zip faili neveras vaļā, ja atrodas uz servera shares

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra zip faili neveras vaļā, ja atrodas uz servera shares

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153057
    ruukjis
    Participant

    Problēma patiesībā ir daudz interesantāka kā: “nevaru atvērt zip failus – halp!”

    Tātad: uz datora ir instalēts 7zip un zip faili kā tādi veras vaļā tīri labi, bet tie veras vaļā tikai tad, ja atrodas uz datora cietā diska, pat nav svarīgi kādā mapē, savukārt, ja fails atrodas uz kādas servera shares – zip failis vairs vaļā neveras. Tas netikai atsakās vērties vaļā, bet arī uz viņa nestrādā peles labais taustiņš arī hotkey nestrādā, izņemot Ctr+C, Ctr+X un F2. Workaroundi šai problēmai ir divi:

    1. Kopējam failu lokāli uz kompi.

    2. dīvainā kārtā visas komandas strādā caur Folder=>File meņuci.

    Abi šie varianti nav diezko ērti…

    Š ī ķeza ir tikai ar vienu lietotāju.

    Ko esmu lietas labā jau mēģinājis darīt:

    1. pārinstalēju 7zip

    2. nodzēsu lietotāja profilu

    3. mēģināju atjaunot failu asociāciju .zip

    OS: Windows XP SP3

    Idejas, ieteikumi?

    #257806
    Taurs
    Participant

    Pakaties permisijas.

    Iespējams, ka 7zip grib taisīt pagaidu failu, bet nav tiesības.

    #257807
    ruukjis
    Participant

    Ar permissioniem viss ir OK – visi lietotāji vienā grupā, uz mapes grupai pilnas tiesības.

    #257808
    Andron MacBeton
    Participant

    ***, KÄ€DAS Š Ä€RES??? Windows šare? Samba? Ja tik daudz nespēj pateikt tad ko tur lai palīdz?

    #257809
    root
    Participant

    Makbetona kungs, lūdzu, cenzējiet savu leksiku. Un diez vai Jūs esat kompetents spriest šajā jautājumā.

    @Autoram- vai lietotājs, ar kura palīdzību notiek operācijas ir ar administrācijas tiesībām LOKÄ€LAJÄ€ DATORÄ€?

    #257810
    Andron MacBeton
    Participant

    Absolūts lohs.

    #257811
    ruukjis
    Participant

    =>macbeton

    Windows shares – un tagad es gribu redzēt tavu ģeniālo risinājumu problēmai.

    =>root

    Nē nav, bet nevienam no lietotājiem nav admin tiesības uz sava datora, taču šī problēma ir tikai vienam lietotājam. Man ļoti gribas ticēt, ka tas ir kaut kāds explorer gļuks, tiesa gan ar FAR/Total Comander neesmu eksperimentējis.

    Vēl viena lieta, ko piemirsu pieminēt – DFS… bet man ļoti negribas ticēt ka DFS šāres varētu radīt tādus gļukus…ir redzēti visādi citi, bet tieši .zip failu nevēršanās…

    #257812
    Andron MacBeton
    Participant

    Ä¢eniālo risinājumu varu izdarīt pa 5Ls.

    Labā poga, “extract to…” to pašu dara?

    Kādas ir permīcijas uz servera? Full, read -only ? vai kautkādas Special?

    #257813
    ruukjis
    Participant

    =>macbeton

    Tā vietā, lai skaļi lamātu mani varbūt paņem un pārlasi manu postu, savādāk tu tā ļoti stulbi izskaties, uzdodot jautājumus, uz kuriem jau ir atbildēts.

    Un nē, risinājums: “pārisnatlēt visu nahren” man neder.

    #257814
    Andron MacBeton
    Participant

    Interesanti kurai firmai esi “datorspec”?

    #257815
    memorex
    Participant

    macbeton tu cs noliferi, beidz nest forumus savu lažu, tas ka meitenes tevi nemīl nav mūsu problēma!

    #257816
    Andron MacBeton
    Participant

    Beidz *** savus murgus, labāk padari ko derīgu.

    #257817
    ruukjis
    Participant

    Kas to būtu teicis…

    #257818
    root
    Participant

    Makbetona kungs, es atļaušos atgādināt, ka šeit ir IT forums, ne psihoneiroloģiskais dispansers. Lūdzu, ejiet prom. Jūs šeit neviens negaida un neviens nemīl.

    #257819
    Crow
    Participant

    Bet cienījamais pilsonis Root, tā izskatās, ir veltījis piespiedu atvaļinājumā pavadīto laiku smalkas uzvedības nodarbībām. Mēs ticam un ceram, ka tos nav pasniedzis Borats. Welcome back! Yak-šmāš! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā