Ylmf OS jeb Linux Windows ādā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ylmf OS jeb Linux Windows ādā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #223085
    viesic
    Participant

    mh, un vispār, diez cik daudzi no visiem bļāvējiem, ka linux sūkā, jo redz tur neejot autocad`s vispār māk kaut procentu no autocad elementārākajam darbībām izpildīt 😀 :p

    #223086
    elvisburdajs
    Participant

    viesic, Nebļauju, esmu par opensource, vnk saku kā ir. 😛

    #223087
    Aldis
    Participant

    Nu jā, ar labi pabrauktu otro golfiņu arī var izbraukt Parīze – Dakāra raillijposmu! 😛 Tikai kā tas sanāks? :> Tas par to darbināšanu caur Wine! 🙂 Minēju ka pats softs, kas netiktu emulēts nav uz Linux!

    Es pats arī pārsvarā izmantoju opensource, bet šad tad darba vajadzības piespiež arī kādu software palietot! 🙂

    Ä€, un jā, ko darīt ja saskaršanās ar ko šādu? https://appdb.winehq.org/objectManager.php?bShowAll=true&bIsQueue=false&bIsRejected=false&sClass=version&sTitle=&sReturnTo=&iId=11538 <-- pēdējā laikā šādu versiju cilvēki jau lieto ;)

    #223088
    aoma
    Participant

    Open source ir labs, ja esi students, iesācējs, vai knīpstanga. Tā kā esmu pa reizītei krietni ieguldījis maksas programmu attīstībā, tad man nav grūti uzzvanīt vai nosūtīt e-pastu, ja rodas kādas problēmas. Atvērtā koda izstrādātāji diemžēl nemēdz būt sevišķi atsaucīgi.

    #223089
    nevertell
    Participant

    Tikai nelej pienu ārā aoma. Iemet problēmu forumā un viss būs gatavs.

    #223090
    Aldis
    Participant

    ir mazliet arī aoma-m taisnība! 🙂 Mjā.. 😀 un ja tam autocad uz Linux kautkas tomēr nestrādā stabili? 😀 😀 Nedomāju ka AutoDesk-s baigi supportēs Linuxus, priekš kuriem reāli tas nav izstrādāts! 😀

    #223091
    aoma
    Participant

    nevertell un Aldis – par to suportu jau ir galvenā runa, ja man forumā iesaka nopirkt jaunu printeri, jo, redz “sukas” izstrādātaji nav vīžojuši attiecīgos draiverus sarakstīt, tad man cits nekas neatliek, kā atgriezties pie vecā labā windows 7, kas visus pagājušā gadsimta dzelžus pievieno bez problēmām.

    #223092
    Aldis
    Participant

    Piekrītu – praksē saskāros, manu aizvēsturisko pagājušā gadsimta HP LaserJet6L printeri pievienoja vienā no windows 7 updatēm! 🙂 Un strādā, – iekš dažādiem distributīviem linuxos arī pagrūti pielāgot! 🙂

    #223093
    Kon
    Participant

    da es saviem dzelžiem 3 gadu laikā tā arī 3d akselerāciju nesagaidīju , un tāpat no tā nekādas jēgas nebūtu , dziesmiņas paklausīties un filmas paskatīties , priekš tā ļinuks gana labs , par pārējo zinātnieki un nevertell strīdās

    #223094
    BlackHalt
    Participant

    Baigi viegli ir “suportēt” un “noportēt” kaut ko uz VindoU par pamatu ņemot Open source software 🙂

    Savāc atvērtu kodu. Sapičkā visādas GUI ledenes un re – uz VindoU viss iet! Bet jums (*nix) – nekas neiet!

    Atveriet savām “nevaru iztikt bez Fotošopa, jo vajag samazināt bildi” kodus un paskatīsimies, kam tur kādu programmu un draiveru trūkst vairāk 😛

    Un tas Ylmf OS ir kaut kāds Linux pazemojums.

    #223095
    bezolaam
    Participant

    a kāds brīnums šajā ziņā? tas taču sen zināms, ka linukšu grafiskās vides ir elastīgas un tās var pārveigot kā vien gribās. pašam ubunta pēc mac os x izskatījās kādu laiciņu un neuzreiz varēja atšķirt maka lietotaji.

    Tikai man šis gadījums liekas bezgalīga kroplība un zaimošana – glīto gnome vai kde vizuali pārveidot par sen jau novecojušu un pieriebušos xp

    #223096
    reGative
    Participant

    Es nākotnē domāju pāriet no windows uz Linux vidi, lai gan man atkal māca šaubas, vai kādu spēli, kas domāta uz Windows, var palaist uz Wine. Bet laikam, ka var. Kaut vai to pašu NHL09.

    #223097
    Valodja
    Participant

    Tādu eksperimentu var izmēģināt ar GNU/Linux skeptiķiem: Vistas vietā ieliekat, piemēram, to pašu Ubuntu un pasakat, ka tas būs jaunā Windows 8 alfa versija. Un viņi arī teiks, ka jaunā sistēma ir labāka, ātrāka, ērtāka un tāda, kādu viņi to kopš sen seniem laikiem vēlejās.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BWQTCI7aacU[/youtube]

    #223098
    Crow
    Participant

    Tas tāpēc, ka patērētāji ir dumji. Pirmais iespaids gandrīz vienmēr ir maldinošs un dažreiz – diametrāli pretējs. Ieiet “traukos”, uzrakstīt atskaitīti, iekopēt fočenes. Bļin, cik maz vajag pilnai laimei, ne?

    #223099
    Crow
    Participant

    Bļin, nevar pieslēgties datubāzei? Remove that echo row, goddamit… (citiem vārdiem, atvainojos par dubultpostu)

    #223100
    borax
    Participant

    Nedaudz atgādina Linux XP Desktop:

    https://www.linux-xp.com/desktop/

    Nedomāju, ka šeit tiešām kaut kas īpašs sanāks, jo pētotot to lapu vairāk (caur google translator), izskatas pēc parastas linux distras

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā