Sapisu savu interneta atrumu

Moderators: Vecākie lietotāji

sapinatajs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 19 Mar 2007, 16:11
Reputācija: 0

Sapisu savu interneta atrumu

Post no sapinatajs » 19 Mar 2007, 16:14

es neatceros nosaukumu !! nju karo4e kautkaads SPEED UP INTERNET :D ininsteleeju tad restarteeju un kad dators bija iesledzies taads aatrums man tagad !! man runescape.com draugoiem.lv gign.lv ver valaa loti aatri bet google.lv un daudzas citas vispeer never !! ;(

Ko lai es daru

Bija 1.9 megabaiti down virzienaa un 456Kb up virzienaa

man tagad interneta aatrums ir down virzienaa ir 300KB un up virzienaa 200

Kads var palidzet

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45

Post no deivs001 » 19 Mar 2007, 16:31

pirmais ko izdari noòem no add/remow to progu
"You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson
Image

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Re: Sapisu savu interneta atrumu

Post no foxsk8 » 19 Mar 2007, 17:57

sapinatajs wrote:es neatceros nosaukumu !! nju karo4e kautkaads SPEED UP INTERNET :D ininsteleeju tad restarteeju un kad dators bija iesledzies taads aatrums man tagad !! man runescape.com draugoiem.lv gign.lv ver valaa loti aatri bet google.lv un daudzas citas vispeer never !! ;(

Ko lai es daru

Bija 1.9 megabaiti down virzienaa un 456Kb up virzienaa

man tagad interneta aatrums ir down virzienaa ir 300KB un up virzienaa 200

Kads var palidzet
Hmzz down îstenîbâ bija 1.9 MB/s jâdala uz 8 dabosi savu reâlo download âtrumu. Jo kâ tad tev varçtu bût 1.9 X 8 sanâktu aptuveni 16 MB/s :D

Vienâ ziòa piekrîtu Deivam. Noòem to programmu nost, izslçdz modçmu. Vajadzçtu bût kâ agrâk.

P.S

Cik jums var stâstît, ka neta âtrumu nav iespçjams palielinât. Domâjiet kâ provaideri galîgi nejçgas ir? Tâ taèu ir naudas lieta. Ja gribi âtrâku netu, maksâ arî vairâk.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 19 Mar 2007, 21:25

Ta iespçjams ka tâ proga darbojas lîdzîgi FF ekstensijai FasterFox (tâ izveido 8 kanâlu pipelinig un tâ ievçrojami palielina lapas ielâdes âtrumu. Bet up/down interneta âtrumu tîri fiziski nevar palielinât, tas ar softa palîdzîbu tiek "apcirpts" uz provaidera servera.
Image

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 19 Mar 2007, 21:58

Nav jeegas nemaz instaleet taadus paliigsoftus- samierinies ar to kas ira- piekrîtu pârçjiem!
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

Pievienot atbildi

Return to “Windows”