MS Office 2003 asociācijas iekš Windows Vista

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

MS Office 2003 asociācijas iekš Windows Vista

Post no marr » 02 Jūl 2008, 01:08

Labvakar,

pēc neveiksmīgi pavadīta vesela vakara meklējot risinājumu problēmai, nolēmu pakonsultēties šeit. Varbūtība, protams, maza, ja reiz plašajā www neatradu, bet mēģināts nav zaudēts.
Problēma apstāklī, ka nav iespējams asociēt .doc (arī .xls) ar MS Office. Tas kā standartā ir piesiets MS Works, tā arī tur paliek. Protams, visi gudrie tagad bļaus, ka jāizmanto "open with" un tur no listes jāizvēlas attiecīgi word vai excel, taču problēma, ka viņu tur nav un arī caur browse norādot vietu, kur viņš atrodas un it kā pievienojot sarakstam, tie tur neparādās!
Dažādos ārzemju forumos salasījos, ka reģistrā vajagot notīrīt asociācijas un tad likt "svaigas", taču tas neko nemaina. Tāpat arī uzietais mistiskais MS padoms, ka to var izdarīt ar komandu "assoc .doc=oice.word.document" nestrādā, common sense saka, ka tas strādā tikai, lai to izdarītu ar 2007 excel, jo tieši tur "oice" ir office isolated conversion environment, nevis 2003 office. Trešā lieta, ko it kā atradu, bet kas nestrādā, saistās tieši ar reģistra labošanu, norādot "open with progids", taču divas lietas nesakrīt - visās pamācībās tas tika norādīts kā 2007 office asociācijas piemērs, labot to it kā manuprāt var, rakstot nevis "word.document.12", bet gan "word.document.11", bet kāpēc pēc nākamā .doc atvēršanas mēģinājuma tur atkal ir parādījusies vecā defaultā atslēga "doc_auto_file" ?

Idejas? Pieredze?

Pievienot atbildi

Return to “Windows”