Zalman ZM-VE300 HDD case

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Zalman ZM-VE300 HDD case

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #320168
    shady
    Participant

    O mai gaaddd…bez komentāriem…

    #320169
    shady
    Participant

    Tikko tu biji neizpratnē, kā vispār var zināt, ko būtot, ja nav displeja uz HDD case….un integrētas podziņas…. Pērli par disku struktūru čakarēšanu pat nepieminēšu…. Ok, nekomentēšu šo…kam negadās…

    Es nez ko tu dari, bet man nekad nav bijis vajadzība pēc 100 OS`iem staipīt līdzi, kur nu vēl regulāri tos atjaunināt. Man pat uz galvenā kompja nav 100iso ar OSēm…Ok, cepuri nost tev! Respect!

    Vispār tēmas autors gaudās par to, ka 60€ ir bik pa sālītu tādam gatavam user-friendly variatam… Tāpēc arī tika ieteikts alternatīvs variants, kam vajag max pāris eirikus (ja tiešām datora remontētājam nav rezerves daļas) vai vispār pa free (kas ir visticamākais variants). Bet kāds te iemaisījās ar tekstiem, ka tas nav iespējams un mēs nesaprotam, kas tas pa brīnumlīdzekli ir….

    #320170
    uldics
    Participant

    Nu vi bļin dajoķe, cienītais… Kad OS palaista, tev vajag speciālu kasti ar meņū un ko vēl? Tak tev ir dators, jomajo. Diskā dati, tak lieto, palaid ko gribi. Dēmontūlis nav vienīgais neOS softs, ja kas.

    #320171
    Ralfie
    Participant

    Es vēljoprojām esmu neizpratnē, jo nesaprotu, kā var kautko tādu vēl ieteikt, ja cilvēks ir jau lietojis VE300.. Jautājums viņam bija: kur var lētāk, ja nē, kas vēl ko līdzīgu ražo, konkrēti ar virtuālo ODD funkciju.. būt loaders un meņuču jebļa galīgi nav šajā kategorijā.. tapēc iepletu acis, kad visi piedāvā *isties ar parasto keisu, kas paredzēts tikai iebūtošanai, kas neder šajā gadījumā.

    PS. Tiešām jāskaidro? Diska struktūru čakarēšana = fakin būtloaders ar aktīvo partīciju..

    Kādiem 100 osiem? es rakstīju par iso failiem.. i to meņucī var rakstīt tik būtojamos imidžus nevis parasto disku klonus, jo tolka nebūtu.

    zb, ka neiedziļinies, ko citi raksta un nesaproti, kas ir īsts virtual ODD..

    PPS. šausmīgi centos neapsaukāties (izdzēsu ārā) 😀

    #320172
    Ralfie
    Participant

    O! atradu vienu līdzīgu ķīniešu brīnumu bez ekrāna.. WOW ar veseliem 3 Virtuālajiem ODD 😀

    https://www.aliexpress.com/item/FREE-SHIPPING-SKYDIGITAL-ISO-M3-MOUNT3-virtual-drive-HDD-box-2-5-SATA-USB3-0-ISO/1888193611.html?ws_ab_test=201407_1,201444_6,201409_4

    tāpat sūds.. salīdzinot ar Zalman keisiem.

    #320173
    Andron MacBeton
    Participant

    Kur tādi izmetieni rodas?

    Izskatās pēc “Brīvības Cīņu” vislatvijas kodiena uzpists.

    Un pie tam vel pret flīzēm atsities.

    #320174
    Ralfie
    Participant

    Jū.. vienkārši sakot, pabaroju trolli. 😀

    whatever..

    #320175
    Aldis
    Participant

    iso pat winrars vai 7zip ver vaļā… Un ja lieto dikti modernās windas, tad no Windows 8 laikiem arī pimountēt jebkuru iso var kā virtuālo ar vienu klikšķi…

    #320176
    shady
    Participant

    Tāpēc arī brīnījos, ka cilvēks piemin tādas lietas. Tik pat labi varēja iekomentēt teksu – a ko darīt, ja ievajadzēsies rediģēt teksta dokumentu? Ko nu tagad darīsim? Bet var jau izlīdzēties ar jebkuru teksta redaktoru…. no way….

    #320177
    shady
    Participant

    āāāā….tā tad, ja uz diska ir uzlikts būtloaderis un tiek būtota sys no iso, tad tas čakarē diska struktūru…

    Skaidrs! Kā tād…kā es to neiedomājos ātrāk….

    Un nez kādēļ man būtu jāliek būtloaderī nebūtojami iso faili? Tos parasti izmanto savādāk, tik nestāsti, ka tava brīnumkastīte dara ko savādāk….

    #320178
    KenY21
    Participant

    Tik daudz bezjēdīga sūda sarakstīts no ķieģeļa un shady puses.. Kā Jūs abi sev baltmazi dienas beigās varat nopirkt, ja atliek laika šādu herjņu rakstīt. Tas sūds ir overpriced brīdī, kad maksā >40€…, tādēļ arī prasīju vai kāds nezin, kur varētu viņu nopirkt par pieņemamu cenu. Ralfie paldies par cenšanos kko skaidrot, dienas beigās tomēr kārtīgi pabaroji abus izsalkušos troļļus, bet nu izlieto jau vairs nesasmelsi.

    Divi labumi no šī posta tomēr ir: pirmais – viens foruma lietotājs piedāvāja iegādāties VE400 par jēdzīgu summu, otrais – kārtējo reizi pārliecinājos par foruma kvalitāti un tā lietotāju spēju jēgpilni atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem.

    —-

    Var slēgt ciet.

    #320179
    cesedy
    Participant

    Shady mums ir pašmāju musulmanis, kurš citiem grib uzspiest savu “reliģiju” kā vispareizāko.

    #320180
    itanium
    Participant

    Mana teksta doma: visam ir alternatīvas, bet dzelzis visai ērts un viss minētais ir out of box 🙂 Par to, protams, jāmaksā.

    #320181
    shady
    Participant

    Un tā ir tā vienīgā un patiesā! 😀

    #320182
    opengraybox
    Participant

    pedejo reizi pirktu sho tehnoshop.lv pirms kadiem 2gadiem – patreiz skatijos vairak nav – bet manta protams super

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā