Kalarm - modinātājs, atgādinātājs un programmējams tai

Moderators: Vecākie lietotāji

shady
Moderators
Atbildes: 5306
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Kalarm - modinātājs, atgādinātājs un programmējams tai

Post no shady » 21 Mar 2007, 04:25

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 115825.png[/imgl]Kalarm ir lieliska opensource programma, ko var izmantot kā:
* Modinātāju ar tuc-tuc, ka piecelsi augšā visus kaimiņus, ja vien tev ir attiecīgā akustika;)
* Vienkārši kā atgādinātāju, kurš tev izmetīs paziņojumu, ka jānopērk puķes pirms satikšanās {šī iespēja tev var izglābt dzīvību;))
* Varam atvērt failu attiecīgā laikā, kuru esam norādījuši, piemēram, izlec bilde ar briesmoni, kad tavs mazais brālītis pulkstens 22.00 piesēdīsies pie PC.
* Varam nosūtīt e-pastu pulksten četros no rīta un pateikt, ka visu nakti sēdēji augšā, lai tev uzrakstītu dzejolīti, kuru no rīta izlasīti;) - un viņa noticēs!
* Un tagad pati labākā fīča - ievadīt jebkuru komandu! kas tur tik īpašs? Ļoti vienkārši! Mēs šeit varam ierakstīt jebkuru komandu, kura izskatīsies mats matā kā konsolē, tas nozīmē, ka varam ievadīt jebko, ko vispār spēj linux/bsd no konsoles. Vārdsakot - varat visu, ko spēj izdarīt tavs PC! Piemēram - likt izslēgties datoram, palaist programmas, skriptus, piekonektēties Pentagonam un uzmest kādam atombumbu, izdzēst cieto disku, sabeigt OS, etc..etc..pielietojumu ar savām iztēlēm + vajadzībā atradīsiet paši;)

Manuālis EN valodā, ja gadījumā kādam tas ir nepieciešams: http://www.astrojar.org.uk/kalarm/doc/index.html
Download: http://www.astrojar.org.uk/kalarm/download.html
{Ja lietojam ubuntu, tad vienkārši ierakstam konsolē:sudo apt-get install kalarm. Pārējie varat piemeklēt mājas lapā, bet tiem kam nav nokompilētas, tad kompilējiet no source code}

Programmai ir ļoti vienkārša, maza un saprotama grafiskā saskarsme, kas nesarežģī ātru apgūšanu.
Š eit būs pārs skrīnšoti:
Image
{Š eit kāds cilvēks parādijis savus darbus, kurus uzdevis kalarm`am izdarīt}

Image
{Š eit ir opcijas}

Image
{Teksta paziņojums jeb atgādinājums}

Image
{Š eit ar programmu "amarok" uzdodu atskaņot dziesmu noteiktā laikā. Protams, darbība šeit varēja būt jebkāda, kur dažus piemērus jau minēju par konsoles komandām}

Š ī programma, protams, ir bezmaksas, bet pieejama tikai *nix lietotājiem, jo nekur versiju priekš windows neesmu manījis.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1613
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 21 Mar 2007, 07:51

Hm.. Man gan ðâdas programmas jau liekâs (modinâtâjs, atgâdinâtâjs), nevajadzîgas :) Pietiek ar mobîlo.
Nu lab, tâs pçdçjâs iespçjas gan ar mobîlo neizdarît :)

bonker
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 08 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 0

Post no bonker » 21 Mar 2007, 22:10

Izskatas ljoti noderiiga programma! Buus japamegina :)

vana
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2
Pievienojies: 25 Mar 2007, 22:51

Post no vana » 23 Mar 2007, 15:03

Vienîgi norâdît, ka tas ir tikai *nix varçja paðâ sâkumâ, citâdi sanâk "aizrautîgi" lasît un beigâs uzzinât, ka ðajâ brîdî izmantot tâpat nevaru.
Arî uz windas ir taèu iespçjams palaist paða nodefinçtas komandas/skriptus caur +/- glîtu user interface, tikai nav manîts, ka to var izdarît automâtiski ieprogrammçjot laiku utml.

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 23 Mar 2007, 16:16

Es gan izlasiiju, gan lietoju :D baigi labi tas, ka war palaist visu, kas uz tawa pc :D
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

Mad182
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 903
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:16
Atrodas: Latvija

Post no Mad182 » 23 Mar 2007, 16:49

usins wrote:Es gan izlasiiju, gan lietoju :D baigi labi tas, ka war palaist visu, kas uz tawa pc :D

Code: Select all

if ("v"=="w") { $subjekts="cirvis"; }

usins
Vecākais lietotājs

Post no usins » 23 Mar 2007, 20:17

Mad182 wrote:
usins wrote:Es gan izlasiiju, gan lietoju :D baigi labi tas, ka war palaist visu, kas uz tawa pc :D

kas tas taads?

shady
Moderators
Atbildes: 5306
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Atrodas: Rīga

Post no shady » 24 Mar 2007, 12:31

usins wrote:
Mad182 wrote:

kas tas taads?
Ja raksta "v" vietâ "w", tad to sauc par "pokemonu" valodu.
Protams, ðis nav vienîgais, bet vçl visâdi murgojumi - pret ðâdu rakstîbas stilu ir daudziem ïoti negatîva attieksme.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

kvarchis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 5
Pievienojies: 24 Mar 2007, 12:35

Post no kvarchis » 24 Mar 2007, 19:13

usins wrote:
Mad182 wrote:

kas tas taads?
Vinsh tevi nosauca par cirvi :P

usins
Vecākais lietotājs

Post no usins » 24 Mar 2007, 19:35

ceru, ka nç...

Mad182
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 903
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:16
Atrodas: Latvija

Post no Mad182 » 24 Mar 2007, 20:03

Es tikai uzrakstîju koda gabalu, kas salîdzina "w" un "v", un, ja tie ir vienâdi, pieðíir mainîgajam "$subjekts" vçrtîbu "cirvis". Tâ kâ mçs visi zinâm, ka "w" nav vienâds ar "v", tad jau neviens par cirvi nav nosaukts, vai ne tâ?

kvarchis
Reģistrēts lietotājs

Post no kvarchis » 24 Mar 2007, 20:10

samiizies vai? :D

usins
Vecākais lietotājs

Post no usins » 24 Mar 2007, 21:06

Nu saprotu.. :)

kvarcis- tu gan laikam esi kaðíu meklçtâjs ne?

kvarchis
Reģistrēts lietotājs

Post no kvarchis » 24 Mar 2007, 21:12

parasti kad es pielieku klaat smaidinju - :D , es to uztveru kaa joku(vismaz paarsvaraa), bet kashkiigs jau es toch neesmu!

usins
Vecākais lietotājs

Post no usins » 24 Mar 2007, 22:15

nu wot, kaa redzi man galaa ar bij smaidinsh :)

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”