Logitech izgaismotā klaviatūra - 9 mm bieza

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Logitech izgaismotā klaviatūra - 9 mm bieza

Post no samurajs » 04 Sep 2008, 17:47

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 544883.jpg[/imgl]Par kaut ko lietotājam ērtu un patīkamu atkal parūpējusies kompānija Logitech. Tās jaunā klaviatūra Illuminated Keyboard ir tikai 9 mm biezumā. Lai būtu ērti strādāt tumsā - pogas ir izgaismotas ar īpašas patentētas mikrolēcu sistēmas palīdzību. Š o apgaismojumu lietotājs var regulēt.

Klaviatūrā pielietota daudzkārtēja krāsošana un lāzergravējumi. Kā jau Logitech izstrādājumiem pierasts, ir mīksts paliktnis delnu pamatnēm, kā arī papildus taustiņi media pleijera vadīšanai un skaļuma regulēšanai.
Vēl jaunievedums ar nosaukumu PerfectStroke - katra taustiņa "brīvgaita" palielināta līdz 3.2 mm, pie tam mehānismam ir jauna konstrukcija, lai taustiņam pieliktais spēks izdalītos vienmērīgi pa visu virsmu - arī tad, ja aizķerta tikai pati maliņa.

Image
Image

Bez Illuminated Keyboard tiks ražotas vēl 2 jaunas klaviatūras. Laptopiem paredzētā bezvadu klaviatūra diNovo Keyboard, pēc ražotāja materiāliem, ar vienu akumulatora uzlādi spēšot darboties 3 gadus.
Otra - Cordless Desktop S520 komplektā ar lāzerpeli nodrošinās attiecīgi 15 un 8 mēnešus darba bez uzlādēšanas.

Cenas: Illuminated Keyboard - 80 USD, diNovo Keyboard - 99 USD, Cordless Desktop S520 - 59 USD.

Avots
Image

preddetor
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 25 Mai 2007, 15:01

Post no preddetor » 05 Sep 2008, 19:14

Tādai klavierei nav nemaz tik dārgi. Labprāt paņemtu vienu.

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 05 Sep 2008, 20:23

Dārgi nav, bet kamēr mājā nav attiecīgs interjers ar jēgas no šitāda brīnuma nav...
P.S. - vairāk par 5Ls par klavu izdot ar nav vajadzīgs...
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

preddetor
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 25 Mai 2007, 15:01

Post no preddetor » 06 Sep 2008, 10:42

Es par savu esmu izdevis kaut kur ap sešiem latiem. Esmu pārtērējies... :D

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”