my documents mapes atgūšana

Moderators: Vecākie lietotāji

marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

my documents mapes atgūšana

Post no marr » 02 Feb 2008, 22:18

Labvakar,
varbūt kāds var man ieteikt variantu kā var izvilkt no cietā diska (kas visu savu dzīvi ir bijis laptopa hdd) dabūt laukā datus no my documents? Problēma senā - my documents ir privāta mape, kurai tā vienkārši klāt netiek. Mēģināju attiecīgo hdd pielikt kā galveno, palaist tur esošo windows, taču ielāde nenotiek, vien restarts, safe mode draiveru ielāde beidzas ar BSOD, windows recovery opcija nav pieejama, jo datora os pēdējoreiz aiztikta pāris gadus atpakaļ, kad attiecīgais dators bija kompānijas īpašums, līdz ar to administrator password, ko pie recovery laišanas prasa nav zināma.

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 02 Feb 2008, 22:32

Linux live cd atrisinās tavas problēmas. ņem ubuntu :)
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

drono
Lietpratējs
Atbildes: 706
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:59
Atrodas: Liepāja

Post no drono » 02 Feb 2008, 22:32

Ja tajā mapē no cita Windowsa nevar ieiet, jo rāda Access denied, tad labā poga uz attiecīgās mapes --> Properties --> Security --> Advanced --> Owner --> Un nomaini īpašnieku visām apakšmapēm. Tas, protams, jādara caur administratora kontu.

Ja neparādās Security sadaļa, tad control panelī pie Folder options, View ir jāatslēdz "Simple file sharing".

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 02 Feb 2008, 22:51

usins, ejot caur livecd man būs redzamas/pieejamas visas mapes? Būs jāparakājas skapītī, kur livecd mētājas...
drono, vai lietotājs kam ir administratora tiesības ir domāts? Ja nē, tad tas neder, jo administratora parole nav zināma.

drono
Lietpratējs
Atbildes: 706
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:59
Atrodas: Liepāja

Post no drono » 02 Feb 2008, 23:00

Jābūt administratora tiesībām tajā Windowsā, no kura gribi tikt klāt savām mapēm, jo limitēts lietotājs nevar mainīt Owner informāciju.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 02 Feb 2008, 23:15

marr: to ubuntu startē Safe modē, NTFS jams pazīst un jebkāda windowsiskā aizsardzība šim priekš kaķiem:)
Image

shady
Moderators
Atbildes: 5307
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1

Post no shady » 03 Feb 2008, 00:19

Kādā vēl safe modē?
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 03 Feb 2008, 00:26

A vot šinī te! Kādreiz man ar nācās līdzīgi iejaukties Win sistēmā, parastajā modē man nesanāca.

Image
Image

Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 485
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41

Post no Nitro » 03 Feb 2008, 09:10

Atkal no Daugavpils uz Riigu braucam caur Liepaaju? Nevajag nekaadu Ubuntu..
http://cyti.latgola.lv/ruuni/
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 03 Feb 2008, 10:58

Nitro: par šito jau es arī padomāju (patiešām ērtāks, jo var atbrīvot CD-ROM un piemontēt to datu iecepšanai diskā). Bet tas ubuntu CD katram kārtīgam datoriķim ir plauktā, kamēr Austrumi vēl jāgādā...
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 03 Feb 2008, 11:46

samurajs wrote: Bet tas ubuntu CD katram kārtīgam datoriķim ir plauktā, kamēr Austrumi vēl jāgādā...
kaa reiz, "bet dziivee viss ir savaadaak..."
neviens sevi cienosjs datorikjis NEGLABAAS ubuntu, kameer austrumi buus vismaz paaris varianti......
man 0.9.2 (ietver tuuli ar ko nonest win passus), 1.2.0 - krasjotu dzelzju testam un 1.5.0 ntfs piekljuvei.....
tiesa gan - es neesmu datorikjis :D un man ir arii hirens uz 3,5" hdd

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 03 Feb 2008, 12:08

d_l: es ar nav datoriķis, bet man ir gan Austrumi, gan Hiren's (vecās versijas gan nekolekcionēju)... Bet šeit mēs orientējamies uz tautu, kam pamatā Linux = ubuntu, tā kā derētu visu vienkāršām metodēm... ;)
Image

usins
Vecākais lietotājs

Post no usins » 03 Feb 2008, 15:30

Nu jā, gribās uzzināt vai izdevās. :) itkā ja lieto linuxu, lai piekļūtu win aizsargātajām mapēm, nav problēmu :) Vienkārši Linuxam po, kādi ierobežojumi mapītei ir.

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 03 Feb 2008, 17:20

Akūta laika trūkuma dēļ nevaru veltīt 24h dienā datora labošanai. Kad būs rezultāti kādi, tad paziņošu, katrā ziņā iešu ubuntu ceļu (vispirms jānovelk tas :p), jo vienīgais, kas manā skapītī stāv ir ubuntu 5.04, kas oriģinālajā CD bija atceļojis no ārzemēm zināmus gadus atpakaļ...

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 03 Feb 2008, 18:52

Varbūt vajadzēs uzcept kādu tutu par to, kā noņemt šitās visas Win admin password.

Laika lielam tutam nav, bet mazam gan ir:

1. Novelkam Hiren Boot CD
2. Ierakstam to diskā
3. Iebūtojamies iekšā
4. Dodamies uz sadaļu: Password recovery vai kā tur bija
5. Palaižam softu
6. Izvēlamies partīciju, kurā atrodās win

Softs meklē sam failus, kuros glabājas informācija par visiem win lietotājiem (Paroles, username, utt..

Softs piedāvā noņemt lietotājam paroli vai pie nākošas ielogošanas nomainīt to uz citu.

Tātad ja tev prasa paroli, tad šādi tu varētu tikt pie tiem failiem ar admin accountu.

Ja nemaldos XP Live CD arī ir iekšā SAM programma, neatceros kā viņa saucās. Iespējams arī kādā linux live cd diskā viņa ir.

Ja ko nesaprati kā iekš tā hiren boot cd darboties, raksti. tad mēģināšu tutu izveidot. Vienkārši otrā PC nav rooms iekšā.

usins
Vecākais lietotājs

Post no usins » 03 Feb 2008, 19:36

A te jaaskataas arii tas, ja piemeram tas, vai ta OS un hdd bija domata tam datoram, kjipa ja matesplate neatbildis, tad OS nepalaidisies nemaz.. itkaa. nja.
Njem live cd, novelc montoshanas tuuli, kas ntfs atpazist read un write tiesiibaam un kope visu uz citu hdd :)

marr
Vecākais lietotājs

Post no marr » 03 Feb 2008, 21:50

laptopa hdd un parastajam PC pilnīgi noteikti nebija vienāda mātes plate. Š ādi pārliekot uz svešu datoru attiecīgo cieto disku un laižot to, nemaz negaidīju stabilu sistēmu, vismaz safe mode es gaidīju ejošu sistēmu, jo arī plikai windows instalācijai bez jebkādiem mātesplates draiveriem sistēma iet.
Lai viss kļūtu interesantāk, nonācu pie problēmas, kad ierastais windows, no hdd, kas vienmēr ir bijis kā primary hdd, vairs neiet, prasa repair, ko nevaru šim piedāvāt. Rezultāts acīmredzot būs vens - beidzot pārvākšos uz linux. Nebiju sagaidījis iemeslu nonest attiecīgo datoru. Kā jau ierasts, tad kad to vajag vismazāk, parādās visvairāk problēmu :D

Pievienot atbildi

Return to “Windows”