Ziepes būs… sākam mācīties ķīniešu valodu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ziepes būs… sākam mācīties ķīniešu valodu!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257549
    Kon
    Participant

    Vismaz cik var spriest maniem veikaliem, kas izceļas ar izmēriem, tad līdz Eiropai un Amerikai nonāk tik kpop, līdz ar ko man rodas stereotips, ka viņi neko citu kā populāro mūziku neštancē. Japāņu roks (MONO postroka ansamblis <3) i to biežāk patrāpās acīs. Vienīgais, ko Es negribētu, lai zīmēto bildīšu dročītāju kultūra (lasīt anime/manga/hentai) kļūtu par mainstream šeit.

    #257550
    Evers
    Participant

    Par to anime/manga/kultūru piekrītu, bet no otras puses… var apbrīnot japāņu raksturu uzlikt mīksto stereotipiem un ģērbties un veidot savu stilu kā nu ienāk prātā, neuztraucoties, par to, ka kāds rādīs ar pirkstiem. Savā ziņā, ir ko mācīties.

    #257551
    budzis
    Participant

    Pilnigas mulkibas! Tas, ka kiniesu interneta ir proporcionali tam, cik vinu i dzive, nenozime, ka vinu valoda gust baigo ietekmi pasaule. Kiniesi kiniski var komunicet tikai Kina un ar kiniesiem.

    #257552
    Kon
    Participant

    nu man Grāvis atsit nedaudz kawaii 😀

    #257553
    Wuu
    Participant

    Es atbalstu, komunisti ir stilīgi :>

    Kad lasi par vinnu notikumiem, vienmeer paliek mute valla, baigo shovus maak taisiit!

    #257554
    bumbulis
    Participant

    O, jā, valodas barjera būs īstais traucēklis dzeltenajiem dominēt… 😀 Ķipa, ja mēs nevaram nolikt ķīniešu diktātu uz 4, tad mēs viņiem esam neaizskarami? 😀 Jūs tak nopietni neuzskatat, ka ar to masīvo ražošanas un eksporta apjomu viņi neprot angļu valodu? 🙂

    Jau pirms laba, laba laika skatījos dokumentālo, kurā teica – ja tagad amerikā iekāp taksī un visādi ķīnieši un indieši to vada, tad pēc laika ķīnā iekāpjot taksī, satiksi amerikānieti, kurš ieradies labākas dzīves meklējumos.

    #257555
    Creep
    Participant

    Tu maz esi pats palasījis tos manuāļus precēm, kurām ir ķīniešu brends nevis tikai ražots ķīnā? Tu tiešām tici, ka nopietni ražotāji atstāj valodas ķīniešu ziņā? Cik esmu lasijis ķīniešu preču instrukcijas, tur līks var palikt un reizēm vari 10 reiz lasit un vienalga nesaprast, kas tur ellē ir domāts.

    #257556
    shady
    Participant

    samurajs wrote:

    Prognoze par dzeltenās rases pakāpenisko kundzību visā pasaulē acīmredzot vispirms piepildīsies interneta telpā


    Nu jā, Notepad.lv jau sen ir soli priekšā šim paziņojumam, jo viens no dzeltenās rases pārstāvjiem jau sen ir iefiltrējies mūsu rindās.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_samurajs__vecais_1.png[/img]

    Pēdējo nedēļu laikā ir pamanīti izteikti draudi mūsu simboliem, jo tie publiski tiek uzkarināti uz zobena.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_samurajs__jaunais_1.png[/img]

    #257557
    Foxsk8
    Participant

    Shady, tikai nevajag ja, arī esmu jau pārķinezorejies.

    Foxsk8 darba vide:

    [img]https://www.bildites.lv/images/2hyqub5kx2s1v0v6z7.png[/img]

    #257558
    Evers
    Participant

    Par katanām runājot, skatījos filmu, kā pēc oriģinālajām sentēvu metodēm izgatavo katanu, interesants process, iesaku noskatīties.

    Rullītis – https://www.youtube.com/watch?v=v4irNWDJSGo

    Interesanti paskatīties, kā šķietami vārīgā katana lieliski tiek galā ar lodēm:

    https://www.youtube.com/watch?v=-sHTJAKN-5k

    https://www.youtube.com/watch?v=YdFmVZ0aAWo

    🙂

    #257559
    deivs001
    Participant

    Š ito pasen biju redzējis, pacančiki uz zirga muguras dzesēja to zobenu, ja pareizi atceros, skrēja pret vai pa vējam 😀

    #257560
    TrakaisKursis
    Participant

    Ķīna Eiropai iedeva arklu, un kamēr 12. gs. Eiropa dzīvoja pilsētās, kur visus sūdus gāza ārā uz ielas un cilvēki laipoja pa laipām, lai nemīcītos pa to zampu, Ķīna jau karadarbībā pielietoja raķetes, zēģelēja jūru ar džonkām – kuģiem, kurus Eiropai ātrumā izdevās pārspēt vien tad, kad bija formulēti aerodinamikas likumi un izgudroti jēdzīgi iekšdedzes motori. Starp citu, fastfood kā kultūrfenomens ar nāk no Ķīnas. Nemaz nerunājot par dažādas sarežģītības kompasiem, seismometriem un tā tālāk. Ja Ķīnu nebūtu plosījušas cīņas par varu, kas padarīja to nespējīgu pret ārējiem apdraudējumiem, un ja to visu 18.-19. gs. Lielbritānija nebūtu mērķtiecīgi sēdinājusi uz opiātiem, tad pasaules vēsture būtu pavisam citādāka. Ne tikai ekonomiski-politiskā izpratnē, bet arī tehnoloģiju attīstību virzienā. Tagad milzis ir pamodies (1972. gadā izveidotā Jamaikas valūtas sistēma paredzēja, ka turpmāk vairumu preču ražos Ķīnā ) un izrādās, ka ASV par Ķīnas produkciju ir vairāk parādā nekā spēj atdot. Un konjuktūras attieksme, kas radās Zbigņeva Bžežinska “Lielā šaha dēļa: ASV kundzības un ģeostratēģisko imperatīvu” ietekmē izskatās vienkārši pēc senīla sentimenta, kas neļauj atzīt, ka ASV ir sākusi savu norietu.

    #257561
    Bekons ar olām
    Participant

    早上好,同志们。你有多好?

    #257562
    zemith
    Participant

    Bekons ar olām wrote:

    早上好,同志们。你有多好?


    안녕하세요 바보.

    Tu caur gūgles transleiteri, ja? ;[ P.s. – tie hieroglifi, kurus es rakstiju, ir korejiešu – var tak redzēt, ka izskatās sakarīgāki, nekā ķīniešu. Īstenībā iemācīties lasīt un rakstīt korejiski ir smieklīgi vienkārši, reāli nedēļas laikā var iemācīties. Izlasīsi – bet nezināsi, ko tas nozīmē.

    Evers, viss atkarīgs, ko tu meklē, bet tas jau jāpārnes uz PM.

    #257563
    LooNeY
    Participant

    H*j! neko viņi neizdarīs… viņu vidē jā cik viņi tur ir milijardiem, tad jau protams bet teiksim kamēr reāli viņi neiekaros latviju u.c. pasaules valstis viņi neko nepanaks jo šaubos vai tu vai es vai itālis vai amerikānis gribēs pats atteikties no savas valodas lai sākumā grūti mācītos un tad rakstītu ķīniešu herioglifos… Murgs kkāds 😀

    Lai viņi sēž biksēs aiz sava mega lielā Firewall un nefantazē te ka pārņems eiropas I vidi 😀 varbūt tur savu viņi tik var uzspiest ka visas lapas tiek rakstītas ķīn. herioglifos nevis tur teiksim korejiešu, bet pie mums tas ir bezcerīgi! Tad viņiem jauzsak 3 pasaules karš visu jāiekaro un TIKAI tad viņi kko tādu varēs reāli izdarīt 😉

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā