The Secret: Tavas vēlēšanas var piepildīties.

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

The Secret: Tavas vēlēšanas var piepildīties.

Post no foxsk8 » 07 Dec 2007, 12:57

Interesants ieskats par lielāko vēstures noslēpumu. The Secret. Doma ir tāda, ja cilvēks pa tiešām kaut ko vēlas no sirds, tad tas arī piepildīsies. Š īs video mainīja manus uzskatus par vēlēšanos un domām kā tādu. Iesaku visiem noskatīties:

[youtube]http://youtube.com/watch?v=_b1GKGWJbE8[/youtube]

Gaidu atsauksmes. Filmā labi var redzēt kā piepildās sliktās domas, kā spilgts piemērs ir uzskatāms džeks, kuram nozaga riteni. Viss slēpjas domāšanā un kā tu to visu vēlies.

User avatar
Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 487
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41
Reputācija: 0

Post no Nitro » 07 Dec 2007, 13:05

Yeah right..filma naiviem un|vai alkatiigiem cilveekiem..un jaa - esmu redzeejis..tak ar filmaam ir taapat kaa populaaraam graamataam - tiek teikts un raadiits tas ko cilveeki grib dzirdeet un redzeet..dziivee ir taa ka vnk jaabuut taadam kaa esi un miers(ieveerojot normas robezhas protams)..
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 07 Dec 2007, 13:10

Nitro wrote:Yeah right..filma naiviem un|vai alkatiigiem cilveekiem..un jaa - esmu redzeejis..tak ar filmaam ir taapat kaa populaaraam graamataam - tiek teikts un raadiits tas ko cilveeki grib dzirdeet un redzeet..dziivee ir taa ka vnk jaabuut taadam kaa esi un miers(ieveerojot normas robezhas protams)..
Nu kā kurš. Man personīgi vai cik tas smieklīgi vai jocīgi neliktos no vecākiem ir iedzimts iedomāšanas "pa sūdīgu". Piemērs: Eju pa ielu un dzeru alu, domāju, ka tik menti nepiesienās, pagriežu galvu, ments uz pleca roku uzlicis. :D Vecākiem vēl izteiktāk tas viss notiekās. Tas droši ir tāpēc, ka vienmēr uztraucās un domā negatīvas domas. Kāpēc tad ir tāds teiciens: "Vēlēšanās var piepildīties"?

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 07 Dec 2007, 13:10

Kas ir http://thesecret.tv ?
Kārtējais interneta šops, kas mēģina iztirgot tāda pat nosaukuma grāmateli. Nesaku, ka tanī paustās idejas ir nepareizas/sliktas, bet nevar taču ietekmēties no reklāmas treilera...
Image

User avatar
usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51
Reputācija: 0

Post no usins » 07 Dec 2007, 13:11

NU bus janoskatas.. itka doma laba :)
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

User avatar
marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no marr » 07 Dec 2007, 14:53

Manuprāt, tieši pretēji - doma galīgi garām.
Tātad: vai es kļūšu miljonārs, ja es 24/7 sēdēšu mājās uz beņķa un cerēšu, kaut tik es kļūtu miljonārs? NĒ! Tieši ejot un darot iespējami daudz šī mērķa sasniegšanai palielinās iespēju par tādu kļūt.
Es varu cerēt kļūt kaut par ASV prezidentu, taču tas nenotiks, lai arī ko es darītu, jo es neesmu amerikānis.
Protams, ja es ticu tam, ko es daru, ja es ticu, ka ir mērķis uz kuru es tiecos, tad to sasniegt ir vieglāk nekā ja es daru darīšanas pēc, lai sagrabinātu pāris santīmus dienišķajam aliņam. Ja es apmeklēju mācību iestādi ar domu, ka es to daru, lai nākotnē kaut ko sasniegtu, tad rezultāti un pats process būs daudz labāki/patīkamāks, nekā tad, ja tas nāk kā sods vai pienākums.
Identiski ar darbu - ja Tu ej uz darbu ar prieku, ja Tu strādā darbu, kas Tev patīk, tad iespējas kaut ko izdarīt arī izskatās daudz labāk. Un tieši tā lielākā daļa miljonāru ir tikuši pie sava veiksmes stāsta - ar darbu UN ticību, ka ir iespējams ko sasniegt.
edit: kas attiecas uz fox aprakstīto situāciju - es uzskatu, ka šāda domāšana neietekmē to, ka Tev tas policists tur arī parādījās - tā ir neveiksme, kas tīri saprotami noskaņojumu sabojā. Arī video minētais par "slikta sagaidīšanu" arī man nav pieņemams, jo tīri objektīvu iemeslu dēļ ir situācijas, kad būt optimistam ir atklāti stulbi un nereāli. Arī šādās situācijās ticība veiksmei var palīdzēt 1 no miljons reižu.

User avatar
azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18
Reputācija: 0

Post no azazul » 07 Dec 2007, 15:28

Pilnīgs marasms.
Gluži kā nošpikots no GTA:VC autiņ ā radio reklāmas.
Last edited by azazul on 07 Dec 2007, 15:28, edited 1 time in total.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45
Reputācija: 0

Post no deivs001 » 07 Dec 2007, 15:28

Runājot par filmu esmu redzējis un ticu. Kā jau marr teica nevar sēdēt rokas klēpī salicis. Ir jātiecas un jādara kaut kas. Ja atmiņa nevīļ, tad filmā arī tika par to runāts, ka tu nevari domāt vienkārši stulbus bērnu sapņus. Bet tiecoties uz mērķi tev jau tas ir jāsajut un jāzin kā būs, kad mērķis jau būs sasniegts. Savādāk var izrādīties, ka nemanot jau aizlaidīsi garām savu iespēju.

Bija vieta, kad filmā runāja par celšanos no rīt, ja piecelies škrobīgs un ar domu, ka pasaule tevi nemīl visi tā arī izturēsies. Ja paši padomājam vaitad cilvēks, kas izskatās un izturās īgni un aizskaroši var sagaidīt savādāku attieksmi pret sevi?
Last edited by deivs001 on 14 Nov 2010, 21:26, edited 1 time in total.

User avatar
marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no marr » 07 Dec 2007, 15:57

jāteic, ka par šo arī jau pirmajā reizē gribējās izteikties, taču visā tajā domu gūzmā, kas šajā video ir apspēlēts, piemirsās.
Es arī piekrītu, ka ja diena iesākas ar labu garastāvokli, tad arī darba/mācību diena iesākas tāpat. Taču tas, vai diena iesākas ar labu garastāvokli un pilnīgu motivāciju sasniegt mērķus ir atkarīgs ne tikai no tā, ar kādu garastāvokli (cik pozitīvām domām, cerībām) es esmu piecēlies. Daudzi citi ietekmējoši faktori arī jāņem vērā, piemēram, veselības stāvoklis, kuru Tu nevari pasūtīt, tas, ko Tu sapņo guļot, to kāds laiks ir ārā (piemēram ārā vētra, lietus sitas logā, traucē gulēt utml). Citreiz, manuprāt, jebkuram, var gadīties nopietns pamats izturēties tā, it kā viss būtu slikti, ka visi izturas negodīgi. Ļoti maz ir tādi roboti, kam viss ir tik perfekti, ka nekas viņus neiespaido.
Ļoti lielu ietekmi, piemēram, šajā "ikrīta celšanās procesā ar pozitīvismu" var spēlēt laimes sajūta, ja cilvēkam nav palaimējies atrast to, kas dara viņu laimīgu, tad tas ir liels mīnuss, taču arī to tā "pasūtīt" nevar.

User avatar
usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51
Reputācija: 0

Post no usins » 07 Dec 2007, 16:19

marr. Doma jau bik savādāka. Tur teikts domā- tici saviem spēkiem, ka tev izdosies iecerētais. Tātad pamatā visam ir pozitīva attieksme. Nu protams, tas nedaudz pārspīlēts par milionāriem utt. bet nu par to, ka labāk veiksies tam ticu. Vnk tā ir, ja esi pozitīvi noskaņots un vēl normāli strādā daudzkas var izdoties :)
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

Pievienot atbildi

Return to “Viss pārējais ”