Kā jūs domājat ar šo man pietiktu 2-5 gadus ?

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Kā jūs domājat ar šo man pietiktu 2-5 gadus ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148703
    jauneklis
    Participant

    Vēlos pirkt Pc un uz ilgāku laiku , lai ik pēc gada nebūtu jāmaina , vēlos jaudīgi , ierīci vissas jomās !

    Man jau patīk , bet vai tas par tādu cenu ir pats labākais PC ?

    #198108
    Jaunzems
    Participant

    Gribi datoru uz ilgu laiku?

    Pērc Mac!

    Bet šis arī būs labs ar norunu, ka ies Windows 7, atslēgsi Windows Update un citas lietas.

    #198109
    Colonel
    Participant

    Tev būs uz ilgu laiku, ja vien netaisies veidot 3D crysis cienigu grafiku.

    #198110
    jauneklis
    Participant

    Varbūt vel kāds varētu ieteikt labāku , ap 600-700 Ls ietvaros ? Par MAC varētu arī būt labāks , nekad neesmu strādājis ar šiem datoriem ! COLONEL ko tu man ieteiktu ja es vēlētos veidotu 3D crysis ?

    #198111
    Colonel
    Participant

    Nu tad es tev ieteiktu savu kompi, bet budžets $4000 ls apmērā laikam tev nebūs pa kabatai 😛 imho, pat nemāku pateikt, metaleks aizvēries, tā tev saveidotu smuku pc… Mhh, tas kas tev izvēlēts pirmajā postā ir normāls gana lai strādātu , bet pamekle labaku video karti un lētaku veikalu, visu kas tur ir var dabūt diezgan lētāk… Ja gribi jaudu, definetly ņem i7, xeon vai c2d quad, kā minimums 6gb operativo. XP tev viņš nevarēs rucināt, pasēdi bik uz vistas kamer win7 iznaks un tad parej uz win7 un būs tev zaibis kompis… Saprotams vari ņemt ari Mac pro or something, bet tas tādā gadijumā ja tu gribi nopietni kautko kodet, grafiku veidot, piemēram filmas montēt etc, bet ja nē, parasts pc būs gana labs…

    #198112
    jauneklis
    Participant

    ok, paldies

    #198113
    Jaunzems
    Participant

    Laikam bija domāts ar Final Cut un XCode.

    #198114
    ob1
    Participant

    Tādam CPU prasās cienīgāka videokarte.

    #198115
    Stat1CX
    Participant

    e.j. wrote:

    ar norunu, ka ies Windows 7, atslēgsi Windows Update un citas lietas.


    Kādēļ gan būtu jādara kaut kas tik dumjš kā updeitu atslēgšana, it īpaši jaunai OS kurai ir daudz caurumu un bugu kas tiek salaboti ar updeitiem, ja atslēgsi updeitus sēdēsi uz nesalāpītas un caurumainas OS.

    #198116
    krisis32
    Participant

    tad jau biki piemet un noperc 4 kodola proci.

    #198117
    Loading
    Participant

    Tas korpuss, kas bildē, ir labs. Kārtīgs bleķis, nelokās kā želejas torte.

    #198118
    msh
    Participant

    Kā mēs varam zināt vai topika autoram pietiks vai nepietiks? 😀 Es esmu četrarpus gadus izticis ar axp2500+ un, ja vēl kaut kur izraktu normālu māteni, tad kādus trīs kā minimums arī turpinātu lietot 🙂

    Loading tu laikam nezini kas ir keiss, kas ir taisīts no kārtīga metāla 😀 Tādus pārtrauca ražot pirms 10 gadiem.

    #198119
    jauneklis
    Participant

    Jaudīgs dators ! Atslēgvārds JAUDĪGS

    Tāds man ir vajadzīgs PC …..

    600-700 LS Ietvaros

    Jo uz doto mirkli , es sēžu uz vecā labā ,Intel, celeron M 1,6 Ghz (Portativs),Jau 3gadus, apnicis jau . :lala:

    Un Par šo jau būtu labāks jeb kas !

    Aizmirsu pieminēt ka tādus vairs nepārdod …. 😀

    #198120
    jauneklis
    Participant

    Varētu tādu , bet pārāk uzspūsta cena , kā nekā krīzes laiks 😉 !

    #198121
    msh
    Participant

    Vai JAUDĪGS nozīmē to, ka patērēs ļoti daudz elektrības? 😀 😀

    #198122
    jauneklis
    Participant

    Varbūt ļoti daudz nē , bet patērē ! 😀

    #198123
    Colonel
    Participant

    TÄ€DS tev nav vajadzīgs…. Tici man…. Vairak par viņa barošanu izgāzīsi nekā labuma… Pie tam ja nobruks kkas, krasi naudu kādu mēnesi lai saliktu atkal darba kārtībā…

    #198124
    rihardsss
    Participant

    Colonel wrote:

    $4000 ls apmērā laikam tev nebūs pa kabatai 😛

    Interesanti ko tas nozīmē? $ – dolāri, bet aiz summas uzrakstīts ls… Ja es ņemtu jaunu PC, tad pirmkārt detaļas pats izvēlētos. Otrkārt – mazāka izmēra detaļas (RAM, CPU, kūleri, videni, skaņas karti) pasūtītu no ārzemēm, bet lielās daļas (case, mātesplati) ņemtu tepat Latvijā. No ārzemēm mazāka izmēra daļas sanāk izdevīgāk. Nu lielajām gan sanāk laba summa par atgādāšanu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā