Zeitgeist – The Movie

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Kino Jaunumi Zeitgeist – The Movie

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147441
    ReB00t
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gl2_1.jpg[/imgl]“Zeitgeist The Movie”

    Filma sadalīta 3 nodaļās:

    1.nodaļa ir par dažādām pasaules reliģijām un to saistību savā starpā, kā arī par iespējamo izcelšanos.

    2.nodaļā tiek aplūkots 11.septembra notikumu sceārija ar ASV piedalīšanos. Minētie fakti ir tiešām interesanti un liek aizdomāties. Tāpat tiek aplūkoti līdzīgi vēstures gadījumi.

    3.nodaļa apskata ASV finansu sistēmas uzbūvi un darbības principus.

    Tāpat nesen iznāca otrā filma “ZEITGEIST: ADDENDUM”

    [img]https://www.zeitgeistmovie.com/dvdsmall.jpg[/img]

    Š ī filma būtībā ir piemās filmas 3.nodaļas turpinājums, tajā apskatīta ASV federālo rezervju darbības shēma, izanalizēti inflācijas cēloņi, tāpat tiek apskatīts, ka ar finanšu palīdzību tiek kontrolētas valstis un viegli iegūti to resursi. Noslēgumā itek piedāvāts alternatīvs nākotnes sabiedrības veids.

    Uzskatu, ka šīs filmas ir tā vērtas, lai tās redzētu, secinājumus pēc tam varēsiet izdarīt paši, man lika aizdomāties par dažām lietām, plašāk paskatīties uz pasauli.

    Š īs filmas var dabūt oficiālajā mājas lapā šeit

    #184631
    Faust
    Participant

    Dokumentaalaa filma?

    #184632
    memorex
    Participant

    Ja tu tam tici tad dokumentāla, ja nē tad drāma 😀 Esmu noskatījies 2 daļu, interesanti, bet kogan mūsdienās neuzfilmē (neuzmontē), lai piesaistītu reklāmu.

    #184633
    azazul
    Participant

    Biju kaut kādu laiku atpakaļ iemetis liku datuvē ( https://datuve.lv/saites/3203/ ). Secinājums bija : 99% komentārus rakstīja cilvēki, kam starp ausīm ir vēmekļi.

    Nez kāpēc lielākā daļa uztver tikai kā baltu patiesību, vai kā komonistiskas sātanistu sektas melus .. rodas iespaids, ka mana paaudze nav spējīga patstāvīgi domāt.

    Imants Ziedonis wrote:

    Š ausmīgi daudz patiesību. Nojukt var, ja nav savējās.

    #184634
    Loading
    Participant

    azazul, piekrītu tev. Par cik esmu kristietis, tad sanāk bieži sarunas par Dievu un mani pārrunu biedri lieto atsauci uz šo filmu! Tā, it kā tā sniegtu īsto patiesību. Bet kādēļ, viņš nevēlās skatīties kristīga rakstu filmas un tad teikt, ka tā ir īstā patiesība?

    #184635
    ReB00t
    Participant

    memorex wrote:

    bet kogan mūsdienās neuzfilmē (neuzmontē), lai piesaistītu reklāmu.


    pēc otrās daļas noskatīšanās ar radās iespaids, ka tas Venus Project tiek reklamēts. Pirmā daļa ir neitrālāka.

    Reliģijas tiešām ir tās, kas izraisa vislielākos strīdus, bet manuprāt patiesībā runa nav par to kura labāka/pareizāka, to nemaz nevar pateikt. Te jau atkal parādās atsevišķu cilvēku/cilvēku grupu tieksme pēc varas, un kā līdzeklis tiek ņemta reliģija, tā domāta cilvēka pašisziņai, miera iegūšanai…

    Par filmas dokumentālumu grūti pašam spriest, bet mājas lapā ir atsauces uz avotiem un pirmās filmas analīze.

    #184636
    _Mo3_
    Participant

    tā vel arī neesmu nostījies līdz galam 🙂

    #184637
    nitro
    Participant

    Pats labaakais ka tie kas nod*rsh sho filmu nemaz nevareetu neko pateikt ja nebuutu noskatiijushies sho filmu..ironiski – censhas apgaazt to ko reaali pashi atbalsta..

    #184638
    blackened
    Participant

    šī ir tiešām raksta vērta filma, vienīgi rakstam bij jābūt pirms gada, bet nu prieks ka vismaz tagad 😉

    es varu ieteikt citas filmas, tik nosauciet žandru

    azazul nu nav gan šī pasaule spriest spējīga pēc saviem ieskatiem, ļaudis vairak paļaujās uz savām simpātijām…. diemžēl… pat ļoti diemžēl!!!

    #184639
    nitro
    Participant

    Ja kaads veel shaubaas tad papeetiet arii sho video:

    https://video.mail.ru/mail/nashkonek/186/584.html

    #184640
    ReB00t
    Participant

    to blackened: Raksts tagad, jo uzrakstīt iedvesmoja otrā daļa, par pirmo rakstīju, lai būtu pilnīgāka info par tēmu

    to nitro: Interesants, video, labi paskaidrota visas sistēmas attīstība

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā