Firefox atbalsts lietotājiem - dzīvais čats!

Moderators: Vecākie lietotāji

shady
Moderators
Atbildes: 5307
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Firefox atbalsts lietotājiem - dzīvais čats!

Post no shady » 03 Jan 2008, 00:45

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 001312.png[/imgl]

Firefox izstrādātāji ir nākuši klajā ar ļoti labu atbalstu saviem lietotājiem, tas ir dzīvais čats (Live Chat).

Ko tas nozīmē mums - lietotājiem?

Ikviens, kuram ir kāda problēma ar savu Firefox, lai nav jārakņājas pa forumiem vai google, vai jāmeklē kāda datorspeciālista palīdzība, var pieslēgties bez maksas šim čatam un uzdot savu sasāpējušo jautājumu. Lietotājam centīsies palīdzēt kāds no Firefox palīdzības dienesta.

Kā pieslēgties šim čatam?

* Ejam uz adresi: http://support.mozilla.com/kb/Live+Chat
* Spiežam uz dzeltenīgo lodziņu "We're Open" {labajā pusē pie lapsas attēla}.
* Atvērsies logs, kura pirmajā ailē jāieraksta jautājums, otrajā - niks (segvārds), trešajā - firefox versija un ceturtajā - sava operētājsistēma.
* Kad ailes aizpildītas, tad spiežam uz "Start Chat".
* Sāksies čats, kur ar tevi sasveicināsies viens no firefox supporta dienesta un jautās - kā var palīdzēt? Tad arī aprunājaties par sasāpējušo jautājumu.
Pats izmēģināju - viss darbojas kā nākas.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45
Reputācija: 0

Post no deivs001 » 03 Jan 2008, 00:47

Kādā valodā tad tiek sniegta palīdzba? Angļu, protams, vai ne?

shady
Moderators

Post no shady » 03 Jan 2008, 00:48

Jā, protams, angļu.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 03 Jan 2008, 09:06

Laba fīča, bet neapskaužu tos operatorus... kādus tur vajag nervus, lai veselu dienu atbildētu muļķīgus jautājumus... :wtf:
Image

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1613
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 03 Jan 2008, 14:03

1. Nedomāju, ka tajā servisā mācīs kopēt tekstus vai bildes [no draugiem.lv].
2. :money: :)

shady
Moderators

Post no shady » 03 Jan 2008, 14:33

Loading - Nesapratu tavu 2.punktu. Tas taču ir bezmaksas atbalsts lietotājiem - free pakalpojums. Protams, pašam palīdzibas dienestam jau maksā, bet tā jau ir viņu iekšējā darīšana, jo lietotāju tas neskar.

Tvinky
E-žurnālists
Atbildes: 454
Pievienojies: 17 Apr 2007, 13:11

Post no Tvinky » 03 Jan 2008, 14:54

Loading wrote:1. Nedomāju, ka tajā servisā mācīs kopēt tekstus vai bildes [no draugiem.lv].
2. :money: :)
Ja uzdot jautājumu: kā dabūt bildi kādu, kuru tu pašlaik redzi atvērtajā URL'ā, tad domāju pateiks atbildē RM -> View page info -> Media -> Search image -> Save as. Domāju nav vērts prasīt par konkrētu mājaslapu.

Janchux
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 61
Pievienojies: 16 Aug 2007, 17:45
Atrodas: Latvija

Post no Janchux » 03 Jan 2008, 18:06

Es arī pamēģināju :D
Man žēl to operatoru kuram savu stulbo jaut. uzdevu ;D
Bet cik saprotu, tur jebkurš var palīdzēt, ir tikai jāpiesakās (vai kaut kas tamlīdzīgi) un var sākt palīdzēt.. Jo tur rakstīts: voluntary.. un tas nozīmē brīvprātīgs darbs vai kaut kā tā ;)
Image

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 03 Jan 2008, 19:13

Es arī uzdevu jautājumu kapēc firefox paliek lenāks un vairāk ēd atmiņu, atbildē iedeva lapu kur ir tukšums :D

normis_161
E-žurnālists
Atbildes: 436
Pievienojies: 31 Mar 2007, 00:01

Post no normis_161 » 03 Jan 2008, 21:25

Nja.... :D Man gribējās noskaidrot to, cik viņi ir izpalīdzīgi, tapēc es viņiem uzdevu šādu jautājumu: Where I can find most important Windows XP file and how I can delete that?
Pirmajā reizē pateica, ka nevar atbidlēt uz šo jautājumu, bet otrajā reizē, kad pamainīju vārdus, tad man pateica, ka man ir pēdējais brīdinājums, kā arī man pateica to, ka es ļauprātīgi izmantoju palīdzības dienestu.:D

osh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2007, 13:15
Atrodas: Belfast, NI

Post no osh » 03 Jan 2008, 21:39

Nu, šādus d**** jautājumus bezmaksas browsera brīvprātīgajam palīdzības dienestam var uzdot tikai sīki latviešu gejiskie smerdeļi. Un vēl pēc tam varonīgi lielīties.
Tāpat kā agrāk bija latviešu mazajiem pediņiem bums pasūtīt katram pa 50 kastēm ar Ubuntu CD un pēc tam lielīties, ar cik no tiem ir atslaucīta pakaļa un cik ir sadedzināti un izmesti miskastē.
Trulums.
I Don’t Trust Anything That Bleeds for Five Days and Doesn’t Die

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 03 Jan 2008, 21:46

Vot jūs te diršās un vēl gribat lai jums palīdz! Es uzreiz visus šitādus nosūtītu uz konkrētu interneta vietni :D
Image

normis_161
E-žurnālists
Atbildes: 436
Pievienojies: 31 Mar 2007, 00:01

Post no normis_161 » 03 Jan 2008, 22:04

Osh:
Nu, šādus d**** jautājumus bezmaksas browsera brīvprātīgajam palīdzības dienestam var uzdot tikai sīki latviešu gejiskie smerdeļi. Un vēl pēc tam varonīgi lielīties.
Nesaprotu ar ko te varētu lielīties. Ar to kā pats sev nograuj windows, vai arī kāda citam?:D.
Vnk es gribēju zināt vai arī uz tāda tipa jautājumiem arī atbild, kā arī to tā jautājumu varētu izsecināt arī to, kuru failu nedrīkstētu aiztikt.

Kā arī par tādu bumu, ko tu tur esi pieminējis es pirmo reizi dzirdu.
pasūtīt katram pa 50 kastēm ar Ubuntu CD un pēc tam lielīties, ar cik no tiem ir atslaucīta pakaļa un cik ir sadedzināti un izmesti miskastē.
Varbūt tavs teiktais ir pārspīlēts, bet tik un tā neko tādu neesmu dzirdējis.

osh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2007, 13:15
Atrodas: Belfast, NI

Post no osh » 03 Jan 2008, 22:08

normis_161 wrote:Nesaprotu ar ko te varētu lielīties. Ar to kā pats sev nograuj windows, vai arī kāda citam?:D.
Vnk es gribēju zināt vai arī uz tāda tipa jautājumiem arī atbild, kā arī to tā jautājumu varētu izsecināt arī to, kuru failu nedrīkstētu aiztikt.
Dļa osobo tupih.

Kāds Firefox palīdzības dienestam sakars ar WinXP sistēmas failu dzēšanu?
I Don’t Trust Anything That Bleeds for Five Days and Doesn’t Die

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 04 Jan 2008, 16:55

samurajs wrote:Laba fīča, bet neapskaužu tos operatorus... kādus tur vajag nervus, lai veselu dienu atbildētu muļķīgus jautājumus... :wtf:
domāju ka tie operatori tur mainās katru dienu - t.i. - drīz vien iet prom, tāpat kā rimi, maxima un superneto pārdevējas un strādnieki.
Step By Step - ImageImage

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 04 Jan 2008, 21:07

Par tēmu: varu tikai apsveikt FF lietotājus, ar kārtējās opera's fiškas implementāciju priekfirefox.
http://www.opera.com/support/online/ (liekas šis kau pastāv kādus 3 gadus)
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”