Ziema klāt – kā tev ar riepām?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Ziema klāt – kā tev ar riepām?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149885
    Andress
    Participant

    Tiem Notepad.lv lasītājiem un apmeklētajiem kuriem ir savs auto, domāju noderēs informācija par iAuto un AN riepas veidoto konkursu par auto riepām, kurā atbildot pareizi uz 3 jautājumiem savā e-pastā saņemsi atlaižu kodu ar kuru iespējams iegādāties auto riepas AN Riepas interneta veikalā ar 5% atlaidi kopejam pirkumam. Atlaide liekas maza? Tas gan laikam tādēļ ka An Riepas riepu cenas ir jau tā pietiekoši zemas pat bez atlaides. Un jūs taču zināt , kā darbojas lielākā daļa atlaižu sistēmas – milzīgs uzcenojums, nereala atlaide. Nu par to ka prece ir uz vietas, nemaz nerunājot. 🙂

    Konkursu iespējams izpildīt šeit

    Ar saņemto kodu dodies šeit

    #216388
    actimel
    Participant

    A velo riepas riepām arī atlaides ?

    #216389
    Andress
    Participant

    Mums velo riepu diemžēl nav 😀

    #216390
    Evers
    Participant

    Vāģis ir, nav gan gluži mans, bet aktīvi izmantoju nokļūšanai uz darbu un citur

    Pāris nedēļas atpakaļ jau uzinstallēju jaunus, labumlabus ratus. No šodienas sāk arī reāli noderēt. Brrrr, putenis.

    Velloriepas gan varbūt noderētu vecajam ričukam, patīk pa ziemu ar ričuku pabraukāties 😀

    #216391
    Crow
    Participant

    K-2 Tupeļmotoram laikam arī neatradīsies tur… uzticams modelis, bet dažkārt ziemā slīd; varbūt ieteiksiet kādu risinājumu? 😀

    #216392
    grisha
    Participant

    smuka reklaama. MAn mashiina ir, bet ziemas riepas nav un nevajag, sniega nav un likums neprasa.

    P.S. ZB spameri.

    #216393
    Andress
    Participant

    Ir mums Dunlop DS-3 😀 galīgi jauns modelis 😀 Paņem vienu un izgriez protektoru, pēc tam uzlīmē uz Nike botēm zoles vietā un dodies ielās 😀

    #216394
    msh
    Participant

    Baigā jau nu atlaide, 5%, būtu vismaz 50%…

    😀

    #216395
    Mr.Death
    Participant

    man garaazjaa staav Gaz-53. Dazjreiz izmantoju, lai aizbrauktu uz veikalu. Kaadam nav liekas ziemenes aizkjeerusjaas? Apsveru pirkt arii lietos diskus :>

    Ku ta elmaariitim reklaamu tais ko? Vinjsj tak taa jau ar taksjiem pats tikai braukaa, un portaalaa vinjam reklaamas vairaak nekaa informaacijas. :>

    #216396
    msh
    Participant

    GAZ-53 jaunas riepas nevajag, vajag tikai pieslēgt priekšējo asi 😀

    #216397
    WerNeo
    Participant

    Vot ko krīze liek darīt! ÄŒaļi, nu varētu mēs sarunāt, ka “Superpiedāvājums mūsu firmā” te nevajadzētu likt. Kam vajadzēs, sameklēs. 🙂 Bet ne jau te par to meklē… sevišķi jau par riepām. Pietiek jau, ka laptopus te piedāvā.. ķipa “tikai pie mums” vai “tikai notepad lietotājiem”.

    P.S. Nekas personisks. 😉

    #216398
    linx
    Participant

    WerNeo wrote:

    Vot ko krīze liek darīt! ÄŒaļi, nu varētu mēs sarunāt, ka “Superpiedāvājums mūsu firmā” te nevajadzētu likt. Kam vajadzēs, sameklēs. 🙂 Bet ne jau te par to meklē… sevišķi jau par riepām. Pietiek jau, ka laptopus te piedāvā.. ķipa “tikai pie mums” vai “tikai notepad lietotājiem”.

    P.S. Nekas personisks. 😉

    +1

    #216399
    Andress
    Participant

    WerNeo wrote:

    Vot ko krīze liek darīt! ÄŒaļi, nu varētu mēs sarunāt, ka “Superpiedāvājums mūsu firmā” te nevajadzētu likt. Kam vajadzēs, sameklēs. 🙂 Bet ne jau te par to meklē… sevišķi jau par riepām. Pietiek jau, ka laptopus te piedāvā.. ķipa “tikai pie mums” vai “tikai notepad lietotājiem”.

    P.S. Nekas personisks. 😉

    Cienijamais WerNeo 😉 Kur šeit ir superpiedāvājums? 🙂 Vari lūdzu norādit vai citēt precīzu tekstu? Š eit ir informācija par konkursu, pie tam – saskaņota ar administrāciju, un nē, mēs ar tevi te neko nesarunāsim. 😉 Un kapēc gan es nevarētu šeit izveidot attiecigajā sadaļā patiešām labu piedāvājumu ko? Es vēl saprastu ja mēs būtu kautkāds krūmu kantoris ar 50 riepām plauktos, bet mēs tev par nelaimi esam viens no lielākajiem auto riepu vairumtirgotājiem Latvijā, so mēs varam atļauties piedāvāt riepas bez atlaides par tādām cenām, kā citur tās ir jau ar atlaidēm plus vēl uzlikt realu atlaidi. 🙂 Un par to ka te jau nu nemeklēs tu kļūdies. Un galu galā- ja tevi neapmieri šī reklāma esi laipni lūgts nelasīt un nekomentēt 🙂

    Par ko MrD runā es vispār nespēju saprast… Kādam elmārītim?

    #216400
    aoma
    Participant

    msh wrote:

    GAZ-53 jaunas riepas nevajag, vajag tikai pieslēgt priekšējo asi 😀

    pieņemu, ka bij domāts priekšējais tilts, GAZ-53 to nepieslēgsi, GAZ-66 gan to var izdarīt 🙂

    #216401
    Mr.Death
    Participant

    Andress wrote:

    Par ko MrD runā es vispār nespēju saprast… Kādam elmārītim?

    tas tev buus atjautiibas jautaajums :> kad sapratiisi, uzsauksju alu.

    #216402
    WerNeo
    Participant

    Andress wrote:

    Es vēl saprastu ja mēs būtu kautkāds krūmu kantoris ar 50 riepām plauktos, bet mēs tev par nelaimi esam viens no lielākajiem auto riepu vairumtirgotājiem Latvijā..

    Man par nelaimi? 😀 Es riepas netirgoju, tāpēc man ar “jums” nav ko dalīt. 🙂 Jeb tas “bet mēs tev par nelaimi esam viens no lielākajiem auto riepu vairumtirgotājiem Latvijā..” bija draudi man kā potenciālajam riepu pircējam.. jeb, kā gājējam? 😀

    #216403
    msh
    Participant

    aoma wrote:

    pieņemu, ka bij domāts priekšējais tilts, GAZ-53 to nepieslēgsi, GAZ-66 gan to var izdarīt 🙂


    Piedod, sajuka 53 ar to, kas bija 51 ar pilnpiedziņu – 61 vai 63 laikam.

    #216404
    msh
    Participant

    Andress wrote:

    Cienijamais WerNeo 😉 Kur šeit ir superpiedāvājums? 🙂 Vari lūdzu norādit vai citēt precīzu tekstu? Š eit ir informācija par konkursu, pie tam – saskaņota ar administrāciju, un nē, mēs ar tevi te neko nesarunāsim. 😉 Un kapēc gan es nevarētu šeit izveidot attiecigajā sadaļā patiešām labu piedāvājumu ko? Es vēl saprastu ja mēs būtu kautkāds krūmu kantoris ar 50 riepām plauktos, bet mēs tev par nelaimi esam viens no lielākajiem auto riepu vairumtirgotājiem Latvijā, so mēs varam atļauties piedāvāt riepas bez atlaides par tādām cenām, kā citur tās ir jau ar atlaidēm plus vēl uzlikt realu atlaidi. 🙂 Un par to ka te jau nu nemeklēs tu kļūdies. Un galu galā- ja tevi neapmieri šī reklāma esi laipni lūgts nelasīt un nekomentēt 🙂

    Par ko MrD runā es vispār nespēju saprast… Kādam elmārītim?


    Mēs gaidām kad tu izteiksi to patiešām labo piedāvājumu 😀

    #216405
    aoma
    Participant

    msh – ГАЗ-63. ГАЗ-61А bija “bobiks” vai “vilītis”, nosaukums cēlies no jeņķu džipa villis.

    Pilnpiedziņa bija abiem.

    Mana kādreizējā specialitāte 🙂

    #216406
    Andress
    Participant

    Ak kungs… :mod:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā