuntu x64 "auto-login" nogļukoja.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150374
    Andron MacBeton
    Participant

    Vēl kādam ir gadijies?

    Nogļukoja tā ka pie grafiskās ielogošanās vienkārši ne ielogojas bet izmet kautkādu mazu ksh vai bash konsolīti kreisajā augšējā stūrī un viss. Iesūdoties var, startxfce4 arī var palaist, bet visu laiku tā konsole acu priekšā. Atrisinājās nomainot root paroli un izmetot jūzeri. Uztaisiju jaunu jūzeri un viss notiek. Liku 9.10beta un pēc 260Mb update novilkšanas šitas gļuks parādijās.

    #224656
    samurajs
    Participant

    Ar 9.10 bubunta pre-relīzēm ne tādi sūdi vien gadījās. Vēl tagad ir zaļš. Visstabilākais bubunts patlaban ir 8.04-03 LTS, tur viss noslīpēts. To arī iesaku.

    #224657
    Andron MacBeton
    Participant

    Neenu bet bik pačakarējoties viss atkal ir ok. Tracina tikai tas tizlais skype.

    #224658
    WerNeo
    Participant

    Samurajs. Es jau nu gan nepiekrītu par to, ka 9.04 un 9.10 ir sliktas versijas. Š obrīd esmu uzlicis diviem paziņu uzņēmumiem (izpalīdzot) 9.04 un vienam – 9.10. Visi lieto un nesūdzas.

    Pats sēdēju ilgu laiku uz 9.04 un tad upgreidojos uz 9.10 (bez starpgadījumiem). Un neesmu svētdienas lietotājs. Lūk par 8.04 gan man ir šis tas gadījies.

    Par autora problēmu. Ir kādreiz gadījies kas līdzīgs uz suses (pēc apdeita). Manā gadījumā viss atrisinājās ar vienu ķeksīti.

    #224659
    Evers
    Participant

    jāpaciešas līdz 10.10 LTS , varbūt, ka pat uzbāzēšos beidzot uz linuxa, atstājot windows dual-bootā, lai var uzrambāt kautko vai arī kādu specifiskāku lietu paveikt.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā