Opera Dragonfly - pārlūks web programmētājiem

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
Opera Dragonfly - pārlūks web programmētājiem

Post no samurajs » 23:47 / 4. Mai, 2008

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 918141.jpg[/imgl]Kā ziņo interneta avoti - 6. maijs ir datums, kad nāks klajā īpašā, web-programmētājiem paredzētā interneta pārlūka Opera Dragonfly alfa versija. Š is pārlūks veidots uz Opera 9.50 beta 2 bāzes (codename - Kestrel), tanī būs iekļauti ērti web lapu testēšanas rīki, kas līdzīgi pazīstamajiem FireBug un Web Developer Toolbar.
Tā kā pārlūkam Opera ir labs css3 atbalsts, tad izstrādātāji cer, ka Dragonfly būs ļoti ērts un noderīgs instruments. Web-programmētāji tiek aicināti piedalīties testēšanā un sūtīt Opera Software savas atsauksmes un ieteikumus.
Image

foxsk8
Moderators
Atbildes:5080
Pievienojies:12:33 / 22. Feb, 2007
Atrodas:Liepāja

Post no foxsk8 » 11:26 / 5. Mai, 2008

Bet bez pārējiem pārlūkiem IE un FF mums - WEB Masteriem - neiztikt.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

Mad182
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:903
Pievienojies:15:16 / 14. Mar, 2007
Atrodas:Latvija

Post no Mad182 » 11:42 / 5. Mai, 2008

Priekš izstrādes IMHO vispiemērotākais ir FF, lai gan arī tur ir gaumes un pieraduma jautājums. Lietošanā gan arvien vairāk sliecos uz citiem pārlūkiem. FF man vienmēr ir paticis, bet nu ātrdarbības ziņā ar katru jaunu relīzi šis paliek arvien nožēlojamāks. Cerams ka ar FF 3 kaut kas mainīsies.
Opera man kaut kā nekad nav sevišķi patikusi, bet nu sāku domāt par tās lietošanu...

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes:979
Pievienojies:21:20 / 14. Mar, 2007

Post no Sid » 13:24 / 5. Mai, 2008

FF man vienmēr ir paticis, bet nu ātrdarbības ziņā ar katru jaunu relīzi šis paliek arvien nožēlojamāks.
+1 īpaši tas attiecas uz BSD foxi

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”