Aicinājums palīdzēt Markusiņam!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
Graafiene
E-žurnālists
Atbildes: 140
Pievienojies: 12 Apr 2008, 15:41
Reputācija: 0

Aicinājums palīdzēt Markusiņam!

Post no Graafiene » 12 Aug 2008, 15:11

Varbūt daži no jums, kas šad tad iemet aci draugos ir saņēmuši šo vēstului ar palīgā saucienu:

MĪĻIE DRAUGI, MANÄ€ DZĪVĒ IR NOTIKUSI ĻOTI LIELA NELAIME!
DIEMŽĒL VĒRŠ OS PIE JUMS AR LŠªGUMU PALĪDZĒT!!!

Š ī gada 17.07. man piedzima dēliņš- Markuss Rohs Antons, svars bija 3,476kg, garums 55cm. Viss bija labi, līdz brīdim, kad mani aizveda uz palātu un ienāca ārste, kas paziņoja, ka manam dēliņam ir nepieciešama ļoti smaga sirds operācija.
Jutos šausmīgi, bet cerēju, ka viss nav tik slikti.
Markusu viņa 6 dzimšanas stundā aizveda uz Bērnu Klīnisko Universitātes slimnīcu(BKUS). Nākošajā dienā pēc dzemdībām, zem mana paraksta es tiku izrakstīta no dzemdību nama un kopā ar bērniņa tēti braucām pie Markusa uz slimnīcu lai uzzinātu kas un kā.
Aizgājām pie kardioloģes un tikai tad mēs uzzinājām kāda ir reālā situācija.
Markusam ir smaga iedzimta sirdskaite (kreisās sirds hipoplāzijas sindroms) kurai ir nepieciešamas 3 etapu sirds operācijas(minētā sirdskaite, nesniedzot ķirurģisku palīdzību jaundzimušo periodā, nenovēršami noved pie letāla iznākuma), šobrīd viņu pie dzīvības uztur medikamenti.
Pirmajai operācijai LV BKUS ārsti dod izredzes 1-5%, bet LV vēl neviens bērniņš nav izdzīvojis, tāpēc mēs ar vecākiem radām iespēju Markusu operēt Vācijā (vismaz 1. operāciju) atradām finansējumu Valsts Obligātās Apdrošināšanas Veselības aģentūrā, bet viņi apmaksā tikai operāciju (24,000- 60,000eiro), ceļa izdevumi un dzīvošana jāapmaksā mums pašiem, tas ir apmēram no 5,000- 12,000Ls+ ārsta, pavadoņa izdevumi(100Ls/h) apmēram 10h.
Mums jābrauc uz Vāciju pēc iespējas ātrāk, jo Markusa sirsniņa jebkurā brīdī var apstāties(arī operācija riskanta).
Tāpēc lūdzu jūs palīdzēt, katrs latiņš ir no svara, šobrīd ir pieejams tikai mans konts:

Māra Antone
171285- 10538
LV05UNLA0050004988889
Ar norādi- Mazajam Markusam


Diemžēl maksas tālruņa līnijas nebūs. To atteica, jo nr piešķirot tikai mēneša pirmajos datumos. Citur viņi izskata mēneša laikā, bet tik daudz laika Markusam nav!!! Varbūt uz otro operāciju, ja viss izdosies, būs nr.. Otrā operācija ir vajadzīga pēc pāris mēnešiem, tāpēc arī naudiņa būs nepieciešama vēl un vēl.
Kad bērniņš ir mammas puncī, viņa sirsniņa darbojas pateicoties botālajam vadam, kad bērniņš piedzimst šis vads automātiski aizveras, bet Markusa gadījumā sirsniņa darbojas pateicoties tieši šim vadiņam, jo, vienkāršiem vārdiem sakot, normālai sirsniņai pārsvarā darbojas kreisā puse, bet mazajam kreisā puse nav attīstījusies, palikusi sākuma stāvoklī un strādā tikai labā!!! Pirmā operācija ir ļoti bīstama tāpēc, ka tas vadiņš tiks aiztaisīts un uztaisīts jauns, kurš pa taisno pumpēs asinis uz plaušām un smadzenēm, bet tas jau ir medicīniski jāskaidro un ir sarežģīti!!! Pateicoties atsaucīgiem cilvēkiem ir saziedoti jau ap 4 tūkstošiem. Ceļam un ārstam pietiek, tāpēc ir cerība ka rīt Markuss varēs lidot pie saviem glābējiem, ja Air Baltic mazo paņems, jo viņi, ņemot vērā stāvokli var arī atteikt, un tad citi varianti būs daudz dārgāki!!! Bet ja jūs visi gadījumā saziedosiet vairāk, tad naudiņa tiks atstāta uz citām operācijām, vai ja gadījumā notiek sliktākais, naudiņa tiks ziedota kādam bērniņam kuram tas tiešām būs nepieciešams!
Dotajā brīdī stāvoklis ir satbils, bet ir atkarīgs no zālēm. Markuss nepārtraukti ir pie sistēmas, un vienā brīdī zāles var vairs neiedarboties, un tad vairs nekas nespēs palīdzēt. Mazajam jau 2 nedēļas atpakaļ sāka stāties sirsniņa!
Varbūtība, ka notiks sliktākais ir liela, ceram uz Dieviņu, bet arī ja visas operācijas izdodas, viņš būs invalīds uz mūžu, jo īsāk sakot, viņam strādā tikai labā sirds puse, un pasaulē maximums ir nodzīvojuši līdz 25-30 gadiem ar tādu diagnozi, BET MEDICĪNA JAU IET UZ PRIEKŠ U, VAI NE!!! ja viss izdodas, tad labākajā gadijumā mēs varam ņemt 5 biļetes biznesa klasē, tikai priekš bērniņa, ir nepieciešama aparatūra, lai bērniņu varētu pārvest t.i. inkubators, 2 perfuzori, skābekļa balons, un plus vēl vietas man, ārstam!!! bet tagad tiek skaidrots jautājums, vai mums vispār ļaus lidot kopējā reisā, ja nē, tad mums ir jāalgo privātā lidmašīna. un jādzīvo ar bērniņu tur būs no 29-48dienām. Ja ir vēl kādi jautājumi, noteikti atbildēšu, un ja nepieciešams, nākošnedēļ varēšu interesentiem nosūtīt konšīlija slēdzienus un vēstuli no Vācijas klīnikas!!!
Markusa vecāki ir pateicīgi katram, kurš atsaucās, jo dotajā brīdī katrs lats ir svarīgs Markusa glābšanai.

Ja variet, nosūtiet šo vēstuli saviem draugiem.
Ar cerību uz Jūsu palīdzību,
Māra Antone

###########################################################
Profils draugos: http://www.draugiem.lv/friend/?283027
Links uz albūmu: http://www.draugiem.lv/friend/?283027
Cilvēks solīja par turpmāko gaitu rakstīt arī dienasgrāmatā.

Dažas bildes:

Image
http://img151.imageshack.us/img151/7843/bilde1ad7.png

Image
http://img98.imageshack.us/img98/7190/bilde2mc1.png

Image
http://img88.imageshack.us/img88/2517/bilde3sq2.png

Image
http://img231.imageshack.us/img231/3012/bilde4rm0.png

Image
http://img505.imageshack.us/img505/9370 ... wq9.th.png

Image
http://img505.imageshack.us/img505/4906/bilde6dy5.png
Gribēt nav kaitīgi, kaitīgi ir negribēt, bet vēl kaitīgāk ir dabūt negribot...

User avatar
Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13
Reputācija: 0

Post no Mr.Death » 12 Aug 2008, 21:03

Paldies, ka ieliki, man ar bija doma ielikt. Es ar noziedošu :)

User avatar
memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Reputācija: 0
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 13 Aug 2008, 03:12

Nesaprotu kapēc tik lielas izmaksas ceļa un dzīvošanas izdevumiem... Jau šodien redzēju, bet liekas mazliet dīvaini.
Image

Pievienot atbildi

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”