ziepes ar usb HDD

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) ziepes ar usb HDD

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156791
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tātad ir man cietais kurā C diskā bija windovs 7 un D diskā filmas,fotogrāfijas un es pat nezinu kas vēl.Es viņu ieliku usb kastītē un piespraudu pie sava portatīvā kurā griežas UBUNTU.Apskatījos ko vajag un kas tur ir un gribēdams pareizi izdarīt nospiedu labo pogu un paņemu safety remove.UN no tā laika es nezinu kur mans cietais palika.nevienojas klāt ne pie UBUNTU ne pie WINDOVA.KÄ€ LAI DABONU VISU ATPAKAĻ.Izmet tādu kļūdu Error mounting: mount exited with exit code 13: ntfs_mst_post_read_fixup_warn: magic: 0x00410054 size: 1024 usa_ofs: 76 usa_count: 125: Invalid argument

    Record 6 has no FILE magic (0x410054)

    Failed to open inode FILE_Bitmap: Input/output error

    Failed to mount ‘/dev/sdb5’: Input/output error

    NTFS is either inconsistent, or there is a hardware fault, or it’s a

    SoftRAID/FakeRAID hardware. In the first case run chkdsk /f on Windows

    then reboot into Windows twice. The usage of the /f parameter is very

    important! If the device is a SoftRAID/FakeRAID then first activate

    it and mount a different device under the /dev/mapper/ directory, (e.g.

    /dev/mapper/nvidia_eahaabcc1). Please see the ‘dmraid’ documentation

    for more details.

    #287492
    ruukjis
    Participant

    Viens variants – meklē kaut kādu recovery softu (piemēram, GetData back NTFS), un ar tā palīdzību roc laukā sev vajadzīgos failus. Izskatās, ka esi veiksmīgi nobeidzis failsistēmu. Nekas briesmīgs, dati nav pazuduši, tikai lai tos dabūtu atpakaļ nāksies biku paķēpāties.

    #287493
    samurajs
    Participant

    Sapratu, ka tev tagad tikai Ubuntu palicis? Tad cep augšā jaunāko Hirens Boot CD un tanī ir speciāli rīki NTFS partīciju atjaunošanai (sadaļā Recovery tools). Iespējams, ka dabūsi atpakaļ ar visu Win7.

    #287494
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jā palicis ir tikai ubuntu,bet tikt pie windova jau nav problēma.Tiklīdz novilksies HIRĒNA sākšu darboties.cik es saprotu man jāieskrūvē sačakarētais disks atpakaļ un tad jālaiž hiren bot cd.

    #287495
    Piskadrons
    Participant

    Var jau riskēt ar ntfsfix, bet var arī sapist velvairāk. GetDataBackNTFS būtu drošāk.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā