Vortāls šausmu filmu cienītājiem

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

renars7
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 6
Pievienojies: 12 Dec 2007, 15:40
Reputācija: 0

Vortāls šausmu filmu cienītājiem

Post no renars7 » 12 Dec 2007, 15:48

kapenes.lv - šeit lasāmas filmu recenzijas, info par topošiem un plānotiem kino pasaules projektiem, skatāmi filmu reklāmas rullīši, plakāti, attēli.. Viss, kam jābūt katra šausmu filmu cienītāja pārziņā un rīcībā.

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 12 Dec 2007, 17:49

Š itais domēns man atsauca atmiņā "Kapeņu stāstiņus". :D Tas točna ir nenormāli ilgi neredzēts seriāls :D Gribētu vēl kādreiz palūrēt uz to pasisto raganu kas vadīja raidījumu :D:D

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 12 Dec 2007, 17:54

Jā, kapeņu stāstiņi bija labi:)
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 12 Dec 2007, 18:38

Iesaku sakaartot sadalju driizuma, a to tur filmas tas pashas kuras sadaljaa jaunumi :D
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 12 Dec 2007, 21:14

shady wrote:Jā, kapeņu stāstiņi bija labi:)
Es gan nau šī seriāla fans, bet internetā var dabūt pilnu komplektu. neatceros vairs - kur, bet vajag tik rakt!:D
Image

Tvinky
E-žurnālists
Atbildes: 454
Pievienojies: 17 Apr 2007, 13:11

Post no Tvinky » 13 Dec 2007, 12:26

Bērnībā "Kapiņu stāstiņi" bija diezgan bailīga padarīšana - bet tā kā man patīk šausmenes, tapēc es viņus skatījos un gaidīju katru sēriju pa TV kasti :) Tagad skatoties tos stāstiņus, var tikai "ierēkt". /me nevar atrast šausmīgu šausmeni ;[]

Varu tikai pateikt, ka laba ir: 30 dienas naktī vai kaut, kas tamlīdzīgs ;)

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 13 Dec 2007, 16:51

Taisnība - šaumu filmas tiešām ir jāmeklē ar uguni, jo tie visi citplanētieši ar skābi vēderā jau nav nekas briemsmīgs - drīzāk multene pie vakariņām:D
Es tev ieteiktu pameklēt šausmu filmas, kuras taisītas ap 80to gadu. +/-
Parasti tās ir labas, jo mazliet uzspiež uz psiholoģiju utt.
Atceros, ka vēl skatījos vienu filmu pirms pārs gadiem, kur nebija ne asinis, ne vardarbīgu ainu attēlojums (nu mazliet, lai saprastu, kas ir noticis utt - bet nejau tam bija kāda nozīme) un es vnk izrubīju laukā tv un nafig aizgāju gulēt. Žēl, bet nezinu nosaukumu...
Tā kā...visas filmas, kuras tiešām var uzdzīt skudriņas, tad tās parasti ir vecāka gājuma filmas, bet jaunās, kuras spiež uz specefektiem un datorizētiem "briesmoņiem" => nav nekas sevišķs, kur nu vēl iedzīt bailes.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 13 Dec 2007, 18:14

Ir jau ir lieliskas šausmenes! Kā shady teica - ne no jaunākajām. Piem. Stīvena Kinga darbu ekranizējumi.

Viss atduras tur: mēs zinām, kā tas ir uzņemts (specefekti, lelles, datoranimācija etc.) un ka tas ir tikai kino. Parādītu to visu kādam atkausētajam no 19. gadsimta - tas nosirmotu vienā naktī :rofl:
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 13 Dec 2007, 21:16

no jaunaakaas klasikas - nightmare on elmstreet :D
kapenju staastinji ir komeedija!
protams, hicjkoks ir nepaarspeets zjanra meistars
par visiem zaagjiem un tamliidziigiem suudiem - tie ir domaati atsaldeetiem tiinjiem, lai jamie naktiis gultaas cjuraatu.....

Pievienot atbildi

Return to “Reklāma”