Zelta Zivtiņas priekšapmaksas kartes jaunais piedāvājums

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Zelta Zivtiņas priekšapmaksas kartes jaunais piedāvājums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148265
    igrex
    Participant

    Sveiciens visiem!

    Vai esat dzirdējuši par jauno ZZ akciju? Ideja super – pievienojies ZZ vai nāc no cita operatora un līdz 31. jūlijam saņem 2x vairāk kredīta katrā papildināšanas reizē! :money: Kāds jau ir paspējis šo iespēju izmantot? Būtu interesanti palasīt atsauksmes… 😎

    Vairāk info varam izlasīt Š EIT

    #192430
    krisis32
    Participant

    Nesmu un nemeginasu.. esmu jau ZZ klients kadus 5 gauds! Tele2 ari esmu 🙂

    #192431
    marr
    Participant

    1) Tavs links nestrādā

    2) izskatās ka zz mājaslapa vispār ir down 😀

    3) domāju, ka viņu tarifi enīvej nav izdevīgākie (protams, subjektīvs viedoklis)

    #192432
    samurajs
    Participant

    Vot šitādu idiotisku akciju dēļ mums drīz jau 9 ciparu numerāciju vajadzēs. p0k3s tik mainīs numurus katrā akcijā… :p

    #192433
    Salvis
    Participant

    Tuvākajā laikā (vismaz 5 – 7 gadi) nevajadzēs 9 ciparu numurus, jo ir vairāki neizmantoti (nepiešķirti) diapazoni.

    #192434
    Atombanans
    Participant

    Eu, igreks, ā tev pašam ir Zelta zivtiņa? Man ir, un es esmu sajūsmā. Paņēmu tikko uz šo pašu akciju, un reāli ir tā, ka nauda ĻOTI lēni tērējas… Man patīk! 🙂

    #192435
    QueenZ
    Participant

    Sarunu tarifi man liekas ka ZZ ir visizdeviigaakie. Parklajums un viss serviss LMT. Bitei man patiik nets.

    #192436
    Loading
    Participant

    samurajs wrote:

    Vot šitādu idiotisku akciju dēļ mums drīz jau 9 ciparu numerāciju vajadzēs. p0k3s tik mainīs numurus katrā akcijā… :p

    Nummuri ik pēc kāda laika atkal tiek laisti apgrozībā, ja netiek izmantoti. ZZ laikam bija 9 mēneši.

    Runājot par tēmu, daļēji tas ir reklāmas triks. Saka ka iedos vairāk naudiņas, bet tajā pašā laikā tarifus nedaudz paaugstina un viss čībā…

    #192437
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hwz, lietoju biti jau kopš pašiem pirmsākumiem, pirms tam, LMt… bija vienu momentu ZZ bet neapmirināja tarifi uz citiem tikliem, tapec aizgaju un apmierinats esmu ari ar savu bifri …

    #192438
    Atombanans
    Participant

    A man bijušajai bij tā, ka viņam nācās laukos iet uz pakalniņa runāties, jo ne mājā, ne ārpusē citur nebija zona ar biti… 😛 😛 😛 😀 😀 😀

    Un pēc tam viņa paņēma zelta zivtiņu, un viss rullēja 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā