Notepad pret narkotikām

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Tava attieksme pret narkotikām

Kategorisks - NĒ!
29
63%
Reiz pamēģināju, otrreiz netaisos!
2
4%
Paretam nomēģinu, nekas nekaitēs!
3
7%
Viss jāizmēģina, dzīvoju tikai vienreiz!
7
15%
Lietoju, narkotiku kaitīgums ir stipri pārspīlēts!
5
11%

Total votes: 46

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Notepad pret narkotikām

Post no samurajs » 14 Jūn 2008, 12:26

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 214423.jpg[/imgl]Š ai tēmai par avotu kalpoja nesena preses ziņa, ka kāds Liepājas narkotirgonis, pieķerts ar 170 "extasy" tabletēm, saņēma vien nosacītu sodu. Ķīnā vai Malaizijā par šādu daudzumu vainīgais bez lielām ceremonijām jau būtu pielikts pie sienas. Bet Latvijas varas iestādēm narkotiku problēma acīmredzot nebūt nešķiet nopietna.

Tā īsti "zālīte" un "ripas" mūsu valstī izplatījušās tikai pēdējos gados sakarā ar dzīves līmeņa pieaugumu. Būs maksātspēja un pieprasījums - būs arī piedāvājums! Visvairāk tiek ietekmēta tieši jaunatne ar tās nenobriedušo domāšanu. Pie tam publiskajos sarīkojumos ienest alkoholu ir nopietnas grūtības, jo apsardze ir modra. Turpretī ar "kāsīti" vai tableti nav nekādu problēmu; apmācīti suņi - narkotiku meklētāji pagaidām ir tikai robežsardzei un policijas specvienībām.
Pagājušajā vasarā Liepājas masu sarīkojumos ik pa brīdim varēja sajust salkano "zāles" smaku; policija veica diletantiskas un neprofesionālas iespējamo narkomānu tvarstīšanas, ar to tikai veicinot konfliktsituācijas.

Pagaidām, paldies Dievam, vēl nav īpaši aktuāla smago narkotiku problēma. Bet tas viss vēl priekšā. Jebkurš heroīniķis ir sācis ar to pašu "nevainīgo" zālīti...

Te nu varam nobalsot un paust savu attieksmi pret narkotikām!
Image

quizzical
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 610
Pievienojies: 28 Apr 2007, 21:47

Post no quizzical » 14 Jūn 2008, 12:49

pirms paars gadiem savilkos zāli bik pa daudz, pazuda rokas un kaajas + naakamjaa dienaa sajuta ka istabaa paaraak maz vietas. nekaa laba tur nav, vairaak negribas kkaa :)
Toreiz, kad braucu ar PB-70 34-tajā gadā, šitā te nebija, toreiz bija savādāk...

doroteja
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 276
Pievienojies: 05 Mai 2008, 12:31
Atrodas: Saldus

Post no doroteja » 14 Jūn 2008, 14:04

100% PRET! [font=Arial Black] [/font]
laiks zināšanām!

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 14 Jūn 2008, 15:19

pāris gadus atpakaļ man viens datuvē gribēja iestāstīt cik jauka un nekaitīgā esot zālīte, ko lietojot ik pa brīdim.

tik tas čalis visu laiku TIK nesakarīgus tekstus rakstīja!!!!!!!!!!!! pats jau nemaz to neapzinājās, ka mozgi jau kultenī.
Step By Step - ImageImage

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 14 Jūn 2008, 15:24

Es daudzus paziistu kas zaali ik pa laikam iepiipee uz kaadiem tusiem. uzreiz jau stulbs nepaliek ja daudz nevelk. nav jau tik ljoti kaitiiga taa zaale (protams, veseliiga arii nav), jo tak citaas valstiis pat atljauta vinja ir. tas ka vinjsh kko nesakariigu raxtija visdriizaakais noziimeeja, ka vinju vnk. daba nav iipashi daudz apveltijusi ar praata speejaam :)
Toreiz, kad braucu ar PB-70 34-tajā gadā, šitā te nebija, toreiz bija savādāk...

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 14 Jūn 2008, 16:01

nu sāc tik aizstāvēt, sāc. līmi un laku ošņājot jau ar sākumā viss liekas rožaini.

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 14 Jūn 2008, 16:33

Necenshos paust viedokli, ka zaali pipeet ir normaala paraadiba, bet nav jau vinja tik ljoti briesmiiga. Manupraat, kaadi 80% no jaunieshiem, kas dodas tuseet uz klubiem utt ir meegjinajushi to zaali.

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45

Post no deivs001 » 14 Jūn 2008, 23:20

Līdz man nesāk šīs draņķības piedāvāt attieksme - neitrāla. Pats netaisos mēģīnāt, bet ja nu kādam liekas, ka ar to kļūs par pirmo čali pagastā, tad lai dara.
"You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson
Image

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 15 Jūn 2008, 12:20

Uzskatu, ka narkotiskās vielas lietot ir stulbums....drīzāk jau debilisms...
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 15 Jūn 2008, 13:04

zālīte neskaitās narkotika, tapēc neietilpst šajā tēmā.
Image

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 15 Jūn 2008, 16:12

memorex wrote:zālīte neskaitās narkotika, tapēc neietilpst šajā tēmā.
Ja? Bet kāpēc par tās glabāšanu, izplatīšanu utml. noķertos bāž čokā tāpat kā par jebkuru citu narkotiku?
Image

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes: 979
Pievienojies: 14 Mar 2007, 21:20

Post no Sid » 15 Jūn 2008, 22:36

zālīte neskaitās narkotika, tapēc neietilpst šajā tēmā.
Un kāpēc tad vislaik skaitījās? Neesmu mēģinājis, bet nevarētu teikt, ka esmu arī 100% pret zāli, nez, labāk ja laikam ir arī nemēģināt. :)

shady
Moderators

Post no shady » 15 Jūn 2008, 22:40

memorex wrote:zālīte neskaitās narkotika, tapēc neietilpst šajā tēmā.
=> http://www.emcdda.europa.eu/html.cfm/index41524LV.html
Kaņepes ir pasaulē visvairāk lietotā nelegālā narkotika un psihoaktīvā viela, kas kopš 20.gadsimta 60. gadiem, kad kaņepju lietošanu un augošo jaunatnes kontrkultūru varēja uzskatīt gandrīz vai par sinonīmiem, nemainīgi atrodas Eiropas narkotiku diskusiju degpunktā.
=> Likumi.lv: Par narkotisko un psihotropo vielu un zāļu likumīgās aprites kārtību
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 16 Jūn 2008, 07:42

:punch: visus, kas ir kaut pieļāvuši domu par zāles pamēģināšanu. tā jau bendējam ikdienā sevi ar visādiem draņķiem (aliņiem, cīgām, kafiju, būvniecībā neapzināti ostam krāsas, līmes u.t.t.), tās ir tikai lētas atrunas no tiem, kas saka ka zālīte nav nemaz tik kaitīga. tas vienkārši tāpēc ka jums patīk viņu kurīt. :punch:

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 16 Jūn 2008, 12:55

rajah wrote:nu sāc tik aizstāvēt, sāc. līmi un laku ošņājot jau ar sākumā viss liekas rožaini.
Pirms kādiem pāris mēn liepājā aizturēja "gāzes ošņātāju" kas "apreibinājās, izmantojot šķiltavas" :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 487
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41

Post no Nitro » 16 Jūn 2008, 13:41

@rajah
Ja tu domaa to kam niks liidziigs dr.web cureit av nosaukumam tad zini ka vinjsh IR normaals un lietoja kaadreiz zaaliiti - zinu jo (neteikshu kuraas) kojaas bija iespeeja tikties..
Vsp jau ir taada filma Interstate 60 kur vienaa filmas fragmentaa ideja ir taada ka ir izveidota vieta kur ir legaali lietot narkotiskaas vielas bet par to ir jaamaksaa ar darbu. Taapat jau narkotikas lietos - aizliegums ir tikai teoreetiski - tad kaapeec neizveidot ko tamliidziigu?
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 16 Jūn 2008, 14:20

Nitro - tas ir pavisam cits cilvēks. Niks bija kā vienam rāpojošam dzīvniekam, bet ar 4 kājām un asti. Datuvē vairs nav rādījies no pagājušā gada oktobra - būs nopīpējies :)
2006.gadā kad viņš man rakstīja, viņam bija 17 gadi.

memorex
Reģistrēts lietotājs

Post no memorex » 16 Jūn 2008, 17:48

Edgars wrote::punch: visus, kas ir kaut pieļāvuši domu par zāles pamēģināšanu. tā jau bendējam ikdienā sevi ar visādiem draņķiem (aliņiem, cīgām, kafiju, būvniecībā neapzināti ostam krāsas, līmes u.t.t.), tās ir tikai lētas atrunas no tiem, kas saka ka zālīte nav nemaz tik kaitīga. tas vienkārši tāpēc ka jums patīk viņu kurīt. :punch:
Nu kāda bendēšana, virspusēji runājot (augs kas tiek audzēts dabā un pēc tam kaltēts). Pat cīgaretes vairāk apstrādā. Nepipētājam tas protams liksies pretīgi, bet zālīte vismaz netaisa error smadzenēm (atšķirībā no alkahola iedarbību uz daudziem cilvēkiem. Lielos daudzumos). Es runāju ja viss tiek lietots ar mēru un nejau katru dienu!

shady
Moderators

Post no shady » 16 Jūn 2008, 19:18

Ja tu vēlies lietot narkotikas, tad lieto - neesmu tava mamma, bet beidz vienreiz taisīt propagandu, ka zālīte ir kas labs un nekaitīgs, jopcik, tā ir narkotika.
Ja vēlies vēl oponēt, tad piestūķē pilnas kabatas ar to un ej oponē mentiem (domāju, ka tie mācēs labāk paskaidrot).

aega
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 199
Pievienojies: 18 Sep 2007, 11:46

Post no aega » 17 Jūn 2008, 02:50

Piekrītu memorex, alkohols ir pat kaitīgāks par zālīti, bet nu zālīte ko var dabūt latvijā ar nav diez ko kvalitatīva. Un kkad arī sktijos dokumentālo filmu par narkotikām, tur arī teica, ka nav īsti pareizi bērniem mācīt , ka zālīte ir tik pat kaitīga kā sintētiskās narkotikas, jo kad viņš pamēģina zālīti un redz, ka pēc zālītes nav ne lomku, ne atkarība, tad viņš sāk domāt, ka varbūt arī pa pārējo arī ir melots un tapēc sāk lietot arī ko stiprāku.
Pats cigaretes nepīpēju vispār un nekad nēsmu pīpējis, bet zālīti pa retam uzpīpēju, bet neko citu mēģināt netaisos.

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 17 Jūn 2008, 02:53

IMHO - mūsu organismi jau tā ir piedirsti pašiem negribot, bet pašiem speciāli to darīt - tā jau ir plānprātība.

dead_emo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 55
Pievienojies: 12 Mai 2008, 08:28
Atrodas: piebaltika

Post no dead_emo » 17 Jūn 2008, 13:34

Parasti jau saka, ka heroīniķis sāk ar zālīti, bet tā nav taisnība, jo parasti sāk ar alu..
un Problēma imo nav ne alū, ne zālē, pat ne heroīnā, bet bēgšanā no sevis...

memorex
Reģistrēts lietotājs

Post no memorex » 17 Jūn 2008, 15:46

piekrītu daļēji dead_emo, man nepatīk narkomāni (kā jau mineju kaltētās lapas neuzskatu par nark.), bet ja cilvēks tiešām nevar atrast citu risinājumu, lai jau lieto katrs pats savs laimes kalējs, kamēr pašam sūdi mutē nesmeļas tikmēr visi gudri, bet dzīvē visādi gadās, kas vājāks tas atrod risinājumu narkotikās.
Image

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 17 Jūn 2008, 20:41

Es nepavisam nepiekrītu dead_emo. Zāli pīpē un ripas rij ne jau tikai cilvēki ar problēmām, bet lielākoties bagātu vecāku atvases - dīkdieņi, kuriem nekā netrūkst, bet kuri alkst piedzīvojumu un asu izjūtu.
Nē - heroīniķis nesāk vis ar alu, tad jau mēs visi būtu heroīniķi! :D Es dzeru alu regulāri, bet nez kāpēc nav vēlēšanās pīpāt to fuckin' zāli...
Image

Ira Elter
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3
Pievienojies: 26 Mai 2008, 08:56
Atrodas: Frankfurte pie Mainas

Post no Ira Elter » 21 Jūn 2008, 10:29

Esmu kategoriski pret jebkadiem rebinosiem lidzekliem! Jamak kert kaifu dabiga forma un veida. Man aug 2 deli, priecajos, ka vini tapat ka es, ne dzer, ne pipe, ne narko.

dead_emo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 55
Pievienojies: 12 Mai 2008, 08:28
Atrodas: piebaltika

Post no dead_emo » 21 Jūn 2008, 14:37

samurajs wrote: Zāli pīpē un ripas rij ne jau tikai cilvēki ar problēmām, bet lielākoties bagātu vecāku atvases - dīkdieņi, kuriem nekā netrūkst, bet kuri alkst piedzīvojumu un asu izjūtu.
Problēma var būt tā pati, ne tikai naudas un izklaižu trūkumā, bet arī to pārpilnība. Bet kas attiecas uz to alu, tad nekādi nebiju domājis, ka visi kas alu lietu kļūst par heroīniķiem. Gluži pretējs bija mans domu gājiens. Es esmu pret loģiku, ka šī kaite pamatā ir fizioloģiska, ķīmiska.

kaqp
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 545
Pievienojies: 13 Aug 2007, 20:08

Post no kaqp » 21 Jūn 2008, 22:18

Viss jāizmēģina, dzīvoju tikai vienreiz!

Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 546
Pievienojies: 07 Mai 2008, 14:14
Atrodas: Limbaži

Post no Genādijs » 26 Jūn 2008, 14:53

1 - 2x gadā vai divu gadu laikā mēdzu uzvilkt zāli. Biežāk to nedaru jo ibo arī dzert katru dienu nav veselīgi. Tie kas te gvelž stulbības par to ka vienreiz pamēģināsi un uzreiz aizies ciet i sāksi durties ... vienk. no comment.
PS. Viss atkarīgs no gribasspēka. Nevari noturēties pret azartspēlēm - nesāc. Nevari noturēties pret alko - nesāc. Ar narkām viss tieši tāpat. Ir jāsajēdz kad jāapstājās. Tomēr lielai daļai indivīdu šīs sajēgas nav un nekad nebūs.
PS. Es zāli uzskatu par mazāk kaitīgu, kā alkoholu, jo ... atšķirībā no alkohola cilvēkam apziņa paliek savā vietā.
PPS. Narko + draiving .. no comment. Tikai un vienīgi šaurā lokā prom no civilizācijas.
Par to kaifa ķeršanu skaidrā. Ir izjūtas kuras nekad un nekādos apstākļos skaidrā prātā nenoķersi. Tātad - dzīvoju tikai vienu reizi, bet ar piebildi ka gribu to darīt maksimāli ilgi, BET neliedzot sev neko.
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes: 979
Pievienojies: 14 Mar 2007, 21:20

Post no Sid » 26 Jūn 2008, 17:02

Genādij, arī no alko apziņa paliek savā vietā. Vismaz man alko izdara tik daudz, ka man viss ir pofig so es varu runāt un darīt visādas stulbības absolūtā **dritvai kociņ**, bet varu arī tās nedarīt. Atšķirība tik tā, ka dzērumā to gribas darīt. :D

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 26 Jūn 2008, 18:11

Tāds interesants pavērsiens diskusijā... zāle esot praktiski nekaitīga? T.i. kaut vai salīdzinot ar alkoholu.
Kurš tad var paskaidrot, kāpēc par zāli tāpat bāž būrī kā par ripām, koksu un visām citām zarazām? Vai likumdevēji būtu stulbeņi?
Image

marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05

Post no marr » 26 Jūn 2008, 18:47

samuraj, vai vēlies, lai šeit diskusija pāriet "ir likumdevēji saprātīgi vai nē?" :D

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 27 Jūn 2008, 09:24

marr: ja vajag - lai iet! :D
Image

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 27 Jūn 2008, 11:19

samurajs wrote:Tāds interesants pavērsiens diskusijā... zāle esot praktiski nekaitīga? T.i. kaut vai salīdzinot ar alkoholu.
Kurš tad var paskaidrot, kāpēc par zāli tāpat bāž būrī kā par ripām, koksu un visām citām zarazām? Vai likumdevēji būtu stulbeņi?
Kurš paskaidros kāpēc par alkoholu tāpat bāž būrī (līdz 15 diennaktīm) kā par zāli? (es domāju, šo apreibinošo vielu lietošanu, nevis glabāšanu)

aega
Reģistrēts lietotājs

Post no aega » 27 Jūn 2008, 15:04

taapat arii nav dzirdeets, ka kaadu nosit zaales deelj, bet alko deelj diezgan biezhi, un nav arii dzirdeets, ka zaali vareetu paardozeet taa, ka vaig atkachaat :D
starpcitu, Amsterdamaa tika veikts kautkaads peetijums, kaa rezultaataa noskaidroja, ka zaale nemaz nav tik kaitiiga un tapeec to tur var piipeet

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 27 Jūn 2008, 15:43

aega. zaali tomeer ir iespeejams paardozeet

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 27 Jūn 2008, 20:33

quizzical: par alko nedod 15 sutkas tāpat vien, bet tikai tiem kuri ālējas un dedzina miskastes :D
Image

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 27 Jūn 2008, 22:25

Samuraj šeit tu kļūdies. 15 diennaktis var iedot par atrašanos tādā alkohola reibumā kas aizskar cilvēka cieņu, bet tas cik liela alkohola reibumā jābūt nekur nav teikts! atkarīgs no menta. Man pašam bija gadijums, kad menti piestajās neilgi pēc jāņiem, kko paprasa kur ejam utt, beigas acīs paskatas un saka:"tu tak esi dzēris, iepūt trubiņā!" mees divi chomi bijaam abi iepuutaam trubinjaa, promiles uzraadija un par to dabujaam katrs pa 3 diennaktiim. Un papiiros saraxtija kkaadus murgus ko es atteicos parakstiit, bet tas, protams, neko nemainija

aega
Reģistrēts lietotājs

Post no aega » 28 Jūn 2008, 00:01

nezinu kā citur, bet itkā Rīgā ir tā, ka ja ments uzraksta 3 ziņojumus dienā tad viņam nāk kkādi bonusi pie algas un tapēc viņi mēdz par visu piesieties, un tā parakstīšanās ar ir fufelis, paraksti vai nē, sods tev tikuntā

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 28 Jūn 2008, 00:02

aega. pilniigi pareizi, taapeec taadaa amataa vareetu straadaat tikai normaali cilveeki ar normaalu sapraatu nevis kkaadi zhmogi kuri beerniibaa ir daudz dauziiti

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 28 Jūn 2008, 20:57

Hmmm... Rīgā viss kas iespējams... Liepājā nav dzirdēts, ka par vienkāršu dzeršanu dotu sutkas... nav tak viņus kur likt, kameras pilnas ar dzērājšoferiem! :D
Image

yasman
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 11
Pievienojies: 01 Apr 2008, 19:52
Atrodas: Rēzekne

Post no yasman » 18 Sep 2008, 19:53

Pastāsti kāpēc likumdevēji ļauj indēt tautu ar alkoholu un nikotīnu?
Tāpēc ka tas nes peļņu.
PS. Smēķēšnana izraisa atkarību ātrāk par zālīti vai tām pashaam ripaam IMHO.

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 18 Sep 2008, 20:23

@yasman , muļķības, lietojot alkaholu vai nikotīnu blakus effekti parādās daudz daudz reiz vēlāk , nekā pēc visādām šļircēm, un atkarība nerodās no dažām reizēm.

QueenZ
E-žurnālists
Atbildes: 744
Pievienojies: 10 Sep 2007, 19:47
Atrodas: Rīga/Penkule

Post no QueenZ » 18 Sep 2008, 20:33

ar ko tad zaale atshkjiras no alkohola?
[imgl]http://www.max-tv.be/img/logo/977.jpg[/imgl]

http://www.977music.com/

rihardsss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 294
Pievienojies: 22 Feb 2009, 23:51

Post no rihardsss » 02 Mar 2009, 12:19

aega wrote:taapat arii nav dzirdeets, ka kaadu nosit zaales deelj, bet alko deelj diezgan biezhi, un nav arii dzirdeets, ka zaali vareetu paardozeet taa, ka vaig atkachaat :D
starpcitu, Amsterdamaa tika veikts kautkaads peetijums, kaa rezultaataa noskaidroja, ka zaale nemaz nav tik kaitiiga un tapeec to tur var piipeet
Veca tēma,bet gribējās nedaudz pastāstīt par dzīvi tiem, kas uzskata, ka zāle ir visnekaitīgākais no visa tā, kas šeit pieminēts. Tad kā var gadīties , kas tāds- normāls cilvēks, ikdienā diezgan nopiets, ar draugiem uzpīpē zāli un savu gļuku laikā, ar nazi mēģina citus nogalināt? Labi, ka tas nesanāca, bet tikuntā... Lai gan arī alkohols man nepatīk, bet zāle ir DAUDZ sliktāka par alkoholu. NU cigaretēm ir ta, nedēļā nopīpēsi bloku, nenomirsi, bet ja zāli nopīpētu tādā pašā daudzumā, tad iznākums man liekas, ka būtu savādāks. Kā te tika minēts, ka no cigaretēm ātr paliek atkarīgs - no pirmās cigaretes līdz atkarībai man bija vairāki gadi stapā. Toties cigarešu atkarību ir vieglāk ierobežot, pārtraukt nekā narkotiku (arī zālītes). Nu par tām gāzēm u.c. nav ko teikt, šaubos, ka tādi kautcik spēj izdzīvot.

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 02 Mar 2009, 15:20

es joprojām piekrītu pie tā ka dzīvē viss jāizmēģina :D to vai tev būs atkarība vai nebūs to izlemsi vienīgi tu pats. Atkarība kā tāda nepastāv, tā ir vnk cilvēku nemāka pateikt nē.
Verdikts: Visi atkarīgie smēķētāji ir garīgi mīkstie :)

memorex
Reģistrēts lietotājs

Post no memorex » 02 Mar 2009, 15:38

rihardsss tu runā kā no grāmatas, pašam galva ir, lai domātu! Nerunāsim par letāliem gadījumiem utt, ir cilvēki, kas ir slimi (viņiem jebkādas vielas, norauj jumtu...). Kā var marihuāna būt kaitīgāka par kautvai cigaretēm? Neviens tak nenopipē 5-30 marihuānas cigaretes... Es domāju tev ar 3 dienā būs pa daudz :) Nu tad skaitam, kas ir kaitīgāks mūsu veselībai. 3 vai 30 cigaretes dienā (es domāju tālāk nav vērts turpināt, tas ir vel ļoti lielos daudzumos). Marihuāna ir aizliegta, jo tas ir izdevīgi, parasti pīpētāji lieto ļoti maz alkahola vai nelieto, grib ēst un ir mierīgi.
P.S. No marihuānas var taisīt benzīnu vai pārtikas produktu un cik viegli būtu audzēt, bet paši saprotam, ka visas šīs nozares ir jau "aizņemtas" un neviens ar labu gribu negrib atdot savu naudu.

Bet nelietojam visādus sūda tabletes, šļirces un citus mēslus... Es esmu pret narkotikām Image
Last edited by memorex on 02 Mar 2009, 16:08, edited 1 time in total.

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 02 Mar 2009, 15:55

QueenZ wrote:ar ko tad zaale atshkjiras no alkohola?
Well .. em.

Alkohols - grauj aknas, darbība balstās uz smadzeņ u receptor nomākšanu.
Var izraisīt saindēšanos. Pēc lietošanas ir paģiras. Izraisa fizisku un psihisku atkarību.
Biežākie simptomi - savu iespēju pārvērtēšnana, smaka.

Un otra vielam. Izraisa pastiprinātu DMT izdalīšanos smadzenēs. Nav novēroti bojājumi organismam.
Nav iespējams pārdozēt. Nav paģiru. Neizraisa atkarību. Biežākie simptomi - apetīte.

.. nez ... kurš no tiem ir "narkotiska viela" ?

P.S. to rihardsss: vai tev ir maz nojēga par ko runā ? "Viena tante teica" stāstus šeit nevajag atstāstīt.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 02 Mar 2009, 17:02

azazul: un tāpēc, ka zāle ir tik ļoti nekaitīga un pat veselīga - poličiem tas skauž un viņi tās izplatītājus liek cietumā uz daudziem gadiem! :D:D:D
Image

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 02 Mar 2009, 17:33

Kāpēc par cigarešu tirgošanu neliek ?

edit: atradu kaut ko interesantu priekš tevis : http://www.youtube.com/watch?v=kMDVveEZjI8
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 02 Mar 2009, 17:52

Es neesu ārsts vai biologs, tāpēc dziļākās diskusijās neielaidīšos. Un nebūt nesaku ka cigaretes nebūtu kaitīgas.
Pat Holandē coffee-shop'us klapē ciet, un laikam ne jau bez iemesla.
Narkotikas atšķirībā no parastām cigaretēm iedarbojas uz psihi, lietotāju pataisa par muļķi spīdīgām ačtelēm, un te arī viss sākas...
Image

Pievienot atbildi

Return to “Dāmu paradīze”