Zalman ZM-VE300 HDD case

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Zalman ZM-VE300 HDD case

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161319
    KenY21
    Participant

    Sveiki.

    Nesen nosprāga Zalman ZM-VE300. Pirms gada šāds maksāja ~35€, tagad LV i-neta veikalos nevar atrast ne šo, ne kādu citu Zalman case ar virtual ODD funkciju. Varbūt kāds zin, kur šis (vai cits) modelis nopērkams? Varbūt ir citi ražotāji, kuri piedāvā šo pašu funkcionalitāti (virtual ODD)? Skatoties ēbrejā vai amzonē ZM-VE300 nekur zem 60€ nevar palīst. Ja nekas cits neatliks nāksies pirkt vien to pašu.

    #320149
    Ralfie
    Participant

    Sviests.. LV neviena vairs nav.. kapēc?

    #320150
    LooNeY
    Participant

    jo te ir bēgļi!

    [img]https://www.dw.com/image/0,,18407315_303,00.jpg[/img]

    #320151
    Ralfie
    Participant

    😀

    #320152
    Andron MacBeton
    Participant

    Priekš kam tev vajag tieši tādu?

    Tās kastītes var pa 10€ jau nopirkt!

    Varbūt tu 1kārši esi kautko savā prātiņā, bez informācijas, sadomājies, un tagad risini pavisam nepareizo problēmu? Kā jau tas forumos notiek…

    #320153
    Ralfie
    Participant

    Quote:

    Tās kastītes var pa 10€ jau nopirkt!

    wut?! Virtuālos pa 10eur? Дебил?

    #320154
    Andron MacBeton
    Participant

    Ko tu nevari izdarīt ar parastu USB kastīti?

    Pastāsti!

    #320155
    Ralfie
    Participant

    Izvēlēties no saraksta iso, kuru virtualizēs.. dāā..

    #320156
    shady
    Participant

    ISO var iebūtot arī bez tās kastītes…. Nekad neesi instalējis no ISO bez CD-draiva palīdzības? Atceros laikus, kad man nebija DVD atbalsts, bet parastais CD-RW – nācās laist instalāciju pa taisno no iso, kas glabājās uz HDD. Un es ceru, ka ir lieki vēl piebilst, ka var izveidot būtojamo sarakstu, lai varētu izvēlēties līdzīgi kā tajā “burvju” kastītē….

    Neredzu problēmu – šoreiz betonam taisnība. Overpriced sūds jaunajai paaudzei…..

    #320157
    Andron MacBeton
    Participant

    Ralfie pierādija sevi par riktīgu Дебил 🙂

    #320158
    Ralfie
    Participant

    Quote:

    ISO var iebūtot arī bez tās kastītes….


    .. vienu sūda iso stutēji, pāris minūtes čakarējot diska struktūru un rakstot konfigu palaidējam. super! 😀

    man tajā sūda kastītē ir ļoti daudz disku imidžu, kurus varu palast uzreiz, nesmērējot matricas, kur nu vēl nēsāt visas līdzi.

    Piemēram. Tajā overpiced sūdā man ir visi windowi, ofisi, ļiņukši, adobji, autokadi utt. ieslēgt varu jebkuru pāris sekunžu laikā, instalējas arī daudz ātrāk nekā no optiskajiem diskiem..

    Kas nav pamēģinājis dzīvē, laikam nesapratīs, cik laba lieta tā ir!

    #320159
    Ralfie
    Participant

    Jup, pierādīju! Pilnīgi pašam prieks! 😀

    #320160
    shady
    Participant

    Kāds te sakars ar matricām!? Par kādu vēl diska struktūras čakarēšanu tu runā?

    Paņem jebkuru ārējo disku (vai HDD+HDD Case) un uztaisi tādu pats!

    #320161
    Ralfie
    Participant

    A?

    #320162
    shady
    Participant

    B?

    #320163
    Ralfie
    Participant

    Kas par čerņu te notiek? :D:D:D

    Kā, lai pastāsta, kā tas verķis darbojas?

    Tas ir faking portatīvs daemon-tools ar usb puļķi!

    Aizgāja? Nē?

    Fig tu tādu uztaisīsi, no parastā keisa, jo nav ne lcd ekrāna, ne navigatora, lai izvēlētos, kuru iso failu gribu palaist!

    #320164
    shady
    Participant

    Es saprotu, ka tas ir smuks verķītis ar īzī lietošanu. Patīk – lūdzu, pērc! Bet te cilvēks sūdzas, ka pa dārgu, līdz ar to viņam betons padeva mājienu, ka var arī bez tāda iztikt… Kā redzu, arī tu īsti nesaproti…..

    Sataisi parasto ārējo disku pilnu ar vajadzīgajiem iso un papildus prg, ka stev vajadzīgs. Uzliec uz tā boot-loadetri un sakonfo izvēlni. Viss… Un nevar būt – var iztikt pat bez displeja uz HDD. Zini, kā – jo tev, sasodīts, ir MONITORS, kur tu redzi – kuru iso tu vēlies piestartēt. nekas tur traks nav, nevajag nekādas šamaņa spējas. Katru reizi, kad iemetīsi jaunu instalācijas iso – pieliski pie menu klāt jaunu rindiņu un done!

    Ko tu nesaproti?

    Viņam displeju un navigatoru savajadzējās….jopcik, klaviatūru un monitoru nekad neesi iedomājies izmantot?:D

    #320165
    Crow
    Participant

    Nu vai tad trūkst bootloaderu, kas var palaist ISO failus? Pravda, tas nav tik ērti, viss ar rociņām bez podziņām.

    Man gan savā laikā vairāk patika ZM-VE400 dēļ hardware encryption, bet nu tas arī tāds variants tīri ērtībai un maksāt par to naudu negribējās.

    Edit: biedrs shady ir ninja :>

    #320166
    Ralfie
    Participant

    Pirms pats nopirku VE300 arī *isu meņuci paštaisītajam.. bet.. ir liels BET..

    mans laiks ir dārgāks nekā taisīt/pārtaisīt >100 iso failiem sūda meņuci..

    Tev nav laika žēl?

    #320167
    itanium
    Participant

    Un ko tu ar to bootloaderi darīsi, kad savajadzēsies kāda softa (ne-OS) instalāciju?

    Tur sāls ne tikai iekš būtošanās.

    Arī to, protams, var labot ar portable Daemon Tools 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā