Kā jums ir beigusies šī situācija?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

normis_161
E-žurnālists
Atbildes: 436
Pievienojies: 31 Mar 2007, 00:01
Reputācija: 0

Kā jums ir beigusies šī situācija?

Post no normis_161 » 27 Dec 2007, 21:39

Piemēram, kad jums ir kāds piesējies uz ielas, ar ko jums tas tad ir beidzies? Vnk man gribētos dzirdēt, kā jums ir sanācis, kā es no tā tad varētu izdarīt secinājumus par to, kā labāk tad rīkoties tādā situācijā.

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 27 Dec 2007, 21:49

Hms..jā ir bijis tā, bet tas jau bija ļoti sen..
Pirmā reize: Kaut kad sākumskolā, kad viens gribēja dabūt naudu => muku vienkārši pārbijies prom pie tuvākā pieaugušā cilvēka:)
Otrā reize: kaut kad pamatskolā, kad viens uz ielas "prasīja" pulksteni => pateicu, ka nav un pasūtīju vienu māju tālāk un gāju pāri ielai ātrā tempā.
Trešā reize: Kaut kad vidusskolā, kad kāds piedzēries no bāra izlīda man pretī un nāca virsū => vnk aizgrūdu prom un gāju tālāk savu ceļu.
------
Emm..kas būtu jādara?
Maziem bērniem noteikti ieteiktu mācīt, ka lai sāk bļaut palīgā pilnā kaklā un mukt pie kāda pieaugušā cilvēka uz ielas.
Ja kāds brūk virsū un nav neviena tuvumā, tad lai dauza kaut vai mašīnām stiklus laukā vai sit logus dzīvoklim pirmajā stāvā => pilnīgi nopietni šo domāju - man tā vecāki arī maziņu mācīja (bet paldies dievam tik nopietni nekad nav bijis).
Otra lieta ir ieiet cilvēkos vai iekšā kādā veikalā.

Vajag atcerēties knifu, ka parasti viņi nekad nav vieni - un bieži tev sūta virsū nepilngadīgu personu, lai gan tuvumā aiz stūra ir bariņš huligānu kas tevi atspārdīs uz vietas.

Noteikti neieteiktu sākt grūstīties un kašķēties, jo bieži tas ir labs iegansts - kādēļ tu aiztiec viņa mazo brālīti? (ptotams, šo jautājumu tev pajautās švarcnēgers, kas nez no kurienes pēkšņi uzradies:)
Iteiktu notīties kāda sabiedriskā vietā, bet ja tomēr jākaujas, tad ja kādam sit, tad sit tā lai šamējais neceļas, jo bars ir drošs, kamēr kāds no bara neguļ uz asfalta.
----
Kad es gāju likt apsardzes sertifikātu, tad mūs mācīja viens no specvienības.
Ar mums bija arī viena maza auguma meitene, kura viņam jautāja - a ko man darīt reāli dzīvē, ja kāds uzbrūk?
Zini ko šamējais viņam atbildēja - paņem kaut vai zīmuli un dur tieši acī!
=> Tas arī atspēko manu teikto pa baru..ja tiešām citas izejas nav, tad paņem vienu un lai pārējiem ir bail pēc tam. Un tad tineis prom.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes: 979
Pievienojies: 14 Mar 2007, 21:20

Post no Sid » 27 Dec 2007, 22:00

Ja viņi ir vairāki un neviena nav apkārt - mūc, ja izskatās, ka varēsi izrubīt šamos - krauj pa seju. Nu es, apmēram, tā rīkotos tagad, senāk es darīju savādāk - vienkārši muku. :D

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 27 Dec 2007, 22:05

Dabūju kārtīgi ar pazoli pa seju. Neko izdarīt nevarēju, jo uzklupa 5 - 6 cilvēki. Uzbrucēji bija Krievi, itkā daži zināmi no rajona. Knapi izdevās pamukt.

Kad šamie mani sita izdevās nedaudz pamukt, bet tālu netiku. Kā par nelaimi neviena cilvēka uz ielas nebija, kā arī ne viens autobraucējs ar nebija. Nedaudz pamūkot tiku līdz nākamai ielai, tur atkal dabūju pāris sitienus pa seju. Paveicās ļoti, ka bija uzlijis lietus un ietve bija nedaudz slidena. Tad nu uzbrucējs, taisīdamies sist, paslīdēja un izdevās tikt līdz dzīvojamām mājām. Daudz nedomāju, pabungājos gar kādas mājas logiem, šamie sabijās un aizlaidās. Cauri tiku ar nelielām galvassāpēm. Pa brīnumu neviens zilums nebija. Pēc tam satiku vēl dažus krievus, šamie teica, ka ķip man viņi tur kāju salauzuši un roku, es tik pasmējos :D Kādu laiku gāju ar līkumu gar to vietu, kur viņi mēdz tusēties. Nāca jauni "sūdi" šitie aizmirsās.

Ieteikums. Ja jūti, ka ziepes būs, kaut vai izsit veikalam stiklu, vismaz samaksāsi pa izsisto stiklu nekā iesējams vecāki par bērēm. Kad veiksmīgi esi ticis vaļā, tad arī ieteiktu uzreiz uz policiju uzzvanīt, iespējams, ka šamos noķers.

Ja esi ar kādu kopā, kad tas notiek, mūkot sarunājiet kur pēc tam satiksieties un mūciet katrs uz savu pusi. Man tas ir palīdzējis. Kamēr bars jož vienam pakaļ, tikmēr otrs uz mentiem zvana.

normis_161
E-žurnālists

Post no normis_161 » 27 Dec 2007, 22:14

Tas pēdējais teiktais varētu noderēt. Vnk man ir tāda sajūta, ka agri vai vēlu man piesiesies tad, kas staigāju kopā ar savu draudzeni.

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45

Post no deivs001 » 27 Dec 2007, 22:17

Kas nocēli neīstajam pacanam?
Vai draudzene pārkrāvusies ar dārgakmeņiem/dārgmetāliem?

shady
Moderators

Post no shady » 27 Dec 2007, 22:17

Pārīšiem jau ļoti reti piesienas.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

normis_161
E-žurnālists

Post no normis_161 » 27 Dec 2007, 22:31

deivis001: Ne viens, otrs. Vnk kad jau kopā esam, tad jau viss ir patīkami un forši, var teikt tā ideāli.:D Bet agri vai vēlu kāds var sabojāt, piemēram, vienu vakaru. Vnk man ar agrāk piesējušies, bet tad parasti sveikā tiku cauri.
Precīzāk bija man divas reizes:
Pirmā bija, tad kad es ar draugu gāju. Tā situācija beidzās ar to, ka man atņēma cukura paku un kepku, kuru atstāju uz zemes, bet manam draugam beidzās ar zilumiem. Man tad paveicās nekā traka nebija tikai liels uztraukums.
Otrā situācija arī bija tad, kad es gāju kopā ar to pašu draugu. Tad es vnk uzgāju uz braucāmās daļas kopā ar viņu, bet pēc tam viņs aizmuka. Vienīgi otrs no mana drauga dabūja 1Ls. Bet tad līdz kaušanai neaizgāja. Bet tagad es esmu aizdomājies par to, piemēram, tev piesienas. Tu vari dot pirmais pa muti. Bet var jau sanākt tā, ka iedod pārāk stipri un pēc tam pašam var rasties problēmas ar policiju. Es īsti nezinu vai tā tad skaitītos pašaizsardzība vai nē, ja es uz viņa vārdiem reaģēju ar sitienu.
p.s. Man gan tieši otrādāk liekas. Ka parīšiem tieši vairāk piesienas nekā tad, kad tu esi ar draugu.

shady
Moderators

Post no shady » 27 Dec 2007, 22:39

Bet var jau sanākt tā, ka iedod pārāk stipri un pēc tam pašam var rasties problēmas ar policiju.
=> Bara uzbrukuma gadījumā TU pat drīksti pielietot ieroci, ja tev tāds būtu.
Par policiju domā mazāk - nogrūdīs tevi zemē un ar kājām tev nospārdīs.
Tici man - pa invalīdu diez vai vēlies palikt uz visu mūžu, ja ne beigts pa visam..
Bez tam atceries vienu labu lietu: "šāvu kājā, bet trāpīju galvā" => šajā gadījumā tas ir domāts pārnestā nozīmē, jo ierocis tev noteikti nav un noteikti tev neiesaku krāmēties ar ieročiem, jo likumdošana un pielietošanas gadījumi ir tādi, ka labāk, ka viņš nav vispār.

normis_161
E-žurnālists

Post no normis_161 » 27 Dec 2007, 22:44

Par to, ka ari ieroci ir liela krāmēšanās esmu dzirdējis, un tāpec es ar to nekrāmēšos.

shady
Moderators

Post no shady » 27 Dec 2007, 22:48

Tu laikam neuztvēri domu....es gribēju pateikt, ka ja tev uzbrūk, tad mazākais par ko tev būtu jādomā - ja tu viņam krausi pa seju pirmais, tad vai viņš tevi neiesūdzēs tiesā par izsistu zobu...
=> Loģiski, ka jākrauj pirmajam, un tā, lai guļ! Ja gaidīsi, kad tev kraus, tad pats gulēsi un moška vairs nepamodīsies...vai arī vēlētos, ka nebūtu pamodies...
Protams, ja ir iespēja notīties vai izvairīties no tā, tad loģiski to jādara kā pirmo.

Tvinky
E-žurnālists
Atbildes: 454
Pievienojies: 17 Apr 2007, 13:11

Post no Tvinky » 28 Dec 2007, 08:45

Le Parkour, jeb mūsdienās vnk sauktais Parkour. Jeb izmantojot to pašu Free Run var vienkārši un ērti laist prom lapās.
Sekojoši, kad ir strupceļš un nav kur sprukt, fight/ielaid svinu celī. Imho, es daudz neceremonētos un cirst pirmais necirstu - jo tad pašam sūdi sanāks. Vismaz man vienreiz bija tā, ka apsaukāja pazīstamu meiteni etc, un es ilgi nedomājot salauzu čalim nāsi. Sekojoši es biju vainīgs, bet beidzās diezgan labi.

P.S Es pirmais nesistu, un ja man sistu, censtos tā, lai pirmais sitiens nebūtu pa galvu - lai neizslēdz. A pēc tāda raidītā uzbrauciena uz manu pusi tur jau pēc situācijas ;)

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 28 Dec 2007, 22:14

Mednieku un ieroču veikalos dabūjama tāda jauka mantiņa "Udar" (bez licences, pieder kategorijai 'gāzes baloniņi')
Image

Š auj ar šķidras gāzes strūklu no 5 m attāluma, aptverē 5 patronas. Izrubī mērķi uz vismaz 10 min., pie tam totāli.
Sīkāk: http://talks.guns.ru/forummessage/27/127657.html
Image

osh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2007, 13:15
Atrodas: Belfast, NI

Post no osh » 28 Dec 2007, 22:31

Ja piepisās kādi 2 vai 3 purni, tad piparu gāze (kaut kā tamlīdzīgi to sūdu sauc) varētu būt labs līdzeklis, ko fiksi un negaidīti izvilkt no kabatas, sapūst viņiem sejā un zust nah kokos.
Pats neesmu lietojis, bet bračka, maita tāds, vienreiz pie manis darbā izpūta pavisam mazliet. Telpa vismaz 50 kvadrātmetri, a kaklā cirtās un tāds pretīgs krekšķis bija diezgan ilgi, arī ar visu intensīvo vēdināšanu. Tā ka es domāju, ka tiešs trāpījums ar to huiņu sejā varētu uz krietnu brīdi apturēt viņu vēlmi izlocīt kājas, spārdot tavu gulošo ķermeni.
I Don’t Trust Anything That Bleeds for Five Days and Doesn’t Die

drink it
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 13
Pievienojies: 20 Nov 2007, 15:17
Atrodas: Riga

Post no drink it » 29 Dec 2007, 01:37

Ko jūs darītu, ja rajonā kāds bieži piesienās, bet tas kāds nekad nenāk klāt viens kā arī apkārt nestaigā viens? Tās situācijas ātri sākas un ātri beidzas, vienmēr gadās kaut kā tikt vaļā, bet situācija nopietna. Draudi arī nopietni. Un galvenā problēma nekad nav viens, un bonusā ir arī vecākais brālis, ar tāds ar šķību domāšanu.

Tava rīcība manā vietā būtu? :D
Be free and RIDE...

normis_161
E-žurnālists

Post no normis_161 » 29 Dec 2007, 10:50

Nopērc pašaizsardzības gāzes baloniņu un sāc kaut kaut kur trennēties. Tas tev tad dos lielāku drosmi. :D

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 29 Dec 2007, 11:53

Nu jā, parasti jauniešiem tā vienmēr gadās. Izaugsim lielāki, būsim kādas firmas vadītāji, karoč "firmači", tad tādi knišļi nemaz klāt nelīdīs.

Viens gadījums: Daži cilvēki savā starpā sakasījas pa sīkumiem, dzīvo vienā mājā. Kādu dienu šamie domojā nedaudz iespaidot otrus. Nu sanāca diezgan drausmīgi, negribās pat stāstīt kādu pazemojumu cietušais izcieta. Tagad cietušajiem uzradās nauda, pēc mājas pārdošanas. Vainīgie tagad uzzinājuši, ka nauda ir kā spaļ, tagad tā baidās, ka neuzsūta virsū kādu pabrangāku baru un vienkārši neizdara to pašu, ja ne vēl pat trakāk. Vainīgie vēl kādu laiku draudēja ar mežu :D Tagad paši baidās no meža :D

Kā jau tas šoreiz pierādās, vainīgie arī tikai tusējas, ka ir bars, un **dritvai kociņ** visiem, kad ir barā, bet kad vieni, tad kaut vai paņem izsit viņiem logu dzīvoklī, būs tā pārmīzušies :D

Un ko es varu par Policiju teik, ir tas, ka ne vienmēr policija ir tāda, kādu mēs iedomājamies, it sevišķi laukos. Tur vairāk darbojās vietējie, brīvprātīgie, kuri sīkos huligānus izzvetē pa visiem stūriem. Tiesības ir tādas, jo tādi parasti ir zemessardzes ātri reaģējošā vienība vai kaut kas tāds.

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 29 Dec 2007, 12:28

Nē fox, uzņēmējiem vēl vairāk jāuzmanās, lai kādam neuzkāptu uz varžacīm, neiepītos melnajā biznesā, savādāk būs jāsēž pagrabā un jāgrauž nagi lai tik kāds nenošauj :D

Un ja kāds baidās ka viņam nāks virsū bars, tad, lai arī nodrošinās kaut vai ar to pašu piparu gāzi :D Masveida apslaktēšanai mūsdienās vajag masu apslaktēšanas ieročus :D Pagaidām kopš Arnolda laikiem nav dzirdēts ka kāds būtu tāds mačo, ka vēsi varētu neitralizēt baru bez jebkāda papildekipējuma :D

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 29 Dec 2007, 12:38

Bet vai tik traki ir vispār? Ejot no rīta uz darbu - vārtrūmēs līķus kaut kā nemanu. Un Rožu laukuma vietā arī vēl nav brāļu kapi... :D
Image

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 29 Dec 2007, 15:02

Vēl šādas situācijas varētu atrisināt personīgais transportlīdzeklis. Ja jau brauc ar mašīnu, tad reāli nav jājiet garām visādiem bāriem, graustiem, tumšām ielām. Pēc manām domām drošības līmenis uzlabojās. Plus ja kāds tev tomēr piesienās, tad mašīnā turi kādu atslēgu, un liec to lietā, lai salauztu uzbrucējam kāju vai roku. Ar vienu labu sitienu kāja lauzta un uzbrucējs gar zemi.

Atkal atgadījums:

Brača stāstīja, ka bija jauns kopā ar māšeli gājuši uz jūrmalu atpūsties. Gājuši pa ietvi, te pēkšņi viens uzbraucis uz ietves un aizķeris vienu čali no viņu bara. Bračuks pieskrējis klāt izvilcis šoferi un sācis dot pa purnu, bet izrādās mašīnā vēl 4 huiļi sēž cukā. Tad nu klope sanāca pamatīga. Beigās policija atbrauc, stāv malā un skatās, kā brača bars skalda šamos. Pēc tam brača prasa, kāpēc šamos neņem ciet. Menti saka, ka tas kurš uzbraucis uz ielas ir izbijis ments un bieži sūdus vārījis. Tātad pašiem poličiem bija daļējs porieks, redzot, ka kāds vainīgajam vēl sadot.

Beigas bračam bija lauzta kāja, dabūja ar kaut kādu stelleni pa kāju.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 29 Dec 2007, 17:43

Fox: tu labāk piesakies Hollywood'ā par bojeviku režisoru... tuvcīņu epizodes tev lieliski sanāk! :D
Image

Vaz3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 162
Pievienojies: 17 Jūn 2007, 23:54

Post no Vaz3 » 29 Dec 2007, 23:24

Man vienreiz uz ielas piesējās divi toreiz ''lielie'' es eju edu chipsus shie saka lai iedodu nu es tukshu paku nometu saku njemat,shie paliek dusmiigi,piesienās vislaik līdz pat mājai turēja aiz somas utt,tad teica dod telefonu,saku nav man,nu labi dod naudu nav man akal saku,tad ieskrienu trepju telpā shis skrien pakalj tur aiz somas beiga sneiznu kā ;sie meta mieru aizlaidās uzgāju uz dzīvokli viss ok,pastāstu omai shi attaisa logu kulaku šiem parāda :D
------------------
Ko darīt?Labāk jau tīties prom,nu ja ir baigie kadri tad atdod visus savus telefonus mp3 un tinies ka tik dzīvs paliec...
A pārīšiem nēsmu redzējsi ka uzbruktu,ja nu vienīgi kko pasmej garām ejot cik esmu novērojis...

kvarchil
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 18
Pievienojies: 24 Mar 2007, 12:32

Post no kvarchil » 29 Dec 2007, 23:40

Edgars wrote:Pagaidām kopš Arnolda laikiem nav dzirdēts ka kāds būtu tāds mačo, ka vēsi varētu neitralizēt baru bez jebkāda papildekipējuma :D
Džekijs?

drink it
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 13
Pievienojies: 20 Nov 2007, 15:17
Atrodas: Riga

Post no drink it » 30 Dec 2007, 00:58

normis_161 wrote:Nopērc pašaizsardzības gāzes baloniņu un sāc kaut kaut kur trennēties. Tas tev tad dos lielāku drosmi. :D
Smart guy, noteikti man kaut ko dos, ja sākšu trenēties ;) īpaši ja pienāks bars 5 gab. voohoo

Nu es minos patstāvīgi, man stipras kājas, moš visus ar kājām un pa mājām? In Noriss style.
Be free and RIDE...

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 30 Dec 2007, 03:01

nav jau tā, ka tevi nositīs, uz ielām nenogalina, takā pārspīlēt ar nevajag :)
ja tev pie sāniem ir meitene: parasti neviens nepiesienās, piesienās tikai tādi, kas nav nopietni, jeb vienkārši homoseksuāļi.
protams, ir izņ ēmumi.

ko darīt? sist stiklus mašīnām nevajag, jo redzot, kā tu sevi glāb, sitot manai mašīnai stiklus ārā, vēlāk, tev nāksies sevi glābt no manis!

mašīnā ir droši. kā viens teica, kādai atslēgai vienmēr jābūt pa rokai.

esmu trennējies karate 4 gadus, trenniņ i tev līdzēs tikai pret vārguļiem, jeb 1 pretinieku. es sevi nepārvērtēju un vienmēr jakas kabatā līdzi nēsāju kasteti.
baloniņ š, ļoti efektīvs. bet uzmanies, nepūt pret vēju :)
izeja: gāzes **dritvai kociņ** (drīzumā pats arī pirkšu)

kad uz ielas nāk pretī, izvelc rokas no kabatām un nenobīsties, tas līdz.

ja redzi, ka tevi pārāk neiekāro apzagt, nelamājies, ja šie rēc, lai rēc, tiksi sveikā pa labam. ja kirevi ir pārāk iedegušies, runā pretī.

man bij gadījums, kad pretī viesnīvai "Latvia" piesējās ~10 krievi .. 1 "līderis", pārējie 9 vienkārši stāvēja un skatījās (iesācēji, muļķi. neviens nepiesienās tādās vietās skaidrā dienas laikā) no tādiem kas stāv un skatās ar jābaidās nav. man prasīja mobilo, naudu, teicu: "ņ etu" ... urla: "esli tebja proverim i štoto naidom. pizdi poluāiš" ... es "poprobaj, ruku slomaju" .. tiku ātri vaļā :)

vel viena izeja: sāc ārdīties, ja līdzi ir rakstāmais, izvelc to, mētājies ar rokām, bļauj, bet ne tā kā lupata, ārdies kā buldozers, tas viņ us nenobiedē, bet atbaida, pats neesmu mēģinājis, jo tādās galejībās neesmu nonācis :))

nekad neaizmirsti, ka arī zaglim var būt ierocis, kuru viņ š arī nebaidīsies likt lietā.

marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05

Post no marr » 30 Dec 2007, 03:31

man reiz bija gadījums, kad mēs - bariņš - divi čaļi un divas meitenes gājām cauri centram (pa Brīvības ielu, ja pareizi atceros, tad pie krustojuma ar lāčplēša ielu), tā apmēram nakts vidū, kad mums pretī pāris jaunekļ nāca un sāka aicinā meitenes viņiem pievienoties tur, kur viņi vēlas. Tad nu meitenes atbildēja, ka viņas labprātāk turpinās ceļu ar čaļiem, kas jau tajā brīdī bija ar viņām, respektīvi mums :D , taču jaunieši mierā likties nevēlējās. Tā nu mans kolēģis neizturēja sarunas karstumā ievilka vienam pa ģīmi, uzreiz dabūja no pretinieka kolēģa arī pa ģīmi, tad nu pienāca mana kārta kaut ko lietas labā darīt :D nekas labāks, kā vilkt pa ģīmi tam, kas manam kolēģim ievilka prātā neienāca, to arī izdarīju. Tā kā katrs no viņiem dabūjis vienreiz pa seju sajutās gana labi sapratuši, ka meitenes viņiem līdzi iet nevēlās, tad nu lēnām savācās un vilkās prom. Vairāk tā arī nevienam sist nebija vajadzīgs, jo trešais līdzgājējs bija miermīlīgs un nevēlējās nevienu aiztikt, jau no paša sākuma cenšoties atrunāt bravūrīgos kolēģus. Es jau arī nebiju īpašā sajūsmā dot kādam pa ģīmi, parasti pieklājīgi paskaidroju, ka tā nav labi, bet ja citādi nevar, nav jau problēmas... kā man viens kursabiedrs reiz izteicās, kāpēc ir jābūt ne tikai gudram, bet arī spējīgam uz kautiņu ir - ar integrāli nevienam pa pieri neiedosi :D tādos gadījumos dūrēs tik spēks.
Par drošību auto iekšpusē, man, lai arī kad tikko tiku pie tiesībām un auto (gadi trīs drīzumā būs), visi draugi solīja dāvināt beisbola nūju, ko turēt auto, taču tā arī nesagaidīju :( + vēl galvenā problēma šāda aksesuāra sakarā ir tā, ka jēga no tās ir visai maza, tik vietas daudz aizņem. Reāli, ja Tu atrodies mašīnā un apkārt ir cilvēki, kas Tev liekas nepatīkami, kas var radīt problēmas, tad vienmēr pastāv iespēja iedarbināt motoru un aizbraukt. Pat ja kāds stāv priekšā un uzvedas agresīvi, izaicinoši, tā, ka man, piemēram, rastos bažas par savu drošību, es vienkārši mītu grīdā un kaut brauktu tiem kadriem virsū.

shady
Moderators

Post no shady » 30 Dec 2007, 10:03

ko darīt? sist stiklus mašīnām nevajag, jo redzot, kā tu sevi glāb, sitot manai mašīnai stiklus ārā, vēlāk, tev nāksies sevi glābt no manis!
Labāk lai cilvēks samaksā pa izsistiem stikliem, bez tam - sitot stiklus mašinai vai dzīvoklim => tas sacels traci, kuru uzbrucēji nevēlas.

normis_161
E-žurnālists

Post no normis_161 » 30 Dec 2007, 11:54

drink it:
Smart guy, noteikti man kaut ko dos, ja sākšu trenēties ;) īpaši ja pienāks bars 5 gab. voohoo
Vismaz tie trennini palīdz nostiprināt raksturu, kā arī tādā situācijā tu justos drošāks un stabilāks.

drink it:
Nu es minos patstāvīgi, man stipras kājas, moš visus ar kājām un pa mājām? In Noriss style.
Cik noprotu, tad tu brauc ar riteni bieži. Kā man viens draugs teica:"Uzgriežņa atslēga visu spēj atrisināt" :D

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 30 Dec 2007, 15:31

mhmmmm
izlasiiju visu - nu i murgus te lielaakaa dalja sarakstiijusji
patiesiibaa ir triis vienkaarsjas lietas :

pirmkaart - ejot garaam visaadiem taadiem nekad neizraadi bailes, pie kam tu taas nedriiksti pat just!
cilveeka zemapzinja ljoti labi uztver zjestu, kustiibu, miimikas valodu
nekad neizraadi bailes, jo tas provocees agresiju! uzvedies paarliecinosji - tas atbaidiis hljupikus

otrkaart - nekad neizprovocee baru ar izaicinosju uzvediibu. lai cik tu buutu labi trenneets (filmas ar cjaku, cjanu un klodu ir pasakas) bars, pakljaujoties instinktam, tevi noliidzinaas.....(atcereesimies tukuma karatee trenneri)

tresjkaart - ja redzi, ka konflikts ir neizbeegams - SIT PIRMAIS. tas uz briidi apstulbinaas pretiniekus un sjis briidis buus iistais, kad taisiit kaajas.

un visbeidzot - nekad nevelc aaraa ieroci, ja tu tu NETAISIES pielietot!!! ja velc aaraa dajebko - pielieto to nekaveejoties, jo nekad nevar zinaat, ko tev izvilks pretii

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 30 Dec 2007, 16:48

shady wrote:
Labāk lai cilvēks samaksā pa izsistiem stikliem, bez tam - sitot stiklus mašinai vai dzīvoklim => tas sacels traci, kuru uzbrucēji nevēlas.
tātad, man nesen mašīnai izdauzija stiklu un nozaga radio, izsitot stiklu tu auto īpašniekam sagādā lielas problēmas, pirmkārt, jātīra no stikliem, otrkārt, jāmeklē stikli sludinājumos (jauni ir ļoti dārgi), treškārt, jāmaksā par darbu (man tas sanāca 20ls + 20ls + 3 dienu stikla meklējumi) man paveicās, izsita mazo stiklu, kas ir blakus lielajam logam, lielo norullēja un ataisija durvis, lielais ir daudz dārgāks, ceturtkārt, auto īpašnieks mašīnu visu šo laiku izmantot nevar, kas sagādā lielu diskomfortu, tātad, cik cilvēkam, kas izsitis manai mašīnai stiklu būtu jāmaksā? mazāk par 100 ls - nē.

neaizmirsīsim par kriminālsodu, ko izvirzīšu pret šo cilvēku. ja tev paveicas un auto īpašnieks tevi nenoķer, nav teikts ka mašīnas īpašnieks ir netālu no mašīnas, varbūt pat izbraucis, vēlāk, pa nakti, mašīnu noteikti apzags.

NESITIET MAŠ Ã„ªNÄ€M STIKLUS!!! ja esi bezizejā, labāk atdod savus 5 latus un cigaretes tiem nožēlojamajiem suņ iem.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 30 Dec 2007, 17:12

izredzētais wrote:neaizmirsīsim par kriminālsodu, ko izvirzīšu pret šo cilvēku.

NESITIET MAŠ ĪNÄ€M STIKLUS!!! ja esi bezizejā, labāk atdod savus 5 latus un cigaretes tiem nožēlojamajiem suņiem.
Va vella! Ka tikai tu neesi kāds mazs prokuroriņš, ko? :D Par izsistu stiklu kriminālprocess... tu maz draugos ar savu galvu? :D Bet te jau džeks pats taisās kriminālsodu piespriest :rofl:

Izskatās, ka tādu lietu kā KASKO vispār neesi dzirdējis?

Mans uzskats ir tāds, ka dzīvība ir vairāk vērta nekā jebkādi stikli un lūžņi. Tikai es ieteiktu dauzīt māju stiklus- tie daudz labāk šķind un vieglāk plīst. Un pēc tam vieglāk ielikt. Bet anyway tādi līdzekļi jālieto tikai tad, ja patiešām sprukās un nav kur mukt.
Image

AIDSkillz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 183
Pievienojies: 27 Feb 2007, 22:00
Atrodas: Liepāja

Post no AIDSkillz » 30 Dec 2007, 18:12

Visā šitajā diskusijā es piekritīšu D_L, 3 vienākārši punkti, pārbaudīti, darbojas.

Pēdējais gadījums Liepājā uz tramvaja tilta, nemaz nesapratu, kas notiek, pieskrēja un izslēdza ar celi pa seju, pēc tam paspārdīja biki. Viss...

Un nēsēt līdzi kautkādus agregātus drīkst tikai tad, ja zini kā efektīvi lietot un ar noteikumu ka TIEŠ Ä€M lietosi, citādi atņems un tev pašam kautkur iepuļķēs.

Par bariem runājot, ja redzi baru un redzi vismaz vienu meiteni (normālu, nevis 3-strīpu ordeņos un līku knābi) tad viss normāli, slikt
ākajā gadījumā uz tevi šķībi paskatīsies.
What a man has to go through for a piece of ass in a modern age is highly ridiculous

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 30 Dec 2007, 21:10

samurajs wrote:
izredzētais wrote:neaizmirsīsim par kriminālsodu, ko izvirzīšu pret šo cilvēku.

NESITIET MAŠ Ã„ªNÄ€M STIKLUS!!! ja esi bezizejā, labāk atdod savus 5 latus un cigaretes tiem nožēlojamajiem suņ iem.
Va vella! Ka tikai tu neesi kāds mazs prokuroriņ š, ko? :D Par izsistu stiklu kriminālprocess... tu maz draugos ar savu galvu? :D Bet te jau džeks pats taisās kriminālsodu piespriest :rofl:

Izskatās, ka tādu lietu kā KASKO vispār neesi dzirdējis?

Mans uzskats ir tāds, ka dzīvība ir vairāk vērta nekā jebkādi stikli un lūžņ i. Tikai es ieteiktu dauzīt māju stiklus- tie daudz labāk šķind un vieglāk plīst. Un pēc tam vieglāk ielikt. Bet anyway tādi līdzekļi jālieto tikai tad, ja patiešām sprukās un nav kur mukt.
es steidzos & nepareizi uzrakstiju..
KASKO, 1997. gada mazdai? bet vai tu maz draudzējies ar galvu? es nevaru atļauties mašīnā ieguldīt tādu naudu tikai priekš kasko, neaizmirsīsim ka mašina ēd, mašīna jālabo un jākopj, tas viss prasa lielus līdzekļus.
+ 100 gadi man nav vajadzības ko pierādīt, staigāt pa dažādām iestādēm, utt, lai dabūtu finansējumu stikla nomaiņ ai, jeb gaidīt vairākas dienas, līdz šie man mašīnu salabos.

es neatbalstu, to, ja kāds glābj sevi no pāris nobrāzumiem un zilumiem sitot manai mašīnai stiklus ārā, līdz ar to man sanāk lielus gabalus braukāt ar takšiem, sabiedriskajiem un staigāt kājām + bendēt savus nervus dēļ viena ānusa.

uz ielām nenogalina. ja nav kur sprukt, atdod viņ iem visu ko šie prasa, sanāks lētāk gan tev, gan tavam "upurim". sliktākajā gadījumā tevi vienkārši piekauj.

kur nu vel dzīvokļiem stiklus sist ārā! ja saimnieks ir izbraucis, kas notiks ar dzīvokli pēc pāris dienām? dzīvokļus vel mazāk, kā mašīnas apdrošina.

izsitot stiklus, neviens saimniekus negaidīs, visi laidīsies lapās pie pirmās izdevības! līdz ar to cieš pilnīgi nevainīgs cilvēks, kurš galīgi nav ar to notikumu saistīts.

mana manta man ir svētāka par nepazīstama cilvēka vesalību. āmen.

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 30 Dec 2007, 22:11

izredzētais wrote: ...

KASKO, 1997. gada mazdai? bet vai tu maz draudzējies ar galvu? es nevaru atļauties mašīnā ieguldīt tādu naudu tikai priekš kasko, neaizmirsīsim ka mašina ēd, mašīna jālabo un jākopj, tas viss prasa lielus līdzekļus.
+ 100 gadi man nav vajadzības ko pierādīt, staigāt pa dažādām iestādēm, utt, lai dabūtu finansējumu stikla nomaiņai, jeb gaidīt vairākas dienas, līdz šie man mašīnu salabos.

es neatbalstu, to, ja kāds glābj sevi no pāris nobrāzumiem un zilumiem sitot manai mašīnai stiklus ārā, līdz ar to man sanāk lielus gabalus braukāt ar takšiem, sabiedriskajiem un staigāt kājām + bendēt savus nervus dēļ viena ānusa.
Drīkst vaicāt, cik ir "lielie līdzekļi", ko prasa auto labošana un kopšana?
Parasti tie, kas šādi runā par lielajām izmaksām nav padomājuši par tādu lietu kā jauns/mazlietots auto, kaut vai izmantojot to pašu līzingu - jā, tie ir konstanti izdevumi mēnesī, normālam auto 150 Ls mēnesī (un tas nebūs getz, ko par šādu mēneša maksājumu dabūsi, pie tam kasko cena tur noteikti jau būs iekšā), taču vari būt pilnīgi drošs, ka ne Tavs auto paliks uz ceļa, ne arī būs nepieciešami izdevumi neplānotiem remontiem.
Principā vēl jo vairāk, tagad, manuprāt, var dabūt mazlietotus auto vēl lētāk, tos, kuri ir atņemti tiem, kas ņēmuši kredītus/līzingu neapdomājot, vai varēs atmaksāt... Protams, pirms kāds ir izdomājis par labu jaunam/mazlietotam auto ir jābūt drošam par spēju to atmaksāt, tieši tāpēc pirmais jautājums man bija, cik lieli ir tie lielie līdzekļi, kas aiziet labošanai un kopšanai.
lai atgūtu savu stiklu, ja ir kasko apdrošināšana, ir nepieciešama viena, augstākais divas lietas izdarīt, t.i. aizbraukt pie apdrošinātāja, parādīt bojājumu, pēc tam doties uz servisu! Ir arī auto dīleri, kuriem ir uzreiz vienošanās ar apdrošinātājiem, tāpēc var braukt pa taisno uz servisu. Normālā servisā, domāju, ka uz šādu remontu ilgi nebūs jāgaida, jo tur nav jāčakarējas ar DAUDZU detaļu pasūtīšanu/ smagu auto remontu. Visbiežāk ilgais remontā pavadītais laiks ir dēļ krāsošanas darbiem, taču stiklu ne tuvu nav jākrāso!

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 30 Dec 2007, 22:48

mani lielie līdzekļi, varbūt kādam, kas braukā ar jaunu auto nemaz tik lieli nešķitīs, tātad, par kasko ~380 Eur tiktiešām nevaru atļauties samaksāt! principā ne katru mēnesi mainu kādu detaļu, taāu ņ emsim vērā, ka man nesen plīsa dzensiksna. pilnīgs piz*ec.. 680LS, pirms pāris dienām stiklu izsita, 40ls, jauns radio, 50ls, dīzeļdegviela mēnesī ~40ls, mašīna sāk raustīties bremzēšanas laikā, jāmaina priekšējie bremžu diski, kas mazdai esot ~40ls katrs .. (par cenu neesmu īsti pārliecināts) vācu mašīnām tas esot samērā lēti.. ātrumkārba sāk āakarēties, jauna ~280-300ls .. šādi ir mani "lielie" izdevumi.. es visu šito apmaksāt nevaru, kur nu vel runa ies par jaunu mašīnu, jeb kasko.. ziemas riepām šī būs pēdējā ziema, jāsāk grabināt kapeikas nākamajai ziemai ~80LS, aizmirsu pieminēt, ka pirms pāris mēnešiem mainiju gultņ us, ~80LS katrs..

taāu šis ir tāds viens smags posms, kad viss tiks nomainīts, kādu laiku mašīna mani liks mierā.. taāu no citas puses, nebūtu man izsists logs, par to naudu mierīgi varētu nomainīt bremžu diskus. vienreizēji..

nu galīgi no topika novirzījāmies..

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 30 Dec 2007, 23:00

izredzētais wrote: kasko ~380 Eur tiktiešām nevaru atļauties samaksāt!
nesen plīsa dzensiksna. pilnīgs piz*ec.. 680LS,
pirms pāris dienām stiklu izsita, 40ls,
jauns radio, 50ls,
dīzeļdegviela mēnesī ~40ls,
mašīna sāk raustīties bremzēšanas laikā, jāmaina priekšējie bremžu diski, kas mazdai esot ~40ls katrs
ātrumkārba sāk čakarēties, jauna ~280-300ls ..
mainiju gultņus, ~80LS katrs..
khmmm
pie taadas KASKO summas TAADU luuzni???
nu piedod
atvaino
tevi ir apdirsjusji!
eemmm
un njemot ieksj operatiivaa JAUNU auto liizingaa tu ieekanomeetu 70 Ls gada, mhhhhhh

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 30 Dec 2007, 23:15

http://ba.baltikums.lv/services_legal/c ... esult.html?

lizard, man nav kasko, es arī neredzu jēgu to pirkt..

principā dzensiksna jāmaina ik pēc 50 000 km, manas aizmāršības dēļ tas viss pasākums arī tik dārgi izvērsās..

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 30 Dec 2007, 23:28

principaa siksna jaamaina ik peec 30k km, it seviskji diizeljam'
par paareejo es nekomenteesju...
mazda peec buutiibas ir baigais kaujas zirgs, kursj dvesj liidz mirst
ja mazdu DAUDZ MAZ uzpasee un nenolaizj liidz klinkjim, tad taas ekspluataacija ir ieveerojami leetaaka kaa citiem liidziigas klases auto
izdari secinaajumus.....

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 30 Dec 2007, 23:31

aicinu atgriezties pie oriģinālās tēmas! Man bija viens konkrēts off-topik jautājums, ar kuru, manuprāt, šī sakara off-topikam arī bija jābeidzās. Ja ir vēlme rosināt diskusiju par auto, izveidojam jaunu tēmu un aiziet.
Ievērosim kārtību!

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 31 Dec 2007, 00:08

AIDSkillz wrote:Pēdējais gadījums Liepājā uz tramvaja tilta, nemaz nesapratu, kas notiek, pieskrēja un izslēdza ar celi pa seju, pēc tam paspārdīja biki. Viss...
Ož pēc pāris "pohainu urlu, kuriem bija beigušās cigaretes" standarta uzbrukuma :D Uzbruka ar droši vien no aizmugures, kā jau visi mīkstie trulie idioti :D

Kā jau teicu - piparene + steks 4ever :die:
izredzētais wrote:nav jau tā, ka tevi nositīs, uz ielām nenogalina, takā pārspīlēt ar nevajag :)
Tu laikam no mēness esi atlidojis :D Paskaties biežāk ziņas, vispār bail būs no mājas iet ārā, ne tikai zināsi ka kādu katru mēnesi nošauj :D

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 31 Dec 2007, 01:36

es ziņ as skatos, neatminos nevienu gadījumu, kad kāds vienkāršā ielu kautiņ ā ir miris. kā arī gāze, steks un logu dauzīšana nelīdzēs pret tādiem, kas tevi grasās nošaut.

Cilvēkus nešauj dēļ laupīšanas, nošaušanai parasti ir pavisam savādāki iemesli.
pārsvarā šauj veiksmīgus uzņ ēmējus, lielu parādu neapmaksātājus un dažādu personīgu iemeslu dēļ.

savukārt, ja kāds narkomāns no mugurpuses iebāž tev stobru pakaļā, nu labāk atdod viņ am visu ko šis vēlas, pirms nezaudē nevainību ar lodi :)

btw, neviens ar steku apkārt nestaigās...

AIDSkillz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 183
Pievienojies: 27 Feb 2007, 22:00
Atrodas: Liepāja

Post no AIDSkillz » 31 Dec 2007, 02:54

Edgars wrote:
AIDSkillz wrote:Pēdējais gadījums Liepājā uz tramvaja tilta, nemaz nesapratu, kas notiek, pieskrēja un izslēdza ar celi pa seju, pēc tam paspārdīja biki. Viss...
Ož pēc pāris "pohainu urlu, kuriem bija beigušās cigaretes" standarta uzbrukuma :D Uzbruka ar droši vien no aizmugures, kā jau visi mīkstie trulie idioti :D

Tur jau tas joks , tiešs, frontāls uzbrukums, es tik redzēju, pārskrien pāri ielai, kāds nobļāvās i viss. Pluss, nebija pohains un kur nu vēl urla. Zinu, jo vēlāk džeku atradu.
What a man has to go through for a piece of ass in a modern age is highly ridiculous

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 31 Dec 2007, 03:20

Nākošreiz vismaz zināsi, kad jāgatavo kāja spērienam :D

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 31 Dec 2007, 06:29

izredzētais wrote:es ziņas skatos, neatminos nevienu gadījumu, kad kāds vienkāršā ielu kautiņā ir miris. kā arī gāze, steks un logu dauzīšana nelīdzēs pret tādiem, kas tevi grasās nošaut.

Cilvēkus nešauj dēļ laupīšanas, nošaušanai parasti ir pavisam savādāki iemesli.
pārsvarā šauj veiksmīgus uzņēmējus, lielu parādu neapmaksātājus un dažādu personīgu iemeslu dēļ.

savukārt, ja kāds narkomāns no mugurpuses iebāž tev stobru pakaļā, nu labāk atdod viņam visu ko šis vēlas, pirms nezaudē nevainību ar lodi :)

btw, neviens ar steku apkārt nestaigās...
Par ielu kautiņiem novākšanas gadījumus parasti noklusē, vai vismaz cenšās. Es varu nosaukt 2 man zināmos pēdējo divu gadu laikā. ;)

Veiksmīgus uzņēmējus gan neviens nešauj :D Tad tur jābūt ļoti **dritvai kociņ** skaudīgam lai ko tādu darītu. :D Parasti šauj dēļ melnā biznesa taisīšanas, sapīšanās ar mafiju, melno darījumu, vienošanās slēgšanu. :) Tos kas parasti neievēro noteikumus melnajā pusē, vai tie kas var kalpot arī par labiem lieciniekiem "kaut kam" ātri var tikt atvākti :)

P.s. Iedomājies, ja jau te būu tā kā Tu stāstītu, tad kas pa kariem būtu lielo konkurentu starpā, piem. Lattelekoms regulāri droši vien sūtītu algotos izsitējus uz TELE2 lai šiem bišku biznesu pabojā :D

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 31 Dec 2007, 14:04

2 cilvēki 2 gados, esmu pārliecināts, ka viņ i ir miruši nešaušības pēc, krievi neiet ar domu prātā: šas kavota ubjom.
protams, noteikti, miruši ir vairāk, taāu ja tā būtu tāda kā sērga, par to vien ziņ ās stāstītu, tādas lietas nenoklusē, laigan mentu iestādēs cilvēki mirst biežāk..

klausoties krievu gudrajās sarunās, vārds - "ubju" nedominē, runā pārsvarā: "pizdi poluāiš", "po morde dam", "zubi vibju", ...etc.

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 31 Dec 2007, 14:56

Pa radio vai tv protams ka neteiks, ka katru nedēļu kādu nosit, vai padara par invalīdu, cilvēkiem iestāsies panika, kas notiek ar poličiem, un labāk nezināt kādas lietas notiek policijā, un taisnības cīnītājiem ātri mutes ciet :money:

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45

Post no deivs001 » 31 Dec 2007, 15:48

izredzētais wrote: ja esi bezizejā, labāk atdod savus 5 latus un cigaretes tiem nožēlojamajiem suņiem.
Sim gan negribas piekrist! Neliksiem miera ar taviem 5 latiem. Bus forsas kurpes/botes tas ar atnems. Nepiemirsisim atslegas, telefonu, vel sazin kas ko nesa lidz...
Lab, nesitisim masinam stiklus, tad dzivokliem. Tas bus letak. TIk jacer, ka nebus visur dubultie stikli salikti.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 31 Dec 2007, 19:36

Hehe... stiklus tomēr labāk nesitīsim! Tikko noskatījos filmu "Death sentence", tur džeks lai pievērstu uzmanību - iešūpoja stāvošos auto, tūlīt sāka kaukt kā traki :D Neslikta ideja un nekādu zaudējumu!
Image

osh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2007, 13:15
Atrodas: Belfast, NI

Post no osh » 31 Dec 2007, 19:42

Jā, bet tas autiņš, kas kopā ar slikto puiku nokrita no hvz kura tur stāva tajā stāvvietā, gan nebija viņa personīgais. Tā ka gluži bez zaudējumiem viss nebeidzās :)
I Don’t Trust Anything That Bleeds for Five Days and Doesn’t Die

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 01 Jan 2008, 03:15

samurajs wrote:Hehe... stiklus tomēr labāk nesitīsim! Tikko noskatījos filmu "Death sentence", tur džeks lai pievērstu uzmanību - iešūpoja stāvošos auto, tūlīt sāka kaukt kā traki :D Neslikta ideja un nekādu zaudējumu!
ja auto nebūs tuvumā, iešūposim mājas ;))

Pievienot atbildi

Return to “Off-topic”