Ziemassvētku «Dusmīgie putni» ir klāt!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ziemassvētku «Dusmīgie putni» ir klāt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152780
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_angrybirdsseasons1291216051_1.jpg[/imgl]Kompānija Rovio vakar iepriecināja Android mobilo spēlīšu cienītājus ar “Angry Birds” turpinājumu, kas veltīts Adventei un Ziemassvētkiem. Spēles nosaukums – “Angry Birds Seasons”. Īpatnība ir tāda, ka kopā ir 25 līmeņi, bet katru dienu līdz Ziemassvētkiem var izspēlēt tikai vienu. Nākamais atvērsies tikai nākamajā dienā.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_seasons_1.jpg[/imgr]Ja kādam nav pacietības gaidīt, tad spēles bezmaksas versijā pievienoti vēl 46 līmeņi no Halloween Edition, kuri līdz šim bija pieejami vienīgi iPhone lietotājiem. Kā jau iepriekš rakstīju, Rovio gatavo spēles 2. daļu, kurā notikumi risināsies no cūku skatupunkta. Š eit laika rats tiks pagriezts atpakaļ, un mēs uzzināsim, kā cūkas kļuva par olu zagļiem 🙂

    Salīdzinājumā ar klasisko “Dusmīgo putnu” versiju “Angry Birds Seasons” ir interesantāka; iesaku katram Android viedtālruņa īpašniekam!

    Lejuplādes links – QR Code (attēlā)

    #254373
    daGrevis
    Participant

    Es mīlu QR code… 🙂

    #254374
    RicoPico
    Participant

    Lieliski! Man patiess prieks, ka pēdējā laikā Android ierīcēm parādās aizvien jaunas un interesantas spēles. Nav gan īsti laika viņas spēlēt, taču vienalga prieks!

    #254375
    Civillais
    Participant

    Š eit atkal varētu raudāt tie kam bada.

    #254376
    akms47
    Participant

    Jā, diemžēl man nederēs.

    #254377
    Aldis
    Participant
    #254378
    Nettwerk
    Participant

    Civillais wrote:

    Š eit atkal varētu raudāt tie kam bada.


    Paliec vien badaa. Kaa jau es reiz shajaa forumaa izteicos, kuraa bija balsoshana par to kadu OS lietosim telefonaa, tad gaidu to briidi, kad visadas BadaOS, LGOS izmirs aatraa navee.

    #254379
    Aldis
    Participant

    Ar tiem dīvainajiem vecā kaluma OSiem ir kā ir – uz JAVA tiek darbinātas visas games, resursus ēd labi, grafika slikta… u.t.t.. iemesli kāpēc man nepatikt citi OSi, kā iOS, Android, un WP7…

    #254380
    Civillais
    Participant

    Nettwerk, varbūt uztaisi Android priekš Samsung Wave?

    #254381
    tastins
    Participant

    MM..šis labs, kā es bij palaidis garām? paldies par QR

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā