Zvanīšanas proga mobilajam, javā?

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Zvanīšanas proga mobilajam, javā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152851
    Andron MacBeton
    Participant

    Itkā izmeklējos visādi pa googli, bet neatradu. Vajag softu kas pats zvanītu. Neko advancētu nevajag, uz 1 nummuru, vienkārši piezvanīt. Nu ne tieši progu, bet kautvai koda rindiņas kāds varbūt var iemest? Tālāk jau tos nosacijumus pēc kuriem zvanīt es pats kaukā piemocīšu klāt.

    Pagaidām variants ir zvanīt no kompja, caur telefonu kā modēmu, bet nu tas tāds pastulbs variants itkā. Standarta signalizāciju un industriālos kakšus negribas jo dārgi. Vajadzētu to zvanītāju uz kādas vidēji vecas Nokijas, piemēram 6610i.

    Idejas?

    P.S. Nu redz, tikko ienīdu forumā tā pāris minūtes pēc tam atrodu, laikam

    #255236
    root
    Participant

    Viss jau būtu forši, bet vai drošības polises tā atļaus tev jebkuram appam prosta ņemt un zvanīties? 😀 hwz

    #255237
    Bekons ar olām
    Participant

    ÄŒau, betoniņ. Palūkojoties tavā avatarā, tā vien gribas pateikt kaut ko neķitru o_O>

    Skaties, lai kādas vidēji vecas Nokijas, piemēram 6610i (agrīnais S40), Java VM API nodrošina nepieciešamu funkcionalitāti. Viennozimīgi programmu vajadzēs parakstīt ar uzticamu sertifikātu, ko vispirms iedabūt telefonā. Tu taču nevēlies, lai softs katrai darbībai prasa lietotāja apstiprinājumu? Vairāk nestāstīšu (tu mumsim pats iri gudrs), tāpēc Google un krievu valoda ir tavs draugs 🙂

    Vēl vari meklēt čupiņu vidēji vecu Siemensu, gan jau tiem pietiekami daudz ELFu sarakstīts. Tā pati Google un krievu valodas prasme norādīs tev risinājumu.

    Ja risinājums pieļautu datora esamību, būtu daudz vienkāršāk. Teju jebkurš telefons vai usb modems + skripti.

    Tavā gadījumā pratīgi būtu par bāzi ņemt jebkuru Symbian aparātu un Python skriptēšanai. Varēsi paveikt visu ko. Arī iezvanīties.

    NB: Ja klients taupa uz tehnikas rēķina, kur garantija, ka tev pašam samaksās? Tas tā, pārdomām.

    #255238
    feiks
    Participant

    ELF’i ir arī uz “vidēji veciem” ērikiem. Pie tam ar šokējošu funkcionalitāti.

    #255239
    Andron MacBeton
    Participant

    Par Siemens ideju – paldies. Pameklēšu tajā virzienā.

    Datora esamība ir apsvērta, ja nesanāks uzkodēt tad, jā, darīs no kompja to padarīšanu.

    Ar sertifikātiem neesmu pazīstams, neesmu koderis.

    #255240
    Bekons ar olām
    Participant

    macbeton wrote:

    Ar sertifikātiem neesmu pazīstams, neesmu koderis.


    Nevar būt! Tu taču esi dižais MacBeton, kas spēj uzlauzt jebkuru progu vienkārši iedomājoties to!

    Pietiek būt jūzerim. Š eit ir tavs risinājums Javai https://forum.allnokia.ru/viewtopic.php?t=18929

    Pamatdoma ir iekopēt sertifikātu telefona failu sistēmā, tad datorā parakstīt jar failu ar sertifikātu, iekopēt jar un jad telefonā, piešķirt atļaujas un aiziet.

    Bet šis ir strupceļš, tāpat kā vidēji veci Siemensi un SonyĒriki. Tehniski iespējams, bet jēga?

    #255241
    nevertell
    Participant

    Es domāju, ka Bekons ir Betona šizofrēniskā prāta rezultāts.

    Un izrādās, ka tā arī IR!

    #255242
    Bekons ar olām
    Participant

    nevertell wrote:

    Es domāju, ka Bekons ir Betona šizofrēniskā prāta rezultāts.


    Kurš ir sapīpējies? Es neesmu sapīpējies! ©

    #255243
    Andron MacBeton
    Participant

    Pats tu i sapīpējies! Visi jūs i sapīpējšies! As napīpā! 😀

    #255244
    Crow
    Participant

    Stulbie traktoristi :mod:

    #255245
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā, labāk spēlēt Fermu nevis kautko derīgu darīt!

    #255246
    Crow
    Participant
    #255247
    Foxsk8
    Participant

    Vispār beton, ar fermas bosiem, aizgāja saruna par tevi, lai cik tas ironiski nebūtu 😀 Minēja, ka tu tur pa reizei iegriezies. 🙂 Gan jau sapratīsi, pa ko runāju.

    Pie tēmas, kam tev tāda izvirtība vajadzīga? Varam jau trojanu uzbūvēt, kas zvana uz krāpnieku numuriem, oj, nedaudz aizdomājos, ieliecam pilsētas autiņā, kur pilns ar siļķēm, paņemam paskenējam tīklu, kuriem zilzobis on, sūtam drazu, vidējās omcenes un malaļektas jau drazu paņems, hops, ieinfecējam macbeton auto call fiju un ņemam nākošo busu priekšā. 🙂

    Pirmais jau kas, tu neesi aprasktījis, kādas būs fijas, progras pamatprincipi, darbības, 2. kam fija domāta, 3, kas būs fijas lietotāji, 4. Kam tas pie velna vajadzīgs, iezvanīties.

    Es saprastu, ka betonam vajadzēju ūķa signaleni, ja kāds kustās, sākam calot uz konkurētu numuru, bet em es nespēju aizdomāties, laikam jau 5dienas vakars sāk iestāties.

    #255248
    Andron MacBeton
    Participant

    Ko Brainos dariji? Darbā pieteikties biji, vai? Un kādā sakarā tur runas aiziet par mani? Kas es kāda slavenība esu?

    Vajadzīgs ir legālos nolūkos, nekādi vīrusi, neredzamu viņu nevajag. ÄŒoms saka ka nolikt klausuli varētu būt problēma, vismaz uz nokijas. Kaukad vēlāk pieķersies tai lietai.

    #255249
    root
    Participant

    Un ja labi taisni iztaisnosi pirkstus, paņem kadu no vecajām simbiana sērijām, uzsit savu .sis aplikāciju, pārlodē kameru uz pagarinātāju un būs tev arī kustības sensors. Vienīgais kameras vada garums ir samērā ierobežots, ja pareizi atceros kādi 10 vien centimetri, bet būs labi lai paslēptu mobu piemēram griestu paneļos ar visu lādētāju un tur pat smuki arī kameru ieurbinātu. Miķi arī pielodē stiprāku. Pie īpašas vēlmes var piekabināt niknāku atmiņas moduli, lai pie kustības tā pati kustību ķerošā kamera uzņemtu foto. Vai arī paņem trubai patstāvīgo neta pieslēgumu un lai sūta uz kasti. Real time audio + screencast + kustibu sensors + signalizācija.

    Lifehacking is funny shit.

    #255250
    Foxsk8
    Participant

    MB: Ir tā, ka jā biju uz pārrunām, bet nu reāli man front-side ir tuvāks, nekā back-side, intervija itkā bija ok, un par brain bosiem varu teikt tikai to labāko, bet aka, vismaz varēja atbildēt uz mailu, ka paņēmuši citu, vai nepaņēmuši neko, tā laikam ir pierasts, kad satiksi, varēsi pieminēt. Nu vispār nezinu kā panesās bazars, bet nu kaut kas par studiju biedru, gan bija dzirdams un šad tad iegriežoties 😀

    Slavenību tu jau laikam dabūji pateicoties tam tv sižetam, a vai tad slikti. Vispār esmu dzirdējis daudz stāstu, bet nu daži līmējās kopā daudzi nē, tāpēc domāju, ka ar betonu vajadzētu uzrīkot mazu alus tusu. Varbūt dzīvē tu esi savādāds 😀 Like ob1, notepadā tāds, dzīvē pavisam savādāks.

    Tad nu ko esmu dzirdējis:

    Betons kaut kad dzīvojis pie mazā tirdziņa, ļoti nelīdzsvarots cilvēks ar savu ego. No PC lietām, visur mētājās daļas, drazas, utt… ķipa kā kaut kādā pc noliktavā, un ka arī ka tu esi bik pierimis ar savu profesionālo izaugsmi pēdējā laikā.

    Starp citu, MT ir mans rajoons, precizē, kur tieši tu tur mitinājies, varbūt esam netieši tikušies 😀

    #255251
    Andron MacBeton
    Participant

    Tas bij tikai brīdis kad tur mitinājos, viena vasara, šķiet 2002.gada.

    Nezinu kad tu biji un par ko pieteicies, laikam jau par programmētāju. Sen neesmu bijies pie viņiem bet nu kad biju augustā tad tur bij kaudze jaunu kadru paņemti, nezinu vai uz pārbaudes laiku vai kā. Bet nu tu jau vari aizrakstīt kādu rindiņu, apjautāties.

    A par to ko stāsta, drīzāk mazāk vajag ticēt. Ir pilns ar skaudīgiem pajoliem kuri sacer visādus pekstiņus par mani un izplata. Pēdējais ko uzzināju bij ka es esot “uzlauzis” Promenādi. Kāds kas tos pekstiņus sacer man šķiet par mani vispār neko nezin, jo savādāk zinātu ka man Promenādē strādāja 3 pazīstami cilvēki (tai skaitā direktore) un man nebūtu nekāda iemesla tai iestādei kautko kaitēt. Bet nu klaču bābas jau tic vairāk klačām nekā realitātei.

    A par alus dzeršanu, var, jā. Brunčikā.

    #255252
    Foxsk8
    Participant

    Kā būtu ar novākšanos Prizonā?

    #255253
    Andron MacBeton
    Participant

    Tur nau alus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā