zpd

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153137
    muzikalais
    Participant

    Informācijas tehnoloģiju sekcijā skolēni var piedalīties ar pētniecisko darbu, kas saistīts ar izstrādātu un notestētu datorprogrammatūru vai programmas komponentu.

    piemeram es paņemu winap un taisu par vinu zpd vai pareizi sapratu?

    #258459
    RicoPico
    Participant

    Š…emot vērā, ka ZPD ir jābūt uz kādām padsmit lapām (iekļaujot pētijumu un aptaujas), nevaru iedomāties, ko Tu tur par Winampu uzrakstīsi. Jāņem plašāka tēma. Es, savulaik, rakstīju par to, kāpēc cilvēki izvēlas tetovēties vai pīrsingoties. Citi rakstija par enerģijas dzērienu ietekmi uz organismu. Vēl citi par politiku, enerģētiku un rūpniecību Latvijā.

    #258460
    samurajs
    Participant

    Nezinu, ko tu varētu par winamp pētīt… Paņem kaut dažādus arhivēšanas algoritmus papēti… ar kuru var visātrāk saspiest dažāda tipa failus – db, mapes ar sīkiem failiem, lielus failus utt. Ar kuru algoritmu var panākt vislielāko kompresiju dažādiem failiem? utt.

    Un pie reizes nopublicēsi Notepadā 🙂

    #258461
    nevertell
    Participant

    Aktuāli būtu arī salīdzināt GPGPU ar CPU dažādos testos, izvērtēt pieejamību un savietojamību.

    #258462
    muzikalais
    Participant

    tak nejau par winap taisīšu,tas bija domāts piemeram. Jo nesapratu ko viņi gribēja tas zpd ir domāts šim te https://www.va.lv/lv/zinas/vidusskolenu-petniecisko-darbu-konkurss

    bet tagad sapratu nu doma bija taisīt par gaismas impulsu pielietošana elektribas vietā datorā.bet vajag jau notestētu un izstrādātu ,datorprogrammaturū vai tās programmas komponentu. pat nezinu ko ņemt mana informātikas učene saka lai paņemot office 2007 kādu komponentu bet ar to jau es nevinēšu

    #258463
    Aldis
    Participant

    winap rullee! Un Tev office2007 komponente strādā uz gaismas impulsiem?

    Principā, man vienalga… Bet kā tu šādi murgaini drukājot iedomājies uzrakstīt kaut vienu lapu iekš sava zpd?

    #258464
    muzikalais
    Participant

    izlasi kārtigāk to ko uzrakstiju es teicu ka gribēju par gaismas impūlsiem bet tas neder jo neatbilst noteikumiem

    #258465
    deivs001
    Participant

    Nolikums izlasīts?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā