YouTube – dažiem video kropļots attēls

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra YouTube – dažiem video kropļots attēls

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #243367
    root
    Participant

    Džizas… Kas man tev jāpierāda? Ka ar WMI un Directu var dabūt infu par videokarti? Sam nedogadalsja? Kā kverijus veidot no tā paša vizuālā sīšārpa neproti? Kas tad man ir jāpamato? WMI = Windouz Management Instrumentation ir paplašinājums windouz driver model kas dod iespēju iegūt vsjakuju daņevsjakuju informāciju par sistēmu. Nu blin ko man te pierādīt? Ka es protu iedrukāt cs failā pārdesmit rindas koda? Blec nu lūūūūūūūdzu, ņem sourci, 2 minūtēs tapis greizs un līks kods – https://paste.php.lv atļauts izmantot mācību nolūkiem kā nevajag programmēt. UN? Ko TU vel gribi? Moš man tev es nez, iesniegt kādu zinātniski apstiprinātu info tam ka ar šādu un citādu metodi tos datus var dabūt jeb ko tu gribi? Moš man hops mest visu malā, nolīst stūrī un nedēļu klapēt tev softu kas redz apmierinās tavas maģiskās vēlmes? Jā, 9Kb EXE, nevajag softam būt 90Mb lai infu izdrukātu. Ķipa lielāks ir labāks? Pokedranķis palicis. Kādreiz vismaz stulbības negvelzi, format d. Tā es arī skrienu nakuj visiem diskus formatēt. Pisec nu.

    #243368
    Mr.Death
    Participant

    Rakstiisju veestuli sjantanam par tevi, ak majestaate! :> Jezups tu mons! :> Tikai diemzjeel tu neko nepieraadiiji – informaaciju par videokarti jebkursj programmistu stulbenis pratiis ieguut ar paaris rindinjaam koda, bet algoritmu, kas identificee vai video gljukos youtubee vai nee, es 99% varu sadereet, ka tu tajaa savaa kompilaacijaa neietveeri.

    Un robcjik… man ir absoluti vienaldzigs tavs viedoklis, gan par mani, gan par citiem – manaas aciis tu esi atkritums, kas prot gudri dir*t ^^. Bija laiki, kad sleepjoties zem nika “Andress”, tu veel meedzi kaut cik pieklaajiigi un sakariiigi runaat, bet tagad paar tevi naakusi maate atrofija :>

    #243369
    root
    Participant
    #243370
    Mr.Death
    Participant
    #243371
    Crow
    Participant
    #243372
    Wuu
    Participant

    Intel grafiskie risinājumi kopš seniem laikiem ir “izcili”.

    #243373
    Mr.Death
    Participant

    Wuu, tos pasjus vaardus es veltiitu visaam integreetajaam videokarteem. :>

    #243374
    Wuu
    Participant

    Mr.Death wrote:

    Wuu, tos pasjus vaardus es veltiitu visaam integreetajaam videokarteem. :>


    ugu pasaki to manai HD, kura pavecāku spēli velk uz max ar visu AAx16 ;] + ja esi izvirtulis, var uzmesti arī OC.

    #243375
    Crow
    Participant
Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā