Tik dēļ Jums, daiļās dāmas...:)

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Tik dēļ Jums, daiļās dāmas...:)

Post no samurajs » 13 Apr 2008, 18:42

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 118596.jpg[/imgl] Laipni lūdzam Dāmu Paradīzē!
Mēs saprotam, ka arī daiļajam dzimumam var būt problēmas ar tehniku. Tāpat katrai dāmai vienmēr atradīsies kāda sasāpējusi tēma, uz kuru var atbildēt tikai otra dāma. Tāpēc Notepad.lv administrācija izrāda pretimnākšanu savām lietotājām un rada viņām ērtu stūrīti, kurā var apspriest savas problēmas, nebaidoties tapt izsmietām par nezināšanu utt.
Š ajā portāla sadaļā plānoti arī sieviešu auditorijai domāti raksti. Pagaidām vēl ir daudz neskaidrību, jo mēs esam pirmais IT un tehnikas portāls, kurš īpaši rūpējas par "daiļo dzimumu". Vajadzības gadījumā "Dāmu Paradīze" tiks paplašināta, tiks ieviestas tematiskas apakšnodaļas. Vārdu sakot - dzīve rādīs!

Īpašie Noteikumi "Dāmu Paradīzē":
1. Tematikai atbilstošus rakstus/tēmas ielikt šeit drīkst jebkurš, bet apspriešanu uzticam dāmām. Kungi drīkst iejaukties tikai, lai lietišķi un konkrēti atbildētu uz jautājumiem vai konsultētu.
2. Kategoriski aizliegtas jebkuras rupjības, personas aizskaršana, ņirgāšanās, izsmiešana. Būsim džentlmeņi! Administrācija jebkuru spamu dzēsīs bez žēlastības.

Par ko šeit varētu runāt? Piemēram -
  • >> Vēlos jaunu mobilo. Man patīk NokiaXXXX, NokiaXXXX un Samsung XXX. Kuru labāk pirkt? Kuram ilgāk turēs baterija?
    >> Esmu dzirdējusi, ka ir tādi torrent trekeri, kur var dabūt jaunākās filmas. Kas man jādara?
    >> Biju spiesta izlaist iemīļotā seriāla "Dienvidu krusts" 19. un 20. sēriju. Vai es kaut kur varu dabūt tās noskatīties?
    >> Ieslēdzot veļas mašīnu, vadu kārbā pie griestiem dzirksteļo vadi. Vai tas ir bīstami?
    >> Man ļoti patīk Lancome smarža Hypnose, bet KOLONNÄ€ tā tik dārga. Kur varētu dabūt lētāk?
    >> Ko dāvināt puisim dzimšanas dienā?
    >> Kā pareizi meklēt informāciju Googlē?
Š inī tēmā dāmas var ierakstīt savus ieteikumus "Dāmu Paradīzes" un visa portāla uzlabošanai un pilnveidošanai.
Tev pie mums patīk? Iesaki draudzenei!
Image

Graafiene
E-žurnālists
Atbildes: 140
Pievienojies: 12 Apr 2008, 15:41

Post no Graafiene » 14 Apr 2008, 00:44

Iesākumam nedaudz reklāmas.
Dāmas! Iepriecināsim sevi svētkos :giggle:
Image
Gribēt nav kaitīgi, kaitīgi ir negribēt, bet vēl kaitīgāk ir dabūt negribot...

doroteja
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 276
Pievienojies: 05 Mai 2008, 12:31
Atrodas: Saldus

Post no doroteja » 05 Mai 2008, 13:24

oooo, jĀ!!!
laiks zināšanām!

doroteja
Reģistrēts lietotājs

Post no doroteja » 05 Mai 2008, 13:27

MAN TIEŠ I IR VAJADZĪGA PALĪDZĪBA NO GUDRA DATORIĶA! MANAM ACER 5520 IZINSTALĒJÄ€S WEBCAM . NU ESMU PANIKÄ€, NEZINU KO DARĪT. UZ SERVISU IET? NEGRIBU...JO 2X JAU APKRÄ€PA AR INSTALĒŠ ANU . VAI VARU TO PATI IZDARĪT? JA JÄ€, TAD KÄ€???
laiks zināšanām!

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes: 979
Pievienojies: 14 Mar 2007, 21:20

Post no Sid » 05 Mai 2008, 13:29

doroteja, ar diviem topikiem vēl nepietiek? Tev jau samurajs atbildēja http://notepad.lv/viewtopic.php?p=17807#17807 <- un lūdzu, nelieto caps lock. :P

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 05 Mai 2008, 13:30

Tev tak topikā "...sos..." jau konkrēti pateica kur meklēt draiveri. Būtu interesanti zināt - ko darīji, kad tā kamera atstiepās? Nekas pats no sevis neizinstalējas...
Image

doroteja
Reģistrēts lietotājs

Post no doroteja » 05 Mai 2008, 14:03

es te 1x esmu tāpē īsti nemāku klejot pa notepad.lv! SAMURAJ, ik vienam gadās kļudīties ņemoties ap datoru, vai ne tā? Jā dabūju draiveri , kamera darbojas PALDIES SAMURAJAM!!!!! IKONU uz monitora ekrāna gan nevaru nekādi dabūt.
laiks zināšanām!

doroteja
Reģistrēts lietotājs

Post no doroteja » 05 Mai 2008, 18:01

:grr: :grr: :grr:
laiks zināšanām!

osh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2007, 13:15
Atrodas: Belfast, NI

Post no osh » 05 Mai 2008, 18:12

Kādu ikonu uz ekrāna? Man ir tieši tāds pats laptops, nekāda ikona nekad nav bijusi.
Vienīgi ir webkameras softa ikona - Acer Crystal Eye webcam.
I Don’t Trust Anything That Bleeds for Five Days and Doesn’t Die

doroteja
Reģistrēts lietotājs

Post no doroteja » 05 Mai 2008, 18:14

ā skaidrs. patreiz runa iet par pazudušo dvd drive. tev arī tas zudis? izmeklējos datorā bet nekā. tajā acer.com nav par dvd drive.bet varbūt viņu savādāk sauc? :win:
laiks zināšanām!

Pievienot atbildi

Return to “Dāmu paradīze”